Prime MMA 6: karta walk jest już pełna. Gala ta odbędzie się 21 października 2023 roku w Arenie Toruń. Na nadchodzącym wydarzeniu odbędzie się 11 starć, w tym pojedynek 2 vs 2. Warto również zaznaczyć, że na karcie walk Prime MMA 6 wystąpi aż 11 debiutantów. Sprawdź kto zawalczy na Prime MMA 6 oraz kto wygrał na Prime MMA 6!

Karta walk Prime MMA 6

Na karcie walk Prime MMA 6, którą w pełni można typować z kodem promocyjnym Fortuna, znalazło się 11 pojedynków.

Don Kasjo vs Tyburski

W najważniejszym starciu na gali dojdzie do konfrontacji Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Pawłem Tyburskim. Między tymi zawodnikami iskrzy już od kilku lat. O ich pojedynku mówiło się od dawna, jednak zawodnicy nie mogli dojść do porozumienia odnośnie formuły. Finalnie walka Don Kasjo vs Tyburski odbędzie się w boksie w małych rękawicach.

Murański vs Stary Wiewiór

Drugą walką, którą warto wyróżnić z karty walk Prime MMA 6 jest starcie Jacka Murańskiego z ojcem Maksymiliana Wiewiórki. Mało kto spodziewał się takiego zestawienia. Początkowo Muran był bowiem zestawiany z Tomaszem Oświecińskim. Organizacja Prime Show MMA nie doszło jednak do porozumienia z popularnym aktorem i finalnie rywalem Jacka Murańskiego będzie debiutujący w klatce Stary Wiewiór.

Kto walczy na Prime MMA 6?

Poza wyżej wymienionymi zawodnikami karta walk Prime MMA 6 zawiera również występy Mateusza "Tarzana" Leśniaka, Adama Soroko, Macieja Rataja czy Damiana "Dzika" Grafa. Na Prime MMA 6 zobaczymy również pojedynek dwóch zawodowych sportowców. Znany z KSW Grzegorz Szulakowski zmierzy się bowiem z Rafałem Jackiewiczem.

Warto także wspomnieć o debiutantach. Na gali Prime MMA 6 zobaczymy ich bowiem aż jedenastu. Do zawodników, którzy 21 października po raz pierwszy wejdą do klatki, należą między innymi Erwin Burzyński, Mateusz "Mister Matii" Górski czy Patrycja Izydorczyk. Należy również zaznaczyć, że na Prime MMA 6 dojdzie do walki 2 vs 2. W tym wyjątkowym pojedynku Dawid "Ambro" Ambroziak i Dominik Skowyra zmierzą się z Alexem "Thebestią" Kiranem i Grzegorzem "Hellboyem" Głuszczem.

Wszystkie walki na Prime MMA 6

Poniżej przedstawiamy wszystkie zestawienia gali Prime MMA 6:

Main event

Co-main event

Karta główna

Karta wstępna

Kursy na Prime MMA 6

Prime MMA 6 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Karta walk Prime MMA niestety zawiera mało wyrównanych starć. W większości pojedynków bukmacherzy widzą zdecydowanego faworyta. Największym z nich jest "The Karpi", który zmierzy się z "Czarnym Polakiem". Kurs na wygraną Damiana Kasprzaka wynosi zaledwie 1.13.


Kto walczy na Prime MMA 6?
Na gali Prime MMA 6 wystąpią przede wszystkim Jacek Murański, Don Kasjo, Paweł Tyburski czy Bagieta.
Ile jest walk na Prime MMA 6?
Na gali Prime MMA 6 odbędzie się 11 pojedynków.