23 czerwca odbyła się gala Wotore 7. W piątkowy wieczór fani walk na gołe pięści podziwiali pełne brutalnych akcji pojedynki. Jednym z najbardziej elektryzujących z nich było starcie w walce wieczoru. Zmierzyli się w nim Szymon "Apteka" Nowowiejski i Kamil Minda. Relacja i wyniki na żywo Wotore 7!

Wotore 7 na żywo

23 czerwca o godzinie 19:30 rozpoczęła się transmisja na żywo z gali Wotore 7. Galę otworzył pierwszy ćwierćfinałowy pojedynek pomiędzy Dawidem Tomaszewskim i Damianem Penkiewiczem. Starcie potrwało blisko półtorej minuty. Do półfinału przeszedł Tomaszewski, który pokonał Penkiewicza przez TKO.

W drugim ćwierćfinałowym pojedynku Igor Makowski dość szybko rozprawił się z Arturem Chmielewskim, pokonując go w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut.

Następnie doszło do pierwszego z czterech extrafightów. Krzysztof "Rambo" Waczyński zmierzył się z Michałem "Komandos" Więcławskim. W pierwszej rundzie spore kłopoty w parterze miał Więcławski, ale ostatecznie przetrwał nawałnicę ciosów. Po drugiej rundzie Więcławski był na tyle zmęczony i obity, że nie był w stanie kontynuować pojedynku.

W trzecim ćwierćfinale Maciej Gradecki poddał Kamila Heberleina w pierwszej rundzie.

Do czwartego ćwierćfinału wyszli Paweł Gołębiewski oraz Dawid Nawara, który zgodził się na walkę dosłownie kilka minut przed wydarzeniem. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Gołębiewski, który pokonał Nawarę przez przerwanie lekarza.

Drugi extrafight zakończył się szybkim zwycięstwem Fabiana Rulewskiego, który pokonał Jakuba Ozgę przez TKO w 25 sekundzie pierwszej rundy.

Udany debiut zanotował najstarszy z braci Pudzianowskich, który pokonał Tomasza Obcowskiego przez TKO w pierwszej rundzie.

Do finału Wotore 7, który odbędzie się na kolejnej edycji, weszli Igor Makowski i Maciej Gradecki. O ile Makowski błyskawicznie pokonał Dawida Tomaszewskiego, o tyle Maciej Gradecki zrobił to dopiero w trzeciej rundzie po skutecznym obaleniu i gradzie ciosów.

Zwakowany pas Wotore przez Michała Pasternaka powędrował do Bartosza "Ufola" Kwiatkowskiego, który znokautował w pierwszej rundzie Dominika Owsianego.

W walce wieczoru faworyt Kamil Minda po obaleniu zafundował "Aptece" skuteczne duszenie i tym samym w debiucie w organizacji Wotore zanotował swoje pierwsze zwycięstwo.

Wotore 7 wyniki walk

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich walk Wotore 7.

Walka wieczoru

Superfighty

Turniej główny

Ćwierćfinały:

  • Dawid Tomaszewski pokonał Damiana Penkiewicza przez TKO, runda I
  • Igor Makowski pokonał Artura Chmielewskiego przez TKO, runda I
  • Maciej Gradecki pokonał Kamila Heberleina przez poddanie, runda I
  • Paweł Gołębiewski pokonał Dawida Nawarę przez kontuzję rywala, runda I

Półfinały

Finał odbędzie się na gali Wotore 8.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie Wotore 7. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.