Konrad "Skolim" Skolimowski to popularny polski piosenkarz oraz aktor, a także zawodnik typu freak fight. Co o nim wiadomo?

Kim jest Skolim?

Kim jest Skolim? Kto to Skolim? Gdy federacja Prime Show MMA ogłosiła jego angaż, z pewnością wielu kibiców zadawało sobie tego typu pytania. Skolim to piosenkarz i aktor, znany między innymi z roli w serialu Barwy Szczęścia. W 2022 roku postawił również swoje pierwsze kroki, jeśli chodzi o sporty walki, związując się kontraktem z federacją typu freak fight.

Skolim imię i nazwisko

Jak nazywa się Skolim? Imię i nazwisko mężczyzny to Konrad Skolimowski. Łatwo więc domyślić się, skąd wziął się jego pseudonim.

Skolim wiek

Ile lat ma Skolim? Wokalista disco polo urodził się w 1996 roku, a więc na ten moment ma 26 lat.

Skolim wzrost

Jeśli chodzi o wzrost Skolima, tego typu informacje poznaliśmy przy okazji jego debiutu w Prime Show MMA. Konrad Skolimowski ma 172 centymetry wzrostu.

Skolim waga

Konrad "Skolim" Skolimowski waży 69 kilogramów.

 

 

Skolim Wyglądasz Idealnie

Skolim - Wyglądasz Idealnie, czyli największy hit mężczyzny, jeśli chodzi o jego karierę w muzyce disco polo. Teledysk do tej piosenki w serwisie YouTube w miesiąc zgromadził ponad 93 miliony wyświetleń, stając się tym samym jednym z największych hitów w 2022 roku.

Skolim aktor

Skolim jest aktorem znanym między innymi z popularnego serialu Barwy Szczęścia. Mężczyzna ma na swoim koncie również występy w takich produkcjach, jak Dziewczyny ze Lwowa, Dzikie Róże czy Mowa Ptaków.

Skolim Prime Show MMA

W 2022 roku Skolim został ogłoszony jako nowy zawodnik Prime Show MMA. Jak się okazało, jego rywalem w debiutanckim pojedynku był Jaś Kapela. Dla wielu była to spora niespodzianka, gdyż panowie nie byli w żaden sposób ze sobą skonfliktowani. Zła krew narosła jednak tuż przed starciem. Kapela, znany z prowokacyjnego stylu bycia, wielokrotnie wyprowadzał Skolima z równowagi podczas konferencji. Ostateczni walkę zwyciężył Konrad Skolimowski w drugiej rundzie przez techniczny nokaut.

W drugiej walce w organizacji Prime Show MMA Skolim zmierzy się z Emilianem „Księciunio” Bayerem.

Kto wygrał walkę Skolim vs Księciunio na Prime Show MMA 4?

Skolim Instagram

Skolim na Instagramie udziela się pod nazwą skolim__. Jego poczynania na tej platformie obserwuje ponad 113 tysięcy użytkowników.


Z czego znany jest Skolim?
Mężczyzna jest aktorem i piosenkarzem disco polo, a także zawodnikiem freak fight.
Ile lat ma Skolim?
Skolim urodził się w 1996 roku, a więc ma 26 lat.