Pozostałe walki Clout MMA 3

Ostatnia gala freak-fightowa w tym roku za nami. W czwartym pojedynku na Clout MMA 3 doszło do starcia Grzegorza Szulakowskiego - byłego mistrza TFL i zawodnika FEN oraz KSW ze słynących z wszelakich rekordów - Wojciechem "Rekordzistą" Sobierajskim. Kto wygrał walkę Rekordzista vs Szuli na Clout MMA 3?

Rekordzista vs Szuli wynik

O tym, kto wygrał walkę Rekordzista vs Szulakowski przekonaliśmy się wyjątkowo w piątek 29 grudnia 2023 roku. W przypadku tego zestawienia faworyt mógł być tylko jeden i był nim Grzegorz Szulakowski. "Szuli" to weteran sportów walki. W lipcu ubiegłego roku po blisko 3 latach przerwy wrócił do oficjalnych występów. Zaczął od przegranej z Normanem Parke na punkty, by później zremisować z "Kornikiem" i znokautować "Trybsona" oraz pokonać w boksie Rafała Jackiewicza.

Galę Clout MMA 3 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował zupełnie darmowe środki na start w wysokości 20 PLN. Mogłeś je wykorzystać na dowolne zakłady, a wygraną od razu wypłacić!

"Rekordzista" to człowiek od zadań specjalnych. Ma na koncie ponad 100 amatorskich walk bokserskich. We freakach posiada wygraną w MMA z Kamilem Hassanem i zwycięstwo w boksie nad Piotrem Pająkiem.

Wojciech "Rekordzista" Sobierajski pokonał Grzegorza "Szuli" Szulakowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów.