Popek to niezwykle popularna postać w polskim internecie. Od wielu już lat raper szokuje publiczność. Kim jest Popek? Ile lat ma Popek? Jak nazywa się Popek? Czy Popek ma żonę? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Popek imię i nazwisko

Jak nazywa się Popek? Jak Popek ma na imię? Pełne imię i nazwisko aktualnego zawodnika Prime Show MMA to Paweł Ryszard Mikołajuw.

Kim jest Popek?

Kim jest Popek? Kto to Popek? Popek to popularny raper oraz zawodnik MMA. Na swoim koncie ma także występy w serialach i filmach. Urodził się i wychował w Legnicy. W wieku 14 lat wyprowadził się z domu rodzinnego. W 2007 roku był zmuszony wyjechać z Polski z powodu wydania za nim listu gończego. Osiedlił się w Wielkiej Brytanii, a do ojczyzny powrócił w 2016 roku.

Zobacz także - typy na Prime Show MMA 

Popek wiek

Ile lat ma Popek? Paweł Mikołajuw urodził się 2 grudnia 1978. Oznacza to, że w tym roku skończy 44 lata.

Popek wzrost

Dokładny wzrost Popka poznaliśmy przy okazji jego udziału w walkach w formule MMA. Mikołajuw posiada 183 centymetry wzrostu.

Popek waga

Popek swoje walki toczy w kategorii ciężkiej. Jego waga przez ostatnie lata wahała się między 115 a 120 kilogramów.

Popek utwory

Popek utwory, czyli jakie piosenki nagrał popularny “Król Albanii”. Do najpopularniejszych utworów Popka z pewnością należą “Wodospady”, "Dla prawdziwych dam" czy "Albański raj". Te trzy utwory zebrały na YouTubie ponad 200 milionów wyświetleń. Wiele popularnych piosenek Popek nagrał i wydał wraz z zespołem “Gang Albanii”, który działał w latach 2015-2016, a działalność zakończył w 2017 roku.

Popek z Kalisza

W 2015 roku jeden z fanów Popka, mieszkający w Kaliszu, postanowił upodobnić się do swego idola i zdecydował się na skaryfikację twarzy. Po tym czynie Karol Sekuła, bo tak nazywał się fan, przez wielu był nazywany Popkiem z Kalisza.

Popek MMA

Paweł Mikołajuw w MMA zadebiutował w lutym 2008 roku na gali Cage Rage: Contenders 8. Pokonał wtedy przez TKO w drugiej rundzie Glena Reida. Kolejny pojedynek odbył trzy miesiące później również na gali Cage Rage. Zanotował kolejną wygraną przez nokaut, tym razem w pierwszej rundzie. Swoją trzecią walkę stoczył na FX3 Fight Night 9. Jego przeciwnikiem był wtedy Sander Duyvis. Popek dominował swojego rywala przez pierwszą połowę pierwszej rundy, jednak w późniejszej fazie walki Duyvis przejął inicjatywę i wygrał przez techniczny nokaut na niespełna minutę przed końcem pierwszej odsłony. Po tym starciu na trybunach wybuchły zamieszki, które rozpętali kibice Popka. Przez ten incydent Polak został zawieszony, przez co nie mógł kontynuować swojej kariery w mieszanych sztukach walki.

Popek KSW

Po ośmiu latach przerwy od startów w MMA Popek podpisał kontrakt z największą organizacją w Polsce i w Europie – KSW. W debiucie, 3 grudnia 2016 roku, zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 37: Circus of Pain. Przegrał już w pierwszej rundzie przez TKO. W następnym pojedynku zawalczył z Robertem Burneiką na KSW 39. Mikołajuw zwyciężył już po 45 sekundach. W organizacji KSW stoczył jeszcze dwa starcia. Na KSW 41 starł się z Tomaszem Oświecińskim a na KSW 45 z Erko Junem. Obie te walki Popek przegrał w drugich rundach przez TKO.

Popek FAME MMA

Po czterech walkach w KSW, Popek w 2020 roku podpisał kontrakt z freakową organizacją FAME MMA. Swój pierwszy pojedynek w nowej dla siebie federacji stoczył 5 września na FAME MMA 7. W walce wieczoru tej gali zmierzył się z Damianem “Stiflerem” Zduńczykiem.

Zobacz także - kim jest Stifler? 

Mikołajuw zwyciężył w pierwszej rundzie przez poddanie. Swoje drugie starcie odbył półtora roku później na trzynastej edycji FAME MMA. Jego rywalem był niezwykle doświadczony Norman Parke. Popek doznał poważnej kontuzji już w 30 sekundzie walki, przez co był zmuszony się poddać.

Popek Prime Show MMA

We wrześniu 2022 roku Popek został ogłoszony jako nowy nabytek federacji Prime Show MMA. Na czwartej edycji tej gali, zaplanowanej na 26 listopada, zmierzy się on z Kasjuszem Życińskim.

Kto wygrał walkę Don Kasjo vs Popek na Prime Show MMA 4

Popek Gromda

Popek Gromda, czyli co łączy polskiego rapera z najpopularniejszą polską federacją walk na gołe pięści? W czerwcu 2022 roku Gromda poinformowała, że Popek dołączył do organizacji. Wiele osób spekulowało, że Gromdzie udało się pozyskać rapera i zobaczymy go w walce na gołe pięści. Jak się jednak później okazało 43-latek będzie jedynie promować tę federację i był to zabieg marketingowy.

Popek walka

Popek walka, czyli na kiedy zaplanowany jest kolejny pojedynek popularnego rapera? Paweł Mikołajuw swoją kolejną walkę stoczy na gali Prime Show MMA 4, a jego przeciwnikiem będzie Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Starcie odbędzie się w formule bokserskiej.

Popek oczy

W 2012 roku Popek wytatuował sobie oczy. W jednym z wywiadów przyznał, że nie wie co popchnęło go do takiej decyzji, ale przypuszcza, że zrobił to przez używki i tęsknotę za Polską, ponieważ przebywał wtedy na emigracji.

Popek zęby

Jak można zauważyć, Popek posiada złote zęby. Raper w 2014 roku postanowił wszczepić sobie do szczęki złote implanty zębów. Ten zabieg miał kosztować go około 300 tysięcy złotych.

Popek Firma

Popek Firma, czyli jakie są powiązania między 43-latkiem a popularną grupą muzyczną? W 2001 roku Popek dołączył do Firmy, która powstała rok wcześniej. Grupę, poza Popkiem, tworzyło jeszcze czterech innych raperów - Roman „Bosski Roman” Lachowolski, Tadeusz „Tadek” Polkowski, Krzysztof „Pomidor” Romanik oraz Marcin „Kali” Gutkowski. Po emigracji w 2007 roku i odejściu z zespołu Popek wielokrotnie występował gościnnie w utworach Firmy.

Popek Taniec z gwiazdami

W 2018 roku Popek wziął udział w ósmej edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Raper był w parze z Janją Lesar. Popek odpadł dopiero w półfinale, dzięki czemu zajął trzecie miejsce. Tamtejszą edycję wygrała dziennikarka Beata Tadla tańcząca w parze z Janem Klimentem.

Popek żona

Popek aktualnie nie ma żony. Od wielu lat jest związany z Katarzyną, z którą ma dwójkę dzieci.

Popek Instagram

Popek prowadzi konto na Instagramie. Rapera można tam znaleźć pod nickiem @popek_oficjalnie. Jego poczynania na tym portalu obserwuje blisko 900 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Popek? 
Imię i nazwisko Popka to Paweł Mikołajuw.
Ile lat ma Popek? 
Popek urodził się 2 grudnia 1978 roku. Oznacza to, że na ten moment ma 43 lata.