Podczas gali Wotote 7 doszło do kilku interesujących extrafightów oraz turnieju głównego. Wzięło w nim udział ośmiu zawodników. Jednym z nich był Maciej Gradecki, który w ćwierćfinale pokonał Kamila Heberleina przez poddanie w pierwszej rundzie, a w półfinale po dramatycznym trzyrundowym starciu pokonał Pawła Gołębiewskiego przez nokaut techniczny. Tym samym stał się drugim finalistą. Finał Wotore 7 odbędzie się na kolejnej edycji.

Relacja z walki

Runda I

Gradecki próbuje wysokiego kopnięcia, Gołębiewski był jednak na to przygotowany. Gradecki obala. Gołębiewski dobrze odrzucił biodra, przez co nie dał się obalić. Gradecki klinczuje, jednak Gołebiewski rozrywa to. Gradecki ponownie próbuje obalać, jednak Gołębiewski znów był czujny i nie dał się sprowadzić. Gołębiewski trafił teraz mocnymi ciosami, Gradecki jest jednak odporny.

Runda II

Gradecki stawia na kopnięcia, Gołębiewski odpowiada ciosami. Gradecki skutecznie obala. Gołębiewski podniósł pozycję, dzięki czemu on znalazł się na górze, sędzia szybko jednak podniósł walkę do stójki. Obaj już wyraźnie zmęczeni. Koniec, przed nami ostatnia runda.

Runda III

Gołebiewski stara się narzucić tempo od początku trzeciej rundy. Gradecki na razie bardzo spokojny. Obaj krańcowo zmęczeni. Gradecki trafia wysokim kopnięciem. Gradecki obala i jest na górze. Koniec! Gradecki zasypał rywala ciosami w parterze i sędzia przerwał ten pojedynek.

Gradecki wygrywa przez TKO w rundzie trzeciej.