Damian "Stifler" Zduńczyk i Adam Soroko zmierzyli się w jednej z walk na gali Prime Show MMA 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Stifler vs Soroko Prime Show MMA 4

Stifler vs Soroko, czyli jedna z walk na gali Prime Show MMA 4. Dla obu zawodników będzie to już drugi występ w tej organizacji. Stifler na drugiej edycji przegrał z cięższym o 60 kilogramów Bombardierem, natomiast Adam Soroko na tej samej gali musiał uznać wyższość Pawła Tyburskiego. Damian Zduńczyk na swoim koncie ma jeszcze jeden występ na FAME MMA 13. Poniósł wtedy porażkę przed czasem z Popkiem. Warto zaznaczyć, że walka Stifler vs Soroko początkowo miała się odbyć na gali Prime Show MMA 1. Nieoczekiwanie jednak tuż przed wydarzeniem ze starcia wycofał się Adam Soroko. Później mówiło się, że do tej sytuacji doszło przez problemy psychiczne zawodnika. Organizacja postanowiła ponownie doprowadzić do tego zestawienia.

Kto wygrał walkę Stifler vs Soroko?

O tym, kto wygrał walkę Stifler vs Soroko na Prime Show MMA 4, przekonaliśmy się w sobotę 26 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala Prime Show MMA 4. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Stifler vs Soroko, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Stifler vs Soroko

Wynik walki Stifler vs Soroko stał pod znakiem zapytania. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tej walki jest Soroko. Rozbieżność w kursach jest wręcz ogromna, ponieważ kurs na wygraną Stiflera przekracza 4 do 1. Takie przewidywania mogą nieco dziwić, ponieważ obaj nie zaznali jeszcze zwycięstwa. Stifler trenuje sporty walki od swojego pierwszego pojedynku z Popkiem, zatem można wnioskować, że jego staż wynosi już ponad dwa lata. Soroko dał się poznać na gali The War w walkach na gołe pięści. Należy jednak zaznaczyć, że nie oglądaliśmy tam walki w parterze. Jego pojedynek z Pawłem Tyburskim odbył się na zasadch kickboxingu, więc po raz kolejny zobaczyliśmy jedynie umiejętności stójkowe Soroko. Jeśli Stifler posiada przyzwoite zapasy oraz brazylijskie jiu-jitsu to możemy spodziewać się interesującego pojedynku. Wynik tej walki poznaliśmy już w sobotni wieczór 26 listopada.

Zobacz także - kim jest Soroko?

Opis walki Stifler vs Soroko

Opis walki Stifler vs Soroko, czyli jak wyglądał ten pojedynek?

Runda I

Od mocnego kopnięcia rozpoczął Soroko. Stifler zdecydował się pójść w bijatykę ze swoim rywalem i to nie było dobrym pomysłem. Zduńczyk co prawda trafił jednym mocnym ciosem, ale nie zrobił on wrażenia na Soroko, który odgryzł się kilkoma celnymi uderzeniami. Stifler próbował ratować się klinczem, jednak nie przyniosło to rezultatu. Pod siatką w klinczu Soroko zadał kilka mocnych ciosów, po których Stifler padł na ziemię i tam były uczestnik The War zasypał rywala ciosami. Walka potrwała 30 sekund.

Wynik walki: Adam Soroko pokonał Damiana "Stiflera" Zduńczyka przez TKO, runda I