Wotore 7, czyli czas na kolejną długo wyczekiwaną galę z walkami na gołe pięści. Termin pierwszego wydarzenia w 2023 roku organizowanego przez Macieja Browarskiego i Mateusza Pojdę ustalono na 23 czerwca na godz. 20:00. Jak wygląda karta walk Wotore 7? Kto walczy w walce wieczoru na Wotore 7? Jakie są extrafighty na Wotore 7?

 

Sprawdź wszystkie wyniki Wotore 7

 

Wotore 7 - walka wieczoru

W main evencie gali Wotore 7 zmierzą się Szymon "Apteka" Nowowiejski i Kamil Minda. Obaj są ze sobą mocno skonfliktowani. Wszystko za sprawą akcji "Apteki" w Tajlandii, który podczas jednego ze streamów Amadeusza "Ferrari" Roślika wtargnął do jego pokoju hotelowego i zaatakował influencera. Głos w tej sprawie wziął Mirosław Okniński - trener Roślika:

- Następny sztywny sadzi się do Amadeusza Ferrariego. Szymon, a jak mu ukradli motor, pierwszy był na policji. Straszy Ferrariego, że go napadną w kominiarkach. Ciekawe czy będzie taki sztywny, jak będzie leżał skuty I kilka latek posiedzi. Dorosły chłop, boli go dupsko, że Ferrari ma więcej obserwujących I wyświetleń.

- OGARNIJ SIĘ ZIOMUŚ. JAK CHCESZ POWALCZYĆ TO DAMY CI GODNEGO PRZECIWNIKA, ALE TY SIĘ BOISZ SAM NA SAM, TYLKO SZUKASZ PRZECIWNIKÓW LŻEJSZYCH O 40 KG. WYMYŚLASZ CHOROBĘ AMADEUSZ FERRARI, A SAM JESTEŚ CHORY.

- Adam Okniński, Michał Pasternak, Kamil Minda chętnie sprawdzą twoje umiejętności.

Wotore podchwyciło temat i zestawiło Nowowiejskiego z Kamilem Mindą - jednym z zawodników Akademii Sportów Walki Wilanów. Minda to 38-letni zawodnik MMA, który ma na koncie osiem zwycięstw i cztery porażki. Do tej pory walczył m.in. w takich organizacjach jak PLMMA, Babilon, Oktagon, czy RFA. W ostatnim pojedynku na RFA 6 pokonał Radovana Kullę.

Nowowiejski miał zawalczyć na gołe pięści w drugiej edycji turnieju Wotore, ale ze startu wykluczyła go wówczas kontuzja.

Wotore 7 - karta walk

Losowanie karty walk turnieju Wotore 7 odbędzie się na dzień przed głównym wydarzeniem. Na siódmej edycji dojdzie do sześciu turniejowych starć (ćwierćfinały i półfinały). Zwycięzcy półfinałów przejdą automatycznie do finału, który zostanie zorganizowany na ósmej odsłonie gali. Oprócz turnieju Wotore 7 czekają nas cztery extrafighty oraz walka wieczoru. Odnośnie do karty walk Wotore 7 warto wspomnieć, że na wydarzeniu w Katowicach nie zostanie wyłoniony triumfator Wotore 6. Panowie Michał Więcławski i Fabian Rulewski, którzy zwyciężali półfinały na poprzedniej edycji, nie chcą ze sobą walczyć, gdyż są przyjaciółmi. Zobaczymy ich jednak w dwóch superfightach!

Main event

 • Szymon "Apteka" Nowowiejski vs Kamil Minda

Turniej główny

Ćwierćfinały

 • Damian Penkiewicz vs Dawid Tomaszewski
 • Igor Makowski vs Artur Chmielewski
 • Kamil Heberlein vs Maciej Gradecki
 • Paweł Gołębiewski vs Dawid Nawara

Półfinały

 • Igor Makowski vs Dawid Tomaszewski
 • Maciej Gradecki vs Paweł Gołębiewski

Finał

 • Finał turnieju Wotore 7 odbędzie się na ósmej edycji.

Extrafighty

 • Dominik Pudzianowski vs Tomasz "Obcol" Obcowski
 • Bartosz "Ufol" Kwiatkowski vs Dominik Owsiany
 • Michał "Komandos" Więcławski vs Krzysztof "Rambo" Waczyński
 • Fabian Rulewski vs Jakub "Ozi" Ozga

Walki Wotore 7

Nie ulega wątpliwości, że walki na Wotore 7 dostarczą fanom mocnych wrażeń i wiele emocji. Wszystko za sprawą brutalnych zasad. Zawodnicy mogą uderzać głową, kolanem w głowę w trakcie walki parterowej i posiłkować się soccer kickami i stompami.

Dominik Pudzianowski vs Tomasz "Obcol" Obcowski

Na gali Wotore 7 Dominik Pudzianowski - najstarszy brat Mariusza Pudzianowskiego stoczy pierwszą walkę w karierze. Dominik zadebiutuje z Tomaszem "Obcol" Obcowskim w co-main evencie. O potencjalnym debiucie Pudzianowskiego mówiło się już od dawna. Czynny strongman, organizator i członek ekipy technicznej zawodów oraz sparingpartner Marcina Najmana solidnie trenował i kręcił się wokół freak fightów. Wszyscy byli przekonani, że pójdzie w ślady "Pudziana" i zadebiutuje w MMA, ale jak widać, poszedł o krok dalej, mierząc się w brutalnej formule na gołe pięści.

Wotore 7 Dominik Pudzianowski vs Tomasz Obcowski

Tomasz "Obcol" Obcowski to jeden z najsilniejszych Polaków, który rywalizuje w Polsce i na arenie międzynarodowej od 2008 roku. Ma na koncie ponad 30 występów w zawodach podnoszenia ciężarów. Specjalizuje się w wyciskaniu na ławce, a jego rekord życiowy do 370 kg.

Bartosz "Ufol" Kwiatkowski vs Dominik Owsiany

W jednym z extrafightów na karcie walk Wotore 7 zobaczymy Bartosza Kwiatkowskiego i Dominika Owsianego. Ten pierwszy ma już kilka starć na gołe pięści za sobą. Walczył już na trzech galach Wotore, wygrywając wszystkie cztery pojedynki, w tym finału turnieju Wotore 5 z Raulem Joshua Stirem, zgarniając 50 000 złotych.

Owsiany był uczestnikiem Wotore 4 i Wotore 5, na którym po krwawej walce z Jakubem Ozgą wygrał główną nagrodę Wotore.

Michał "Komandos" Więcławski vs Krzysztof "Rambo" Waczyński

Więcławski debiutował w Wotore na czwartej odsłonie początkiem 2022 roku. Znokautował go wówczas w drugiej rundzie superfightu Bartosz Kwiatkowski. Odegrał się na szóstej edycji, biorąc udział w turnieju głównym. W ćwierćfinale pokonał w pierwszej rundzie i 27. sekundzie Mateusza Grzegorzewskiego, a w półfinale w pierwszej rundzie i 13. sekundzie Allala Hamzę. Tym samym przeszedł do finału Wotore 7, w którym miał się bić z drugim półfinalistą, Fabianem Rulewskim. Zaprzyjaźnieni zawodnicy odmówili walki, dlatego obu zobaczymy w extrafightach na siódmej odsłonie 23 czerwca.

Waczyński to stały bywalec organizacji. Brał udział w turnieju Wotore 3 i Wotore 5. Niestety żadnego nie wygrał. Na trzeciej edycji pomimo wygranego półfinału z Adamem "Viking" Biegańskim doznał kontuzji, przez co nie mógł wziąć udziału w finałowym starciu z Szymonem "Shrek" Szynkiewiczem. Na piątej odsłonie w półfinale ponownie doznał kontuzji w trakcie walki z Bartoszem "Ufol" Kwiatkowskim.

Fabian Rulewski vs Jakub "Ozi" Ozga

Rulewski wziął udział w turnieju głównym na poprzedniej edycji. W ćwierćfinale znokautował w pierwszej rundzie Michała "Kornik" Kornackiego. W półfinale miał stoczyć wojnę z Krzysztofem Zaradnym. Ten jednak doznał kontuzji i tym samym Rulewski automatycznie wylądował w finale, który miał się odbyć na Wotore 7. Jak już wspomnieliśmy wyżej, jego rywalem miał być Michał Więcławski. Jednak obaj panowie są przyjaciółmi i odmówili pojedynku.

Jakub Ozga to zawodnik MMA i walk na gołe pięści. Debiutował w 2019 roku w organizacji Thunderstrike Fight League, wygrywając swoje pojedynki na trzech kolejnych edycjach. Następnie zobaczyliśmy go w organizacji Wotore. Na czwartej odsłonie w styczniu 2021 roku zwyciężył w ćwierćfinale i półfinale turnieju, przechodząc do finału. Na Wotore 5 stoczył finałową batalię o 50 tys. złotych z Dominikiem Owsianym, przegrywając już w pierwszej rundzie.

Zawodnicy turnieju Wotore 7

W turnieju Wotore 7 o 50 tysięcy złotych weźmie udział osiem zawodników. Poniżej przedstawiamy krótki opis osiągnięć wszystkich uczestników.

Maciej Gradecki

Zawodnik MMA władający technikami z brazylijskiego jiu-jitsu. Mierzy 180 cm wzrostu i waży około 104 kg. Bilans Gradeckiego w MMA to dwie wygrane i jedna porażka. Ostatni raz jego umiejętności sprawdził Jakub Jasiński, który 5 maja 2022 roku na gali Fight Rose 2 przegrał z Gradeckim w drugiej rundzie przez duszenie zza pleców.

Artur Chmielewski

Do tej pory stoczył jeden pojedynek w formule K-1. Na gali Octagon Fight League 12 pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Łukasza Szecówkę.

Kamil Heberlein

Heberlein brał udział na gali Wotore 4. W ćwierćfinale przegrał w pierwszej rundzie przez poddanie z Bartoszem Zaczeniukiem. Jego rywal nie był później w stanie wyjść do półfinału z powodu kontuzji, dlatego Heberlein zastąpił go w starciu półfinałowym. Niestety ten pojedynek również przegrał przez TKO w pierwszej rundzie z Dominikiem Owsianym.

Damian Penkiewicz

Z powodu kontuzji Radana Skoumala w jego pozycję wskoczył mierzący prawie 190 cm Damian Penkiewicz.

Dawid Tomaszewski

Przygotujcie się na niezapomnianą walkę na arenie WOTORE 7! Do rywalizacji turniejowej dołącza Dawid Tomaszewski. Młody, gniewny, żądny adrenaliny i krwi. Nie uznaje porażki i zawsze idzie po swoje! W walce o wieczną chwałę nie będzie oszczędzał przeciwników

Karol Muchliński

Za kontuzjowanego Filipa Myślińskiego do karty walk Wotore 7 dołącza Karol Muchliński. Urodzony fighter, który nigdy się nie poddaje, a czyny są dla niego ważniejsze niż słowa!

Paweł "Polski Wiking" Gołębiewski

Uczestnik turnieju Wotore 5 i zwycięzca extrafightu na Wotore 6, na którym pokonał w pierwszej rundzie Jędrzeja Durskiego.

Igor Makowski

Kolejnym zawodnikiem turnieju WOTORE 7 jest Igor Makowski! Ucieleśnienie determinacji i prawdziwej siły. Jego błyskawiczny refleks, niszczycielska siła nokautu i imponująca praca nóg potrafią zrobić wrażenie na najodważniejszych. Przystępując do turnieju, Igor wie, że stawka jest wysoka. Obietnica 50 000 złotych i szansa na udowodnienie, że jest prawdziwym wojownikiem, podsyca jego zapał. Niezależnie od tego, czy zwycięży, czy poniesie porażkę, bez wątpienia pozostawi ślad w świecie walk na gołe pięści, zdobywając szacunek i podziw wszystkich, którzy będą świadkami jego walk

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie Wotore 7. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.


Jaki jest termin gali Wotore 7?
Siódma edycja odbędzie się 23 czerwca 2023 roku.
Kto zawalczy na Wotore 7?
Na gali odbędzie się ośmioosobowy turniej, cztery extrafighty oraz walka wieczoru, w której zmierzy się Szymon "Apteka" Nowowiejski i Kamil Minda .