Pozostałe walki Clout MMA 3

Ostatnia gala freak-fightowa w tym roku za nami. W ostatniej walce z karty walk na Clout MMA 3 doszło do rewanżu pomiędzy Marcinem "El testosteronem" Najmanem a Adrianem Ciosem. Kto wygrał walkę Najman vs Cios na Clout MMA 3?

Rewanż Najman vs Cios wynik

O tym, kto zwyciężył w rewanżowej walce Najman vs Cios, przekonaliśmy się wyjątkowo w piątek 29 grudnia 2023 roku. Po dwóch porażkach na gali Clout MMA 2 Marcin Najman znów przystąpił do rywalizacji z Adrianem Ciosem. Poprzednio "Cesarz" przegrał w pierwszej rundzie poprzez dyskwalifikację (ciosy w tył głowy).

Galę Clout MMA 3 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował zupełnie darmowe środki na start w wysokości 20 PLN. Mogłeś je wykorzystać na dowolne zakłady, a wygraną od razu wypłacić!

Były kolega Amadeusza Roślika wygraną nad Najmanem odbił się od Prime Show MMA, gdzie przegrał wszystkie 3 stoczone walki. W nowej organizacji ma już dwie wygrane. Zanim pokonał Najmana, wyrównał rachunki z bratem Daniela "Magicala" Zwierzyńskiego, pokonując go w trzeciej rundzie.

Adrian Cios pokonał Marcina "El Testosterona" Najmana przez dyskwalifikację, runda I.