Bodychrist to polski muzyk i twórca internetowy, który próbuje swoich sił w sportach walki. Kim jest Bodychrist? Bodychrist nazwisko, wiek, wzrost – czy wiadomo, jak mężczyzna ma na imię? Bodychrist FAME MMA – z kim zmierzył się w walce w tej organizacji? Bodychrist walka – jaki jest jego bilans w MMA? Bodychrist Magical – co łączy go z kontrowersyjnym patostreamerem? Bodychrist Instagram – ile osób śledzi jego profil na tym portalu społecznościowym?

Kim jest Bodychrist?

bodychrist kto to

Kim jest Bodychrist? Bez wątpienia to pytanie mogli zadawać sobie na przykład fani FAME MMA, którzy zobaczyli jego nazwisko na karcie walk gali z numerem 3. Jest to muzyk i twórca internetowy z Poznania, znany ze współpracy z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem czy występów w produkcjach na kanale Pal Hajs TV.

Bodychrist nazwisko, wiek, wzrost

Bodychrist nazwisko – wielu kibiców z pewnością jest ciekawych, jak popularny twórca się nazywa. Imię i nazwisko Bodychrista to Krzysztof Ciesielski. Jeśli chodzi o wiek, Bodychrist urodził się w 1988 roku. Rocznikowo ma więc 33 lata. Biorąc pod uwagę wzrost, Bodychrist mierzy około 180 centymetrów wzrostu.

Bodychrist FAME MMA

Bodychrist FAME MMA – Ciesielski niespodziewanie wskoczył do karty walk, gdy z pojedynku z Marcinem "Mnichem Terminatorem" Wójcikiem wycofał się Łukasz "Boy Flash" Langowski. Bodychrist od początku skazywany był na porażkę i przegrał w drugiej rundzie, nabawiając się kontuzji. Jak się okazało, był to pierwszy i ostatni występ Bodychrista w FAME MMA.

 

 

 

Bodychrist walka

Bodychrist walka z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem przyniosła mu największą rozpoznawalność, choć w obu przypadkach przegrał – najpierw na zasadach kickboxingu gali Poznań Fight Night w 2017 roku, a następnie w pojedynku na liście na Punchdown 3 w 2021 roku.

Bodychrist MMA

bodychrist walki mma

Bodychrist MMA rekord miał okazję poprawić na gali Elite Fighters. Ciesielski został ogłoszony jako nowy zawodnik tej organizacji w marcu 2021 roku i był pierwszym zawodnikiem oficjalnie zakontraktowanym przez Elite Fighters. Najpierw ogłoszono wzmocnienie dywizji żeńskiej i angaż Ewy z Warsaw Shore, a następnie właśnie Ciesielskiego.

Bodychrist Elite Fighters

W debiucie w nowej organizacji zmierzył się z Robalinim. Jego przeciwnik po 10 sekundach walki zgłosił kontuzję walki i Ciesielski odniósł tym samym swoje pierwsze zwycięstwo w MMA.

Bodychrist Magical

Bodychrist Magical – co łączy Ciesielskiego z kontrowersyjnym streamerem? Panowie nagrywali wspólnie materiały, a także prowadzili transmisje na żywo w serwisie YouTube. Ciesielski na galę Punchdown 3 przybył właśnie w towarzystwie Daniela Magicala. Warto dodać, że Daniel Magical również został ogłoszony jako zawodnik organizacji Elite Fighters, więc wszystko wskazuje na to, że obaj zawodnicy zawalczą na premierowej gali spod tego szyldu.

Bodychrist Instagram

Bodychrist udziela się aktywnie w serwisie Instagram. Jego konto pod nazwą "bodychrist.official" śledzi blisko 14 tysięcy obserwujących. Nie ulega wątpliwości, że kolejne głośne walki w formule MMA z pewnością sprawią, że jego fanów przybędzie.


Jak nazywa się Bodychrist?
Imię i nazwisko Bodychrista to Krzysztof Ciesielski.
Ile lat ma Bodychrist?
Bodychrist urodził się w 1988 roku.