Gala Wotore 7 rozpoczęła się od dwóch ćwierćfinałowych walk turnieju głównego. W pierwszej górą okazał się Dawid Tomaszewski, który pokonał Damiana Penkiewicza przez TKO (runda I). W drugim ćwierćfinale Igor Makowski pokonał Artura Chmielewskiego przez TKO (runda I). Następnie konferansjer zapowiedział pierwszy extrafight. Zmierzyli się w nim Michał "Komandos" Więcławski i Krzysztof "Rambo" Waczyński.

Relacja z walki

Runda I

Więcławski zaczyna od celnego lewego prostego. Obaj zaczęli dość spokojnie jak na standardy Wotore, próbują się wyczuć. Waczyński trafia! Więcławski na wstecznym biegu. Waczyński zaczyna więcej kopać. Więcławski upada, Waczyński dopada do niego i zasypuje ciosami. Sędzia podnosi jednak zawodników, zasady Wotore pozwalają tylko na 20 sekund walki w parterze.

Runda II

Waczyński dobrze zaczyna drugą rundę, Więcławski zdecydowanie bardziej zmęczony. Więcławski rusza z szarżą, trafił kilkoma ciosami, jednak Waczyński przetrzymał ten napór. Widać było teraz duży grymas na twarzy Więcławskiego po kopnięciu Waczyńskiego. Waczyński próbuje duszenia, jednak Więcławski ucieka z zagrożonej pozycji. Koniec drugiej odsłony. Więcławski krańcowo zmęczony w narożniku, chyba nie będzie w stanie kontynuować pojedynku.

Walka nie będzie wznowiona! Waczyński wygrywa przez TKO po drugiej rundzie przez niezdolność do kontynuowania walki przez rywala.