Patryk Śliwa, znany w sieci jako Robalini, to kolejny uczestnik gali Elite Fighters. Kto to Patryk Śliwa Robalini? Robalini wiek, waga, wzrost – czy cokolwiek o nim wiadomo? Robalini walka – kto był jego rywalem w debiucie w MMA? Robalini Instagram – ile osób śledzi jego profil na tym portalu? Robalini Tik Tok – pod jaką nazwą można znaleźć go na Tik Toku?

Kto to Robalini?

kim jest robalini

Kto to Robalini? Kim jest Robalini? Takie pytania z pewnością zadawali sobie fani walk MMA typu freakfight, gdy zobaczyli jego nazwisko w karcie walk pierwszej gali Elite Fighters. Patryk Śliwa, bo tak nazywa się Robalini, to polski YouTuber i twórca internetowy, który zadebiutuje w MMA właśnie podczas premierowej gali spod szyldu Elite Fighters.

Robalini wiek, waga, wzrost

Robalini wiek, waga, wzrost – na ten temat niestety nie wiadomo zbyt wiele. Mężczyzna nie jest jeszcze na tyle medialny, żeby w sieci można było znaleźć informacje na temat jego wieku czy wzrostu.

Robalini YouTube

Robalini YouTube – zawodnik Elite Fighters szczególnie znany jest ze swojej działalności na YouTube. Jego kanał o nazwie „Robalini” subskrybuje blisko 40 tysięcy użytkowników serwisu YouTube.

Jeśli chodzi o tworzoną treść, Robalini zajmuje się głównie „śmiesznymi telefonami, Omegle i ocenianiem kanałów”, jak czytamy w opisie kanału Śliwy, który powstał w maju 2020 roku.

Robalini walka

walki robalini

Nic nie wiadomo na temat tego, czy w przeszłości Robalini trenował sporty walki czy toczył pojedynki. Można więc założyć, że Robalini swoją debiutancką walkę w MMA stoczył właśnie na gali Elite Fighters. Jego rywalem był znacznie starszy i bardziej doświadczony Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski.

Robalini MMA

Jeśli chodzi o MMA, Robalini nie miał więc doświadczenia w startach. I jest całkiem prawdopodobne, że na debiutanckiej walce z Bodychristem się skończy. Robalini zgłosił kontuzję barku już po 10 sekundach pojedynku i przegrał w dość nietypowych okolicznościach.

Robalini Instagram

Robalini Instagram – oprócz działalności na YouTube, Śliwa prowadzi również swój profil na Instagramie. Jego konto „robalini69” posiada ponad 13 tysięcy obserwujących.

Robalini Tik Tok

tiktok patryk śliwa

Robalini Tik Tok to kolejny portal społecznościowym, na którym aktywny jest Śliwa. Na Tik Toku o nazwie „robaliniyt” wrzuca głównie krótkie urywki transmisji live, prowadzonych przez niego w serwisie YouTube. Jego konto na Tik Toku obserwuje ponad 20 tysięcy użytkowników, a nagrania, które zamieścił, polubiono łącznie blisko 450 tysięcy razy.

Jak nazywa się Robalini? Imię i nazwisko Robaliniego to Patryk Śliwa. Jak nazywa się kanał na YouTube zawodnika Elite Fighters? Śliwa tworzy na kanale o nazwie „Robalini”.