Michał „Bagietka” Gorzelańczyk i Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak zmirzyli się w jednej z walk na gali Prime Show MMA 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Bagietka vs Kamerzysta Prime Show MMA 4

Bagietka vs Kamerzysta, czyli jedna z walk na gali Prime Show MMA 4. Dla obu zawodników będzie to trzeci występ w tej organizacji. Bagietka na drugiej edycji pokonał Jana Pateckiego, a na trzeciej Patryka „Robalini” Śliwę. W obu przypadkach Gorzelańczyk stosował duszenie zza pleców. Technicznie streamer i budowlaniec wygląda na zawodnika lepiej przygotowanego od Kamerzysty. Dawny kumpel „Kruszwila” rozprawił się z nim na Prime MMA 1 w 13 sekund. Na ostatniej gali walczył w budce telefonicznej z Jakubem Lasikiem, pokonując go dzięki uderzeniom łokciami w plecy.

Kto wygrał walkę Bagietka vs Kamerzysta?

O tym, kto wygrał walkę Bagietka vs Kamerzysta na Prime Show MMA 4, przekonaliśmy się w sobotę 26 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala Prime Show MMA 4. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Bagietka vs Kamerzysta, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Bagietka vs Kamerzysta

Wynik walki Bagietka vs Kamerzysta stał pod znakiem zapytania. Według bukmachera Fortuna zdecydowanym faworytem jest Kamerzysta. Rozbieżność w kursach jest spora, ponieważ kurs na wygraną Kamerzysty wynosi 1.45, a na triumf Bagietki 2.55. Takie przewidywania mogą nieco dziwić, ponieważ obaj nie zaznali jeszcze porażki. Przyczyny takich kursów należy jednak szukać w formule, w jakiej walczą zawodnicy. Tym razem nie jest to ani MMA, ani K-1. Walka została zakontraktowana w boksie w małych rękawicach. To oznacza, że Gorzelańczyk traci sporo swoich atutów. Wszystkie swoje pojedynki kończył w parterze i to jego główna broń. Kamerzysta dysponuje silnym ciosem i lepszą kondycją. Gorzelańczyk to nałogowy palacz, a to może mieć wpływ, jeśli walka potrwa dłużej niż jedną rundę.

Zobacz także – kim jest Bagietka?

Opis walki Bagietka vs Kamerzysta

Opis walki Bagietka vs Kamerzysta, czyli jak przebiegał ten pojedynek?

Runda I

Od pierwszych sekund bardzo agresywnie ruszył na przeciwnika Kamerzysta. Bagietka padł i był liczony, jednak zdołał wstać i kontynuować pojedynek. To jednak nie uratowało go przed kolejnym knockdownem. Sędzia dopuścił jeszcze Gorzelańczyka do pojedynku, jednak Kamerzysta po raz kolejny zasypał rywala ciosami i wtedy sędzia przerwał walkę.

Wynik walki: Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak pokonał Michała „Bagietkę” Gorzelańczyka przez TKO, runda I

Sprawdź wyniki walk Prime Show MMA 4

Wynik walki: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Paweł "Popek" Mikołajuw
Wynik walki: Kamila „Zusje” Astafiewa vs Monika Godlewska
Wynik walki: Ewa Piątkowska vs Anna „IFBB Pro” Andrzejewska
Wynik walki: Rafał Gawron vs Piotr Kałuski
Wynik walki: Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs Adrian Cios
Wynik walki: Tomasz Olejnik vs Patryk „Robalini” Śliwa
Wynik walki: Konrad „Skolim” Skolimowski vs Emilian „Księciunio” Bayer
Wynik walki: Damian "Stifler" Zduńczyk vs Adam Soroko
Wynik walki: Artur "Kornik" Sowiński vs Adam Okniński