Kamila "Zusje" Smogulecka i Monika "Esmeralda" Godlewska zmierzyły się w jednej z walk na gali Prime Show MMA 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Zusje vs Godlewska Prime Show MMA 4

Zusje vs Godlewska, czyli co-main event gali Prime Show MMA 4. Dla Kamili Smoguleckiej będzie to już piąty występ w formule MMA. Do tej pory zanotowała dwa zwycięstwa. Zusje okazała się lepsza od Dagmary Szewczyk oraz Marty "Martirenti" Rentel. Monika Godlewska natomiast do klatki powróci po trzech latach przerwy. Esmeralda nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa. W debiucie przegrała z Martą Linkiewicz, a w drugim występie pokonała ją znana z Warsaw Shore Ewelina "Ewelona" Kubiak. Walka ta odbędzie się na zasadach kickboxingu w małych rękawicach. Zobaczymy zatem tylko stójkowe wymiany.

Kto wygrał walkę Zusje vs Godlewska?

O tym, kto wygrał walkę Zusje vs Godlewska na Prime Show MMA 4, przekonaliśmy się w sobotę 26 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala Prime Show MMA 4. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Zusje vs Godlewska, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Zusje vs Godlewska

Wynik walki Zusje vs Godlewska dla wielu był czystą formalnością. Kamila Smogulecka i Monika Godlewska zmierzą się ze sobą na zasadach kickboxingu w małych rękawicach. Bez względu na formułę faworytką byłaby Zusje, jednak takie zasady jeszcze bardziej premiują młodszą zawodniczkę. Posiada ona znacznie większy zasięg rąk dzięki czemu będzie mogła trzymać rywalkę na dystans. Ciężko jest znaleźć jakiekolwiek atuty w tym starciu po stronie Esmeraldy. O wyniku tej walki dowiemy się już w sobotni wieczór 26 listopada.

Zobacz także - kim jest Godlewska?

Opis walki Zusje vs Godlewska

Opis walki Zusje vs Godlewska, czyli jak wyglądał ten pojedynek?

Runda I

Godlewska z ofensywnym nastawieniem rozpoczęła pojedynek. Zusje wykorzystała jednak lepszy zasięg ramion i trafiała rywalkę długimi prostymi ciosami. Po jednym z ciosów Esmeralda zaczęła odwracać się od przeciwniczki. W końcu padła na deski i została liczona. Sędzia dopuścił ją do dalszej walki, jednak Zusje poszła za ciosem i szybko zakończyła pojedynek.

Wynik walki: Kamila „Zusje” Astafiewa pokonała Monikę Godlewską przez TKO, runda I