Muzyka disco polo zawsze towarzyszy nam na weselach i zabawach tanecznych. Z roku na rok pojawiają się nowi wykonawcy, którzy swoimi hitami potrafią rozbujać nawet największych sztywniaków. Jednym z nich jest Emil "Księciunio" Bayer, czyli nowy zawodnik Prime Show MMA. Kim jest Księciunio? Ile lat ma Księciunio? Kiedy walka Księciunio?

Kim jest Księciunio?

Fani freak-fightowych gal powoli mogą nie nadążać za nowymi nazwiskami ogłaszanymi przez włodarzy największych federacji w Polsce. Jest to jednak coś normalnego, gdyż te same twarze i konflikty szybko się nudzą. Kiedy na Instagramie Prime MMA pojawiła się informacja o walce Księciunio vs Skolim, raczej każdy kojarzył tego drugiego, gdyż jest to obecnie jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo w naszym kraju. O Księciuniu słyszało głównie wąskie grono słuchaczy tej muzyki. Kto to zatem jest Księciunio? Zacznijmy od tego, że "Księciunio" to pseudonim artystyczny Emila Bayera. Jego kariera, jako wokalisty disco polo nabrała rozpędu w 2021 roku. Wówczas nagrał głośny hit w duecie z Konradem "Skolim" Skolimowskim. "Rzuciłaś Czar", bo tak brzmi utwór piosenki ma już ponad 1.3 mln wyświetleń na YouTube. Na ten moment działa na własną rękę. W wolnych chwilach lubi grać w gry komputerowe, szczególnie w CS:GO i w piłkę nożną.

Księciunio social media

Emil Bayer cały czas stara się udzielać w mediach społecznościowych i łapać coraz większe zasięgi. Z pewnością walka ze Skolimem na Prime Show MMA 4 przyczyni się do pozyskania nowych obserwujących na Instagramie i Facebooku.

Księciunio Instagram

Głównym serwisem społecznościowym, na którym udziela się Emil "Księciunio" Bayer jest Instagram. Wrzuca tam sporo zdjęć ze swoją partnerką i synem. Nick, pod którym można go znaleźć to @ksieciunio_music

Księciunio wiek

Dokładna data urodzin Emila "Księciunio" Bayera nie jest znana, ale wiemy, że urodził się w 1995 roku.

Księciunio wzrost

Księciunio mierzy 178 centymetrów wzrostu.

Księciunio waga

Waga Księciunia to 74 kilogramy.

Księciunio Prime Show MMA

Emil Bayer został ogłoszony nowym zawodnikiem federacji Prime MMA w październiku 2022 roku. Jego debiut zobaczymy na gali Prime Show MMA 4.

Księciunio walka

Emil "Księciunio" Bayer zadebiutuje w oktagonie 26 listopada na gali Prime Show MMA 4. Jego rywalem będzie dawny przyjaciel, Konrad "Skolim" Skolimowski, z którym w 2021 roku nagrał hitowy kawałek. Na konferencji przyznał się, że od dłuższego czasu trenuje brazylijskie ju-jitsu, a jego najlepszą płaszczyzną jest parter.

Kto wygrał walkę Skolim vs Księciunio na Prime Show MMA 4?

Księciunio rekord

Księciunio do tej pory nie stoczył żadnej walki. Jego rekord w MMA to 0-0.

Księciunio Skolim - konflikt

Na pierwszej konferencji przed galą Prime Show MMA 4 "Księciunio" poznaliśmy genezę konfliktu pomiędzy wokalistami. Co zatem się stało, że panowie chcą wszystko wyjaśnić w klatce? Nikt by nie pomyślał, że poszło o buty. Emil przyszedł na konferencję w butach, które podobno ukradł Skolimowi po jednym z koncertów. Popularny discopolowiec był tym faktem poirytowany. Na face to face doszło nawet do rękoczynów po wymierzeniu przez Księciunia liścia w twarz swojemu rywalowi. Podczas rozmowy wyszło także, że Księciunio ma za złe Skolimowi, że ten od momentu nagrania wspólnie piosenki wypiął się na niego i nie utrzymuje kontaktu. Na drugiej konferencji panowie wszystko sobie wyjaśnili, a buty jak się okazało, trafiły do Księciunia zupełnie przypadkiem. Księciunio w ramach przeprosin dał mu prezent w postaci tortu w kształcie buta. Co ciekawe wręczył mu go Jaś Kapela w stroju kobiety, który przegrał ze Skolimem na Prime Show MMA 2.

Księciunio przeboje

Oprócz nagranego ze Skolimem hitu pod tytułem "Rzuciłaś Czar", Emil Bayer ma na swoim koncie kilka solowych kawałków jak np. "Wrzuć na luz".

Księciunio pochodzenie

Na jego starym Instagramie @ianbayer możemy zauważyć, że w informacjach profilowych ma podane miasto Białystok. Nie wiadomo, czy z tego miasta pochodzi, ale z pewnych źródeł wiemy, że obecnie mieszka we Wrocławiu.

Księciunio piłka nożna

Zanim wokalista zajął się na poważnie muzyką disco polo, grał w piłkę nożną. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczął już w wieku 6 lat. Emil Bayer grał między innymi w drużynach z Polski, Belgii i Anglii. W wieku 22 lat zakończył karierę.

Księciunio rodzina

27-latek, który oprócz kariery wokalisty disco polo postanowił rozwijać się w sportach walki, ma partnerkę i syna, którym chwali się w mediach społecznościowych.


Ile lat ma Księciunio?
Emil "Księciunio" Bayer ma 27 lat
Kim jest Księciunio?
Księciunio to wokalista disco polo i zawodnik Prime Show MMA.