Aleksandr "Sasha Model" Muzheiko to kolejny zawodnik, który zawalczył w FAME MMA. Skąd pochodzi Aleksandr Muzheiko? Wzrost, wiek, waga – jakie są jego wymiary? Kim jest dla niego Kasjusz „Don Kasjo” Życiński? „Sasha” dziewczyna – kim jest blondwłosa partnerka Muzheiko?

Skąd pochodzi Aleksandr Muzheiko?

Aleksandr „Sasha Model” Muzheiko – wielu fanów pewnie zastanawiało się, kim jest ten zawodnik, kiedy ogłoszono jego udział w FAME MMA. Skąd pochodzi Aleksandr Muzheiko? „Model” urodził się na Ukrainie, skąd kilka lat temu przyjechał do Polski. Jeśli chodzi o narodowość, jest więc Ukraińcem. W ojczyźnie studiował reżyserię, a po przybyciu do Warszawy rozpoczął studia na kierunku turystyka międzynarodowa.

Aleksandr Muzheiko – wzrost, wiek, waga

Aleksandr Muzheiko wiek

Jeśli chodzi o wiek, Aleksandr Muzheiko ma 27 lat. Przy okazji występu reprezentanta Ukrainy w telewizyjnym show „Top Model” poznaliśmy jego wymiary, takie jak waga czy wzrost. Jeśli chodzi o wzrost, Muzheiko mierzy około 187 centymetrów, a jego waga wynosi około 80 kilogramów.

Sasha Model kariera

„Sasha Model” kariera w modelingu - „Sasha” szerszej publiczności dał się poznać w 2016 roku, kiedy zakwalifikował się do programu „Top Model”, emitowanego na antenach telewizji TVN. Został jednak zdyskwalifikowany za zbyt nonszalanckie podejście do jednego z zadań, przez co musiał opuścić program w jego trakcie.

Co ciekawe razem z nim w programie „Top Model” udział brał zawodnik MMA, Adam Niedźwiedź, który w swojej karierze walczył między innymi w KSW czy pokonał Pawła „Trybsona” Trybałę.

Sasha Model FAME MMA

Sasha Model FAME MMA

„Sasha Model” w FAME MMA miał zadebiutować podczas gali z numerem 9. Jego rywalem miał być znacznie bardziej doświadczony Krystian „Krycha” Wilczak, który miał na swoim koncie trzy występy w FAME MMA – trzy wygrane i jeden przegrany.

 

 

- Czuję, że idzie mi bardzo dobrze, każdy trening. Nie wiem, czy to dobrze, czy to źle, ale mówią, że idzie mi super. Drugi czy trzeci trening, robię parter - mówią, że mam siłę, wychodzę z duszeń. Szybko łapię, ufam w to, co mówią trenerzy. MMA zawsze siedziało mi w głowie. Wiedziałem, że nigdy nie będę walczył zawodowo, ale złapałem zajawkę, jaram się rozwojem. Podoba mi się to. Po pierwszej walce okaże się, co dalej – przyznał w rozmowie z FAME News, zabierając głos na temat początków w MMA.

Niestety, jak się okazało na tydzień przed walką, "Sasha" nabawił się kontuzji, która wykluczyła go z udziału z FAME MMA 9.

Co nie udało się na FAME MMA 9, wyszło na FAME MMA 11. Właśnie na tej gali dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku z Krychą, który przegrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Sasha Model walki

„Sasha Model” walki toczył więc do tej pory na FAME MMA, a konkretniej jedną - przegraną na gali z numerem 11.

- Jestem normalnym chłopakiem, który uprawiał różnego rodzaje sportu. Jestem mobilny i dynamiczny – stwierdził w rozmowie z dziennikarzem FAME News, potwierdzając doniesienia odnośnie tego, że nigdy w życiu nie trenował czy to boksu, czy MMA.

Sasha Model a Don Kasjo

Muzheiko przyjaźni się z gwiazdą FAME MMA, czyli „Don Kasjo”. Należy do „Teamu Króla”, czyli – wraz z Damianem Majewskim - paczki znajomych Życińskiego. Swego czasu sporo mówiło się o ewentualnej walce „Don Kasjo” z „Krychą”, jednak Wilczak przegrał swój ostatni pojedynek i na potencjalny pojedynek z niepokonanym Życińskim z pewnością będzie musiał sporo zaczekać. Stąd narodził się pomysł na walkę „Krychy” z „Sashą Modelem”, czyli przedstawicielem „Teamu Króla”.

- Patrząc na niego, trudno nie mieć z nim konfliktu. Nie chciałem pchać się do FAME MMA, nie biję się zawodowo ani amatorsko. To jest tak uparty człowiek, że jest nieświadomy tego, że nigdy nie zawalczy z Don Kasjo. To nie jest jego poziom. On tego nie rozumie, dlatego moja granica cierpliwości się skończyła i udowodnię mu, że nie ma szans z Kasjuszem – przyznał w rozmowie z kanałem FAME News.

Sasha Model Warsaw Shore

Warsaw Shore Muzheiko

„Sasha”, jeśli chodzi o występy telewizyjne, pojawiał się także w programie Warsaw Shore, emitowanym na antenach MTV. Do wspólnej zabawy z innymi uczestnikami podczas tradycyjnych domówek zapraszał go właśnie „Don Kasjo” - jedna z największych gwiazd kontrowersyjnego reality show.

Sasha Model zarobki

„Sasha Model”, jak sama ksywa wskazuje, z zawodu jest modelem, więc jego zarobki w dużej mierze z pewnością biorą się z pracy właśnie w modelingu. Zarobki Muzheiko w FAME MMA nie są znane, gdyż organizacja nie upublicznia tego typu informacji. Nie ulega jednak wątpliwości, że gdyby w efektownym stylu zadebiutował w FAME MMA, zarobki „Sashy Modela” w kolejnym pojedynku z pewnością byłyby bardziej okazałe.

Kto wygrał walkę Sasha vs Cios na Prime Show MMA 4?

Sasha Model Instagram

Muzheiko jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie o nazwie „aleksandrmuzheiko” obserwuje blisko 60 tysięcy osób.

Sasha Model dziewczyna

Muheiko od kilku miesięcy jest w związku z polską modelką, znaną z występu w programie "Love Island Poland", Oliwią Miśkiewicz. Para regularnie wrzuca na media społecznościowe wspólne zdjęcia, o czym raz po raz rozpisują się plotkarskie portale.

Profil Miśkiewicz na Instagramie o nicku „miss0liwia" śledzi 190 tysięcy obserwujących.

Zobacz kiedy kolejna gala FAME MMA 10


Kiedy zyskał popularność Aleksandr Muzheiko?
Aleksandr Muzheiko zyskał popularność po emisji telewizyjnego show „Top Model”.
Ile lat ma Sasha?
Mężczyzna ma 27 lat.