Patryk Śliwa, znany w sieci jako Robalini, to aktualny zawodnik organizacji Prime Show MMA. Przez wielu jest uważany za jednego z najsłabszych zawodników w historii freak fightów. Znalazł się on również na karcie walk Prime MMA 8. Sprawdź kim jest Robalini oraz co o nim wiadomo!

Kim jest Robalini?

Robalini to polski YouTuber, twórca internetowy i zawodnik Prime MMA, który popularność zyskał dzięki występom na galach freak fightowych. Swoją debiutancką walkę stoczył w 2021 roku na gali Elite Fighters, gdzie zaledwie po 12 sekundach przegrał z Bodychristem.

W 2022 roku podpisał kontrakt z organizacją Prime Show MMA i od tamtej pory jest zawodnikiem właśnie tej federacji.

Robalini wiek

Robalini urodził się w 2001 roku. Oznacza to, że rocznikowo ma 23 lata.

Robalini waga

Przy okazji ostatniej gali Prime MMA, Robalini wniósł na wagę 100 kilogramów.

Robalini wzrost

Według oficjalnych informacji Patryk "Robalini" Śliwa ma 180 centymetrów wzrostu.

Robalini rekord

Rekord Robaliniego nie jest czymś czym zawodnik ten może się pochwalić. Przegrał on bowiem wszystkie dotychczasowe walki.

Rekord MMA: 0-3

Robalini walka

Debiutancka walka Robaliniego odbyła się 31 lipca 2021 roku na gali Elite Fighters. Patryk Śliwa zmierzył się wtedy z Krzysztofem "Bodychristem" Ciesielskim i przegrał po zaledwie 12 sekundach z powodu kontuzji.

Robalini MMA

Patrząc na umiejętności Robaliniego, z całą pewnością można stwierdzić, że nie trenował on w przeszłości MMA, a także żadnego innego sportu walki.

Robalini Prime Show MMA

Po ponad rocznej przerwie od startów, Robalini w 2022 roku podpisał kontrakt w Prime Show MMA.

Robalini vs Bagieta

Robalini swoją pierwszą walkę w Prime MMA stoczył 1 października 2022 roku na gali Prime MMA 3. Jego przeciwnikiem był Michał "Bagietka" Gorzelanczyk. Fani i eksperci nie dawali Robaliniemu w tym starciu większych szans. Przewidywania te potwierdziły się, bowiem Bagieta wygrał już w drugiej rundzie przez poddanie.

Robalini vs Olejnik

Mimo bardzo słabej postawy Robaliniego w debiucie dla Prime Show MMA, organizatorzy postanowili dać mu kolejną szansę. Na gali Prime Show MMA 4, która odbędzie się 26 listopada w Netto Arenie w Szczecinie, Patryk Śliwa zmierzył się z Tomkiem Olejnikiem.

Według wielu była to walka dwóch najsłabszych zawodników w historii freak fightów. Lepszy w tej konfrontacji okazał się Olejnik, który pokonał Robaliniego w zaledwie 47 sekund.

Robalini Igrzyska Gladiatorów

Robalini wystąpił również na gali Prime MMA 8, gdzie wziął udział w Igrzyskach Gladiatorów. Odpadł jednak już w pierwszej rundzie, gdzie wraz z Markiem Jówko, z którym był w parze, został pokonany przez Czarnego Polaka i Dredziastego.

Robalini dziecko

Mimo młodego wieku, Patryk Śliwa jest już ojcem. Dziecko Robaliniego przyszło na świat 27 października 2023 roku. Jest to dziewczynka o imieniu Zuzanna.

Robalini YouTube

Robalini znany jest również ze swojej działalności na YouTube. Jego kanał o nazwie Robalini subskrybuje ponad 90 tysięcy użytkowników serwisu YouTube.

Robalini Tik Tok

Tik Tok to kolejny portal społecznościowym, na którym aktywny jest Robalini. Swoje konto prowadzi pod nazwą @robaliniyt. Jego poczynania na tej platformie obserwuje ponad 100 tysięcy użytkowników, a nagrania, które zamieścił, polubiono łącznie blisko 300 tysięcy razy.

Robalini Instagram

Robalini prowadzi również konto na Instagramie. Na swoim koncie, które można znaleźć pod nazwą @robalini69, zgromadził ponad 100 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się Robalini?
Imię i nazwisko Robaliniego to Patryk Śliwa.
Jaki rekord ma Robalini?
Rekord Robaliniego to 0-3.