Patryk Śliwa, znany w sieci jako Robalini, to aktualny zawodnik organizacji Prime Show MMA. Kto to Patryk Śliwa Robalini? Robalini wiek, waga, wzrost – czy cokolwiek o nim wiadomo? Robalini walka – kto był jego rywalem w debiucie w MMA? Patryk Śliwa Instagram – ile osób śledzi jego profil na tym portalu? Robalini Tik Tok – pod jaką nazwą można znaleźć go na Tik Toku?

Kto to Robalini?

kim jest robalini

Kto to Robalini? Kim jest Robalini? Takie pytania z pewnością zadawali sobie fani walk MMA typu freakfight, gdy zobaczyli jego nazwisko w karcie walk pierwszej gali Elite Fighters. Patryk Śliwa, bo tak nazywa się Robalini, to polski YouTuber i twórca internetowy, który zadebiutuje w MMA właśnie podczas premierowej gali spod szyldu Elite Fighters.

Robalini wiek

Robalini wiek, czyli ile lat ma Patryk Śliwa? Nie znamy dokładnej daty urodzin Robaliniego, ale wiemy, że ma on 21 lat.

Robalini waga

Robalini waga, czyli ile waży youtuber i tik-toker? Patryk Śliwa na gali Prime Show MMA wniósł na wagę 82 kilogramy.

Robalini wzrost

Robalili wzrost, czyli ile mierzy zawodnik Prime? Według oficjalnych informacji Patryk "Robalini" Śliwa ma 180 centymetrów wzrostu.

Robalini YouTube

Robalini YouTube – zawodnik Prime Show MMA szczególnie znany jest ze swojej działalności na YouTube. Jego kanał o nazwie "Robalini" subskrybuje ponad 90 tysięcy użytkowników serwisu YouTube.

 

 

 

Jeśli chodzi o tworzoną treść, Robalini zajmuje się głównie "śmiesznymi telefonami, Omegle i ocenianiem kanałów", jak czytamy w opisie kanału Śliwy, który powstał w maju 2020 roku.

Robalini walka

walki robalini

Nic nie wiadomo na temat tego, czy w przeszłości Robalini trenował sporty walki, czy toczył pojedynki. Można więc założyć, że Robalini swoją debiutancką walkę w MMA stoczył właśnie na gali Elite Fighters. Jego rywalem był znacznie starszy i bardziej doświadczony Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski.

Robalini MMA

Jeśli chodzi o MMA, Robalini nie miał więc doświadczenia w startach i było całkiem prawdopodobne, że na debiutanckiej walce z Bodychristem się skończy, ale jak wiemy Robalini nie powiedział swojego ostatniego słowa. Robalini zgłosił kontuzję barku już po 10 sekundach pojedynku i przegrał w dość nietypowych okolicznościach.

Robalini Prime Show MMA

Po ponad rocznej przerwie Robalini dostał kontrakt w Prime Show MMA. Nie wiemy, na ile pojedynków, ale już pierwsza walka za nim. Na trzeciej odsłonie organizacji Prime Patryk Śliwa stoczył pojedynek z "Bagietką". Już od początku starcia Bagieta bawił się z Robalinim. Ten drugi uciekał od Gorzelańczyka, a kiedy Bagieta go dorwał, zaczął okładać go ciosami. Robalini próbował sprowadzić Bagietkę, ale zamiast zrobić dosiad, Gorzelańczyk wykorzystał słabą technikę rywala, zdobył pozycję, gdzie najpierw zasypał rywala ciosami, a potem szukał balachy, która jednak nie doszła do skutku. W drugiej rundzie Bagietka dokończył dzieła i pokonał Robaliniego przez duszenie zza pleców.

Kto wygrał walkę Olejnik vs Robalini na Prime Show MMA 4?

Mimo bardzo słabej postawy Robaliniego w debiucie dla Prime Show MMA, organizatorzy postanowili dać mu kolejną szansę. Na gali Prime Show MMA 4, która odbędzie się 26 listopada w Netto Arenie w Szczecinie, Patryk Śliwa zmierzy się z Tomkiem Olejnikiem.

Sprawdź: Typy na Prime Show MMA

Robalini Instagram

Robalini Instagram – oprócz działalności na YouTube, Śliwa prowadzi również swój profil na Instagramie. Jego konto "robalini69" posiada ponad 107 tysięcy obserwujących.

Robalini Tik Tok

tiktok patryk śliwa

Robalini Tik Tok to kolejny portal społecznościowym, na którym aktywny jest Śliwa. Na Tik Toku o nazwie "robaliniyt" wrzuca głównie krótkie urywki transmisji live, prowadzonych przez niego w serwisie YouTube. Jego konto na Tik Toku obserwuje ponad 100 tysięcy użytkowników, a nagrania, które zamieścił, polubiono łącznie blisko 270 tysięcy razy.


Jak nazywa się Robalini?
Imię i nazwisko Robaliniego to Patryk Śliwa.
Jak nazywa się kanał na YouTube zawodnika Prime Show MMA?
Śliwa tworzy na kanale o nazwie "Robalini".