Pozostałe walki Prime Show MMA 6

https://twitter.com/lottusek_/status/1715828542917734876

Jackiewicz vs Szuli - Wynik

Grzegorz "Szuli" Szulakowski vs. Rafał Jackiewicz to pojedynek, który fani sportów walki oglądali z zapartym tchem. Choć jeden z nich był mniej doświadczony, to właśnie dla niego kursy były korzystniejsze. Chcąc obstawiać tę walkę i pozostałe na Prime Show MMA 6, można było wykorzystać kod promocyjny Fortuna. Dzięki jego użyciu mogliście otrzymać nawet 635 PLN na start!

Według dostępnych kursów to Grzegorz "Szuli" Szulakowski był typowany, jako przyszły zwycięzca. Jego kurs wynosił zaledwie 1.18, a trzeba przypomnieć, że wychodził do pojedynku z bardziej doświadczonym od siebie przeciwnikiem. Jego ostatnia walka miała miejsca na Prime Show MMA 5, gdzie zwyciężył z Pawłem Trybałą.

Rafał Jackiewicz nie był faworytem tej walki. W jego przypadku kurs wynosił 4.07. Być może miało to związek z jego ostatnią passą porażek, która wynosiła aż 6 przegranych pojedynków z rzędu. W ostatnim odbytym starciu zwyciężył z Wojciechem Ochnickim na MMA VIP 4. Było to jednak ponad rok temu, więc jego forma nie była nam znana.

Grzegorz "Szuli" Szulakowski pokonał Rafała Jackiewicza przez jednogłośną decyzję sędziów