Aleksandr "Sasha" Muzheiko i Adrian Cios zmierzyli się w jednej z walk na gali Prime Show MMA 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Sasha vs Cios Prime Show MMA 4

Sasha vs Cios, czyli jedna z walk gali Prime Show MMA 4. Dla kumpla "Don Kasjo" będzie to drugi pojedynek w karierze. To nie powinna jednak zmylić fanów, bowiem trenuje już od dłuższego czasu pod okiem Klemensa Ewalda. Na FAME MMA 11 pokazał się z bardzo dobrej strony w starciu z Krystianem "Krycha" Wilczakiem. Sasha postawił trudne warunki, ale ostatecznie przegrał niejednogłośną decyzją sędziów. Dla Adriana Ciosa to już piąty występ w klatce, w tym trzeci w Prime MMA. Ma na koncie nieoczekiwaną wygraną nad "Rolnikiem Zabijaczem" i 3 porażki (Tomasz Łomnicki, Dawid Ambroziak, Michał Cichy). Warto wspomnieć o ostatnim występie. W walce z redaktorem portalu MMA.PL był zdecydowanym faworytem, a ostatecznie nie był w stanie przechylić szali na swoją korzyść, ponosząc porażkę na punkty. W walce z Sashą znów ciężko może być mu o wygraną. O wyniku walki Sasha vs Cios dowiemy się już w sobotni wieczór.

Kto wygrał walkę Sasha vs Cios?

O tym, kto wygrał walkę Sasha vs Cios na Prime Show MMA 4, przekonaliśmy się w sobotę 26 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowała została bowiem gala Prime Show MMA 4. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Sasha vs Cios, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Sasha vs Cios

Wynik walki Sasha vs Cios stał pod znakiem zapytana. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tej walki jest Sasha. Rozbieżność w kursach jest wręcz ogromna. Za postawienie 10 zł na Sashę można wygrać zaledwie 11,4 zł, a za obstawienie triumfu Ciosa 49 zł (wszystko bez uwzględnienia podatku). Takie przewidywania mogą nieco dziwić, ponieważ Cios ma dużo większe doświadczenie w oktagonie. Jednak jeśli prześledzimy jego wyniki, umiejętności i warunki fizyczne, to Sasha zdecydowanie przeważa. Poza tym Cios przegrał z Cichym w sposób, o którym wolałby zapomnieć, a Sasha pod wodzą doświadczonego trenera i "Don Kasjo", który ma bokserską przeszłość, z pewnością dobrze go przygotowali do tego pojedynku.

Zobacz także - kim jest Sasha?

Opis walki Sasha vs Cios

Opis walki Sasha vs Cios, czyli jak wyglądał ten pojedynek?

Runda I

Od pierwszej sekundy agresywnie zaatakował Sasha. Ukrainiec wpadł w swojego rywala i walka błyskawicznie przeniosła się do parteru. Tam Muzheiko zasypał Ciosa uderzeniami i sędzia przerwał walkę już po piętnastu sekundach.

Wynik walki: Aleksandr „Sasha” Muzheiko pokonał Adriana Ciosa przez TKO, runda I