Czas na czwartą edycję gali MMA VIP! Wygląda na to, że gale spod tego szyldu cieszą się sporym zainteresowaniem, gdyż organizacja w 2022 rok planuje wejść kolejną galą. Co już wiadomo o MMA VIP 4?

Data gali05.03.2022
Miejsce galiWarszawa
Transmisja galiPPV
Gwiazda galiNajman, Misiek z Nadarzyna

Kiedy MMA VIP 4?

Kiedy MMA VIP 4? Dokładny termin gali MMA VIP 4 jest już znany. Z wpisów zawodników na mediach społecznościowych i po różnego rodzaju wywiadach można było wywnioskować, że MMA VIP 4 odbędzie się w lutym 2022 roku, a nieco dokładniej - pod koniec drugiego miesiąca roku.

Pierwotnie faktycznie wydawało się, że była to prawda, gdyż gala MMA VIP 4 była zaplanowana na 25 lutego. Następnie jednak termin MMA VIP 4, prawdopodobnie ze względu na problemy z wynajęciem hali na to wydarzenie, został przeniesiony na dzień 5 marca.

Gdzie MMA VIP 4?

To, gdzie MMA VIP 4 zostanie zorganizowane, nie jest jasne. Pierwotnie lokalizacją MMA VIP 4 były Kielce. W związku z zaangażowaniem w projekt byłego bossa mafii pruszkowskiej Andrzeja Z. pseudonim Słowik, Krzysztof Stanowski, dziennikarz znany z portalu Weszło i Kanału Sportowego, zaczął działania mające na celu storpedowanie wydarzenia. Doprowadziło to do tego, że z organizacji gali wycofały się zarówno Kielce, jak i Pruszków, który miał być drugą lokalizacją MMA VIP 4.

Trzecią lokalizacją MMA VIP 4 był z kolei Wieluń, jednak i w tym mieście Najmanowi i spółce nie uda się zorganizować wydarzenia. To, gdzie odbędzie się MMA VIP 4, ostatecznie dowiedzieliśmy się na lutowej konferencji. Jak się okazało, będzie to... Warszawa.

Zobacz także - ile zarabia Marcin Najman?

MMA VIP 4 PPV, transmisja MMA VIP 4

MMA VIP 4, podobnie jak trzy wcześniejsze edycje gali, będzie transmitowana w systemie PPV. Legalna transmisja MMA VIP 4 będzie więc dostępna do wykupienia na oficjalnej stronie federacji za około 20 złotych.

MMA VIP 4 bilety

Gdy poznamy konkrety na temat terminu i lokalizacji MMA VIP 4, z pewnością organizatorzy poinformują o tym, czy, w jakiej liczbie i jakiej cenie bilety są dostępne w sprzedaży.

MMA VIP 4 konferencja

MMA VIP 4 konferencja, czyli na pewno będzie równie ciekawie, co podczas samej gali. Najman i spółka przyzwyczaili bowiem do tego, że konferencje są co najmniej... nietypowe. Dzieje się sporo, walki się zmieniają, a całość przebiega w klasycznej dla MMA VIP atmosferze. Czekamy na konferencje przed "czwórką"!

MMA VIP 4 ważenie

MMA VIP 4 ważenie odbędzie się dzień przed galą. Jaki będzie dokładny termin? Przekonamy się wówczas, gdy federacja ogłosi termin samej gali.

MMA VIP 4 komentatorzy

Kto skomentuje MMA VIP 4? Tego na tym etapie nie wiadomo. W federacji często dochodzi do zmian, więc o tym, kim będą komentatorzy MMA VIP 4 zapewne przekonamy się już przy okazji samej gali.

Kto na MMA VIP 4?

Kto na MMA VIP 4, czyli to, co najbardziej ciekawi wszystkich kibiców. Wydawało się, że na czwartej edycji gali dojdzie do pojedynku Misiek z Nadarzyna vs Żurom. Jak się jednak okazało, Żurom zawalczy na tej gali, ale jego przeciwnikiem będzie ulubieniec publiczności - Tomasz Chic.

Misiek z Nadarzyna również wystąpi na tej gali. Jego przeciwnikiem będzie...  sam Marcin Najman!

Walki MMA VIP 4

Walki MMA VIP 4 znamy już niemal wszystkie, choć trzeba pamiętać, że na tego typu galach do różnego rodzaju roszad lubi dochodzić nawet tuż przed samym wydarzeniem. Jeśli chodzi o walki MMA VIP 4, pojedynkiem wieczoru będzie starcie Najmana z Miśkiem z Nadarzyna. W klatce niespodziewanie mieliśmy zobaczyć też między innymi Krychę UFC, znanego z występów w FAME MMA. Jego rywalem miał być  Rafał Jackiewicz, doświadczony polski pięściarz. Krycha wycofał się jednak z gali, a w jego miejsce wskoczył Kazik Klimat Kartel.

Zawodnicy MMA VIP 4

Zawodnicy MMA VIP 4, czyli co już wiadomo. Pierwotnie ogłoszono występ Chica i Żuroma i Miśka z Nadarzyna z Najmanem. W kolejnych tygodniach ogłaszano kolejne pojedynki, a najwięcej, jeśli chodzi o zawodnicy MMA VIP 4, dowiedzieliśmy się na konferencji prasowej, która odbyła się na początku stycznia. W klatce zadebiutują między innymi znany raper Bosski Roman, a Polski Ken zmierzy się z Mua Boyem.

Bukmacher MMA VIP 4

Bukmacher MMA VIP 4, czyli gdzie można będzie obstawiać galę? Tego jeszcze nie wiadomo. Na poprzednie wydarzenia spod szyldu MMA VIP kursy wystawiały zakłady bukmacherskie Fortuna, więc może być podobnie będzie i przy okazji czwartej edycji.

Odbierz na start 20 PLN bez depozytu od bukmachera Fortuna -> REJESTRACJA

 

 

Karta walk MMA VIP 4


Jaki jest termin MMA VIP 4?
Gala MMA VIP 4 odbędzie się w marcu 2022 roku.
Kto zawalczy na MMA VIP 4?
Na MMA VIP 4 zawalczą między innymi Tomasz Chic i Żurom.