Pozostałe walki Clout MMA 3

Ostatnia gala freak-fightowa w tym roku za nami. W piątym starciu na Clout MMA 3 doszło do rywalizacji piłka nożna vs siatkówka. Wszystko za sprawą byłego reprezentanta Polski w siatkówce - Zbiegniewa Bartmana oraz obrońcy m.in. Legii Warszawa, Górnika Zabrze, czy Lechii Gdańsk - Błażeja Augustyna. Kto wygrał walkę Bartman vs Augustyn na Clout MMA 3?

Bartman vs Augustyn wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Zbigniew Bartman vs Błażej Augustyn, przekonaliśmy się wyjątkowo w piątek 29 grudnia 2023 roku. Bartman zadebiutował na gali Clout MMA 1. W co-main evencie pokonał w drugiej rundzie przez duszenie Tomasza Hajtę. Bartman ma znakomite warunki fizyczne - mierzy 198 cm wzrostu, co było bez wątpienia jego atutem w tym starciu.

Galę Clout MMA 3 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował zupełnie darmowe środki na start w wysokości 20 PLN. Mogłeś je wykorzystać na dowolne zakłady, a wygraną od razu wypłacić!

Augustyn był rewelacją pierwszej gali Clout MMA. Do karty wskoczył w ostatniej chwili za Pawła "Scarface'a" Bombę. Mimo to w bardzo dobrym stylu rozprawił się z Dominikiem Pudzianowskim.

Zbigniew Bartman pokonał Błażeja Augustyna przez TKO (kontuzja), runda I.