Tomasz Oświeciński to to aktor, który swoją karierę MMA rozpoczął od startów w organizacji KSW. Po sześciu latach przerwy od startów powrócił jednak do klatki, bowiem znalazł się na karcie walk FAME MMA 21. Sprawdź kim jest Tomasz Oświeciński!

Kim jest Tomasz Oświeciński?

Kto to Tomasz Oświeciński? Tomasz Oświeciński to aktor, zawodnik MMA i były trener personalny. Popularność zdobył przede wszystkim dzięki występom w filmach Patryka Vegi. Najbardziej jest znany z roli Marcina Opałki, w którego wcielił się w Pitbullu.

Oświeciński ma na swoim koncie również walki w MMA. W latach 2017-2018 walczył dla federacji KSW, natomiast w 2024 roku podpisał kontrakt z FAME MMA.

Tomasz Oświeciński wiek

Oświeciński urodził się 6 stycznia 1973 roku. Aktualnie ma zatem 51 lat.

Tomasz Oświeciński wzrost

51-letni Tomasz Oświeciński ma 183 centymetry wzrostu.

Tomasz Oświeciński waga

Waga Tomasza Oświecińskiego oscyluje w okolicach 110 kilogramów.

Tomasz Oświeciński rekord

Rekord Tomasza Oświecińskiego na ten moment nie jest zbyt okazały, bowiem 51-latek ma na koncie tylko trzy walki.

Rekord MMA: 2-1

Tomasz Oświeciński FAME MMA

Oświeciński w 2024 roku podpisał kontrakt z organizacją FAME MMA. Do jego debiutu w tej federacji doszło 18 maja w Gliwicach na gali FAME MMA 21. Tomasz Oświeciński zmierzył się z Adrianem Ciosem, a walka odbędzie się w formule MMA.

Tomasz Oświeciński wykorzystał zdecydowaną przewagę warunków fizycznych i całkowicie zdominował Ciosa wygrywają już w pierwszej rundzie przez TKO.

Tomasz Oświeciński KSW

W 2017 roku Tomasz Oświeciński został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji KSW. Łącznie dla największej polskiej federacji MMA stoczył dwie walki, z którym jedną wygrał i jedną przegrał.

Tomasz Oświeciński vs Popek

W debiucie dla KSW Tomasz Oświeciński zmierzył się z Popkiem. Według wielu Paweł Mikołajuw był zdecydowanym faworytem tego starcia. Wydawało się, że te przewidywania okażą się trafne, bowiem Popek całkowicie zdominował Oświecińskiego w pierwszej rundzie. Aktor przetrwał jednak ciężkie chwile i w drugiej rundzie pokonał Popka przez TKO.

Tomasz Oświeciński vs Erko Jun

W swojej drugiej walce w KSW Tomasz Oświeciński zawalczył z Erko Junem. Tym razem aktor nie sprostał wyzwaniu i przegrał już w pierwszej odsłonie przez nokaut.

Tomasz Oświeciński filmy

Oświeciński zagrał w wielu filmach, jednak największą popularność przyniosły mu występy w produkcjach Patryka Vegi. 51-latek znany jest z takich filmów jak Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Pitbull. Nowe porządki, Botoks czy Służby specjalne. Grał również w serialach, między innymi w M jak Miłość.

Tomasz Oświeciński żona

Wiele osób zastanawia się, czy Tomasz Oświeciński ma żonę. Była żona 51-letniego aktora to Aleksandra Oświecińska. Co ciekawe, mimo rozwodu, Tomasz i Ola wciąż są parą i wspólnie wychowują 14-letnią córkę Maję.

Tomasz Oświeciński córka

Tomasz Oświeciński ma córkę, która również jest aktorką. Córka Oświecińskiego nazywa się Maja Oświecińska i urodziła się w 19 sierpnia 2009 roku. Karierę aktorską rozpoczęła już w wieku 6 lat w serialu "Na wspólnej".

Tomasz Oświeciński 60

Wiele osób zarzuca Tomaszowi Oświecińskiemu współpracę z organami ścigania i skorzystanie z art. 60 kodeksu karnego. Oświeciński w 1999 roku został bowiem zatrzymany pod zarzutem udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. W 2017 roku Żurom na kanale Stop Pomówieniom opublikował blisko 20-minutowy materiał, w którym upublicznił wiele dowodów  z przeszłości Oświecińskiego.

Tomasz Oświeciński Instagram

Tomasz Oświeciński prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @tomasz_oswiecinski_official. Do tej pory zgromadził na nim 1,3 miliona obserwujących.


Ile lat ma Tomasz Oświeciński?
Tomasz Oświeciński ma 51 lat.
W jakich filmach grał Tomasz Oświeciński?
Oświeciński grał przede wszystkim w takich filmach jak Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Botoks czy Służby specjalne.