Dominik Pudzianowski bardzo późno zdecydował się na debiut w sportach walki, bowiem dopiero w wieku 48 lat. Po walce na Wotore najstarszy z braci Pudzianowskich podpisał kontrakt z nowopowstałą organizacją freakową - Clout MMA. Sprawdź kim jest Dominik Pudzianowski?

Kim jest Dominik Pudzianowski?

Kim jest Dominik Pudzianowski? Kto to Dominik Pudzianowski? Dominik Pudzianowski znany jest przede wszystkim z tego, że jest bratem Mariusza Pudzianowskiego. Podobnie jak każdy z Pudzianowskich, Dominik jest blisko związany ze sportami siłowymi. W 2023 roku zdecydował się na debiut w sportach walki. Swój pierwszy pojedynek zanotował w starciu na gołe pięści podczas gali Wotore 7. W lipcu tego samego roku został ogłoszony jako nowy zawodnik Clout MMA.

Dominik Pudzianowski wiek

Ile ma lat Dominik Pudzianowski? Dominik Pudzianowski urodził się w 1975 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 48 lat.

Dominik Pudzianowski wzrost

Jaki jest wzrost Dominika Pudzianowskiego? 48-latek ma około 180 centymetrów wzrostu.

Dominik Pudzianowski waga

Ile waży Dominik Pudzianowski? Dokładną wagę Pudzianowskiego poznamy przy okazji jego debiutu w Clout MMA. Patrząc jednak na jego sylwetkę, można stwierdzić, że Dominik Pudzianowski waży ponad 100 kilogramów.

Dominik Pudzianowski walka

Dominik Pudzianowski walka, czyli ile walk ma już za sobą Dominik Pudzianowski? Pudzianowski jak na razie stoczył tylko jeden pojedynek. Najstarszy z braci Pudzianowski wystąpił na gali Wotore 7.

Dominik Pudzianowski rekord

Jaki jest rekord Dominika Pudzianowskiego? 48-latek wciąż czeka na swój debiut w MMA. Zatem jego rekord to 0-0. Należy jednak zaznaczyć, że Dominik Pudzianowski ma jedną wygraną walkę w formule na gołe pięści.

Rekord MMA: 0-0-0

Dominik Pudzianowski Clout MMA

Po udanym debiucie na Wotore 7 o Dominiku Pudzianowskim zrobiło się głośno. Szum medialny wokół jego osoby postanowiła wykorzystać organizacja Clout MMA, która zakontraktowała 48-latka. Do jego debiutu w tej federacji dojdzie już 5 sierpnia na gali Clout MMA 1, która odbędzie się w Warszawie na Torwarze. Rywalem Dominika Pudzianowskiego będzie Paweł Scarface Bomba.

Dominik Pudzianowski Mariusz Pudzianowski

Dominik Pudzianowski Mariusz Pudzianowski, czyli co łączy te dwie osoby? Mariusz i Dominik to bracia. Przez długi czas większość kibiców myślała, że popularny Pudzian ma tylko jednego brata - Krystiana. W ostatnim czasie głośniej zrobiło się również o Dominiku.

Dominik Pudzianowski Wotore

Dominik Pudzianowski na Wotore zadebiutował 23 czerwca 2023 podczas gali z numerem 7. Był to zarazem debiut tego zawodnika w sportach walki.

Dominik Pudzianowski vs Tomasz Obcowski

Dominik Pudzianowski vs Tomasz Obcowski to walka, która odbyła się na gali Wotore 7. Pudzianowski w tym starciu był underdogiem, kurs na jego wygraną wynosił bowiem 2.55. Zaskoczył on jednak bukmacherów i pokonał Tomasza Obcowskiego już w pierwszej rundzie.

Dominik Pudzianowski strongman

Jako że Mariusz Pudzianowski zasłynął jako jeden z najlepszych strongmanów na świecie, wiele osób również Dominika łączy z tym sportem. Ten jednak nie zrobił kariery jako strongman.

Dominik Pudzianowski Najman

Dominik Pudzianowski Najman, czyli co łączy tych dwóch zawodników? Co ciekawe, Dominik Pudzianowski i Marcin Najman są dobrymi znajomymi. Swego czasu nawet razem sparowali oraz zaliczyli kilka wspólnych sesji treningowych.

Dominik Pudzianowski dzieci

Życie prywatne Dominika Pudzianowskiego jest owiane tajemnicą. Nie wiadomo zatem czy Dominik Pudzianowski ma dzieci.

Dominik Pudzianowski żona

Czy Dominik Pudzianowski ma żonę? 48-latek stara nie mówić wiele o swoim życiu prywatnym. Nie wiadomo zatem, czy Dominik Pudzianowski jest w związku.

Dominik Pudzianowski Instagram

Dominik Pudzianowski Instagram prowadzi pod nickiem @pudzianowskid. Jego konto na tym portalu śledzi aktualnie nieco ponad tysiąc użytkowników.


Ile lat ma Dominik Pudzianowski? 
Dominik Pudzianowski ma 48 lat.
Z kim Dominik Pudzianowski zadebiutuje w Clout MMA? 
Dominik Pudzianowski w Clout MMA zadebiutuje walką z Pawłem Scarface'em Bombą.