Pozostałe walki Clout MMA 3

Marianna "Hipokrytka" Schreiber vs Monika "Najlepsza polska dziennikarka" Laskowska, czyli trzecia walka na świątecznej edycji Clout MMA 3. Kto wygrał walkę Schreiber vs Laskowska na Clout MMA 3?

Schreiber vs Laskowska wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Marianna Schreiber vs Monika Laskowska, przekonaliśmy się w piątek 29 grudnia 2023 roku. Pojedynek ten odbył się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Dla debiutantki i faworytki tego zestawienia - żony znanego polityka Prawa i Sprawiedliwości - był to pierwszy występ we freakach. 31-latka znana jest z mocnego charakteru, co pokazała na konferencjach oraz programach przed galą. O jej umiejętnościach nie wiedzieliśmy niestety zbyt wiele poza faktem, że w tym roku przeszła 4-tygodniowe szkolenie wojskowe i przeważa wzrostem.

Galę Clout MMA 3 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował zupełnie darmowe środki na start w wysokości 20 PLN. Mogłeś je wykorzystać na dowolne zakłady, a wygraną od razu wypłacić!

Monika Laskowska jest aż o 16 lat starsza od swojej oponentki. W swoim debiucie z łatwością poradziła sobie z Nikolą "Nikitą" Bielą, co czyniło ją bardziej zaprawioną w boju. Przed "Najlepszą polską dziennikarką" tym razem stało dużo cięższe wyzwanie, gdyż odstawała warunkami fizycznymi. Laskowska jest o 11 cm niższa od Schreiber i o 8 kg lżejsza.

Marianna "Hipokrytka" Schreiber pokonała Monikę "Najlepszą polską dziennikarkę" Laskowską przez jednogłośną decyzję sędziów.