To już dziś odbędzie się Clout MMA 3! Początek gali został zaplanowany na godzinę 20:00. Clout MMA 3 odbędzie się w studiu Polsatu w Warszawie. Karta walk Clout MMA 3 zawiera wiele emocjonujących pojedynków. Jak wygląda karta walk Clout MMA 3? Sprawdź, kto zawalczy na Clout MMA 3!

Clout MMA 3 - karta walk

Federacja Clout MMA znana jest z organizowania walk byłych sportowców. Karta walk Clout MMA 3 potwierdza ten trend. Podczas piątkowej gali w klatce zobaczymy takich zawodników jak Tomasz Hajto, Jakub Wawrzyniak, Zbigniew Bartman czy Błażej Augustyn.

Fani najbardziej będą jednak czekać na walki z udziałem Natana Marconia, Denisa Załęckiego, Marcina Najmana i Adriana Ciosa. To właśnie te pojedynki na Clout MMA 3 cieszą się największym zainteresowaniem kibiców.

Samą galę możecie obstawiać wyłącznie w Fortunie. Z kodem promocyjnym Fortuna otrzymacie darmowe 20 zł na start!

Fortuna bonus bez depozytu

Karta walk Clout MMA 3 - kto walczy?

Karta walk Clout MMA 3 rozpocznie się od walki 2 vs 2. Natomiast w walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch byłych reprezentantów Polski w piłce nożnej.

Poniżej przedstawiamy kolejność walk na Clout MMA 3:

Main Event

Co-Main Event

Walki dodatkowe (odbędzie się jedna z nich)

Karta główna

Karta wstępna (darmowa na YouTube)

Walki Clout MMA 3

Walki Clout MMA 3 zapewnią nam wiele emocji. Fani zobaczą bowiem konfrontacje zawodników, którzy wyraźnie nie darzą się sympatią. Przede wszystkim dojdzie do starcia Natana Marconia z Denisem Załęckim. Mało kto wierzył w finalizację tego pojedynku, jednak ostatecznie do walki Załęcki vs Marcoń dojdzie właśnie na Clout MMA 3.

W innej walce na Clout MMA 3, która z pewnością wzbudzi emocje, Marcin Najman zmierzy się z Adrianem Ciosem. Będzie to rewanżowe starcie, bowiem w pierwszy pojedynek zakończył się przedwcześnie przez nielegalne uderzenia ze strony Marcina Najmana. W konsekwencji El Testosteron przegrał przez dyskwalifikację, jednak to Cios został wyniesiony na noszach.

Kursy Clout MMA 3

Clout MMA 3 kursy, czyli jakie wyniki przewidują bukmacherzy? Pełna rozpiska Clout MMA 3 jest już dostępna, a zatem można już sprawdzić wszystkie kursy na nadchodzącą galę. Największym faworytem na Clout MMA 3 jest Denis Załęcki, który zmierzy się z Natanem Marconiem.


Kto walczy na Clout MMA 3?
Na gali Clout MMA 3 zawalczą m.in. Marcin Najman, Denis Załęcki, Natan Marcoń czy Marianna Schreiber.
Kiedy jest Clout MMA 3?
Clout MMA 3 odbędzie się już 29 grudnia 2023 roku.