Błażej Augustyn to jeden z zawodników federacji Clout MMA. Znany jest jednak przede wszystkim jako były piłkarz. Jego ostatnia walka odbyła się gali Clout MMA 3. Kim jest Błażej Augustyn? Ile lat ma Błażej Augustyn? Z kim zawalczy Błażej Augustyn na kolejnej gali?

Kim jest Błażej Augustyn?

Kim jest Błażej Augustyn? Kto to Błażej Augustyn? Błażej Augustyn to były piłkarz, który występował na pozycji obrońcy. Grał w takich klubach Legia Warszawa, Lechia Gdańsk czy Jagiellonia Białystok. Występował też za granicą, między innymi we Włoszech.

Do jego najważniejszych sukcesów należą Superpuchar Polski zdobyty z Lechią Gdańsk oraz dwukrotnie wywalczony Puchar Polski zdobyty w 2008 roku z Legią oraz w 2019 roku z Lechią. W 2023 roku postanowił zakończyć profesjonalną karierę piłkarską i podpisał kontrakt z Clout MMA.

Błażej Augustyn wiek

Błażej Augustyn ile ma lat? Augustyn urodził się 26 stycznia 1988 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 35 lat.

Błażej Augustyn wzrost

Augustyn ma 191 centymetrów wzrostu.

Błażej Augustyn waga

Błażej Augustyn waży około 98 kilogramów.

Błażej Augustyn rekord

Rekord Błażeja Augustyna w MMA na razie nie jest zbyt pokaźny, bowiem stoczył on zaledwie jedną walkę.

Rekord MMA: 1-0
Bilans K-1 (w małych rękawicach): 0-1

Błażej Augustyn MMA

O występie Błażeja Augustyna w MMA mówiło się od dłuższego czasu. Wielu piłkarzy pytanych, kogo widzieliby w walce, wymieniali właśnie Augustyna. Ostatecznie były zawodnik Legii czy Jagiellonii podpisał kontrakt z Clout MMA.

Błażej Augustyn Clout MMA

Błażej Augustyn w Clout MMA znalazł się dość nieoczekiwanie. Co prawda mówiło się o jego potencjalnym występie, ale nie na premierowej gali. Los sprawił jednak, że Błażej Augustyn wystąpił już na Clout MMA 1.

Błażej Augustyn vs Pudzianowski

Do walki Augustyn vs Pudzianowski doszło 5 sierpnia 2023 na Clout MMA 1. Dominik Pudzianowski początkowo miał zmierzyć się z Pawłem "Scarface'em" Bombą, jednak ten musiał wycofać się z pojedynku na dwa dni przed galą. Jego miejsce zdecydował się zająć właśnie Augustyn.

Mimo przyjęcia walki na ostatnią chwilę były piłkarz pokazał się z bardzo dobrej strony i zdołał wygrać z Pudzianowskim przez jednogłośną decyzję sędziów.

Błażej Augustyn vs Zbigniew Bartman

Swoją drugą walkę Błażej Augustyn stoczył 29 grudnia 2023 na gali Clout MMA 3. Podczas tego wydarzenia były piłkarz zmierzył się z byłym siatkarzem, Zbigniewem Bartmanem. Podczas pierwszych programów promujących galę było widać, że zawodnicy nie pałają do siebie sympatią.

Starcie to ostatecznie wygrał Zbigniew Bartman, który pokonał Augustyna w pierwszej rundzie przez TKO.

Błażej Augustyn Legia

Błażej Augustyn w Legii Warszawa grał w sezonie 2007/2008. Nie był jednak wiodącą postacią w zespole. Zanotował bowiem jedynie dziewięć występów, cztery w lidze, cztery w Pucharze Ligi oraz jeden w Pucharze Polski.

Błażej Augustyn żona

Żoną Błażeja Augustyna jest Monia La Ferrera, która jest Włoszką. Para ma dwie córki.

Błażej Augustyn zarobki

Ile zarobił Błażej Augustyn podczas swojej kariery? Dokładne zarobki Błażeja Augustyna nie są znane. Wiadomo jednak, że w czasie swojej kariery łączne zarobki Augustyna można liczyć w milionach złotych. Podczas swojej gry w Jagiellonii, według informacji Kuriera Porannego, rocznie zarabiał około 700 tysięcy złotych.

Błażej Augustyn Instagram

Błażej Augustyn prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @blazejaugustyn. Aktualnie zgromadził na swoim koncie blisko 20 tysięcy osób.


Ile lat ma Błażej Augustyn?
Błażej Augustyn ma 35 lat.
Ile waży Błażej Augustyn?
Błażej Augustyn waży około 93 kilogramy.