Konrad "Skolim" Skolimowski i Emilian "Księciunio" Bayer zmierzyli się w jednej z walk na gali Prime Show MMA 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Skolim vs Księciunio Prime Show MMA 4

Skolim vs Księciunio, czyli jedna z walk gali Prime Show MMA 4. Dla najpopularniejszego wokalisty disco polo w Polsce będzie to już drugi występ w tej organizacji. Skolim na drugiej edycji wygrał z Jasiem Kapelą. Miał przewagę warunków fizycznych oraz był w znacznie lepszej formie. Księciunio debiutuje w klatce, ale jak wspominał na konferencjach, od dłuższego czasu trenuje brazylijskie jiu-jitsu, więc może mieć przewagę w parterze. Można wyczuć, że dawni przyjaciele nie pałają już do siebie sympatią. Sam konflikt jest dość komiczny, bo wszystko poszło o kradzież butów przez Księciunia po jednym z koncertów Skolima. Na drugiej konferencji wszystko jednak się wyjaśniło. Skolim odzyskał buty, których jednak jak się okazało, nie ukradł, a w ramach przeprosin Księciunio wręczył mu tort w kształcie butów.

Kto wygrał walkę Skolim vs Księciunio?

O tym, kto wygrał walkę Skolim vs Księciunio na Prime Show MMA 4, przekonaliśmy się w sobotę 26 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala Prime Show MMA 4. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Skolim vs Księciunio, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Skolim vs Księciunio

Wynik walki Skolim vs Księciunio dla wielu stał pod znakiem zapytania. Według bukmacherów faworytem jest Konrad "Skolim" Skolimowski. Rozbieżność w kursach nie jest aż tak duża. Na zwycięstwo Skolima kurs wynosi około 1.52, a na Księciunia 2.40. Takie przewidywania nie mogą dziwić, ponieważ Skolim ma za sobą debiut w klatce, a wschodząca gwiazda disco polo dopiero pierwszy raz będzie miał okazję sprawdzić, jak zadziała na niego stres. Nie wiemy nic o przygotowaniach Księciunia do tego starcia, ale Bayer twierdzi, że od pewnego czasu trenuje brazylijskie jiu-jitsu. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, jaki będzie wynik walki Skolim vs Księciunio, gdyż są to jednak freak-fighty i wszystko może się zdarzyć. O wyniki tego pojedynku dowiedzieliśmy się już w sobotni wieczór 26 listopada.

Zobacz także - kim jest Księciunio?

Opis walki Skolim vs Księciunio

Opis walki Skolim vs Księciunio, czyli jak wyglądał ten pojedynek?

Runda I

Obaj zawodnicy rozpoczęli walkę w dynamiczny sposób narzucając wysokie tempo. Początkowo wydawało się, że przewagę ma Księciunio. Po chwili walka przeniosła się do parteru. Tam większymi umiejętnościami wykazał się Skolim i finalnie zakończył on walkę uderzając rywala z góry.

Wynik walki: Konrad „Skolim” Skolimowski pokonał Emiliana „Księciunia” Bayera przez TKO, runda I