Tomasz Olejnik i Patryk „Robalini” Śliwa zmierzyli się w jednej z walk na gali Prime Show MMA 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Olejnik vs Robalini Prime Show MMA 4

Olejnik vs Robalini, czyli walka „przegrywów” na gali Prime Show MMA 4. Czemu „przegrywów”? Obaj panowie dużo mówią na konferencjach, a mało robią w klatce. Dla Olejnika będzie to czwarta walka na freak-fightowej gali. Do tej pory mierzył się z „Hejterem”, Dawidem Malczyńskim i „Vandalem”. Wszystkie starcia przegrał w katastrofalnym stylu. „Robalini” z kolei poniósł porażki z rąk „Bodychrista” i „Bagiety”. W pierwszym doznał kontuzji barku już na samym starcie po wyprowadzeniu własnego ciosu. Na Prime Show MMA 3 w drugiej rundzie „Robalini” zastosował duszenie zza pleców i zmienił rekord YouTubera na 0-2. Kto pierwszy raz zazna smaku zwycięstwa? O wyniku walki Olejnik vs Robalini dowiemy się już w sobotni wieczór 26 listopada.

Kto wygrał walkę Olejnik vs Robalini?

O tym, kto wygrał walkę Olejnik vs Robalini na Prime Show MMA 4, przekonaliśmy się w sobotę 26 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala Prime Show MMA 4. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Olejnik vs Robalini, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Olejnik vs Robalini

Wynik walki Olejnik vs Robalini stał pod znakiem zapytania. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tej walki jest Olejnik. Rozbieżność w kursach jest wręcz ogromna, ponieważ kurs na wygraną Robaliniego jest bliski 5.00, a na zwycięstwo Olejnika około 1.15. Takie przewidywania mogą nieco dziwić, ponieważ obaj nie zaznali jeszcze triumfu we freak-fightach. Tomasz Olejnik mało trenuje, a walka z „Vandalem” na Prime Show MMA 3 była jego pierwszą po blisko dwuletniej przerwie. Robalini również nie ma zbyt dużego stażu, a w klatce łącznie przebywał niecałe 4 minuty, wliczając w to wszystkie pojedynki. O wyniki tej walki dowiedzieliśmy się już w sobotni wieczór.

Zobacz także – Kim jest Robalini

Opis walki Olejnik vs Robalini

Opis walki Olejnik vs Robalini, czyli jak wyglądał ten pojedynek?

Runda I

Walka zaczęła się od dużego chaosu. Ciosami chciał zaatakować Olejnik, jednak Robalini był na to przygotowany i wszedł w nogi rywala. Obalenie nie zakończyło się powodzeniem. Tomek Olejnik złapał głowę rywala i nie dał się przewrócić. Po chwili walka przeniosła się do parteru, a tam w dosiadzie znalazł się Olejnik, który zasypał ciosami rywala. Sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Wynik walki: Tomasz Olejnik pokonał Patryka „Robaliniego” Śliwę przez TKO, runda I

Sprawdź wyniki walk Prime Show MMA 4

Wynik walki: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Paweł "Popek" Mikołajuw
Wynik walki: Kamila „Zusje” Astafiewa vs Monika Godlewska
Wynik walki: Ewa Piątkowska vs Anna „IFBB Pro” Andrzejewska
Wynik walki: Rafał Gawron vs Piotr Kałuski
Wynik walki: Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak
Wynik walki: Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs Adrian Cios
Wynik walki: Konrad „Skolim” Skolimowski vs Emilian „Księciunio” Bayer
Wynik walki: Damian "Stifler" Zduńczyk vs Adam Soroko
Wynik walki: Artur "Kornik" Sowiński vs Adam Okniński