Clout MMA nie zwalnia tempa w zakresie zatrudniania nowych twarzy. Jedną z nich jest Boro, który może być znany niektórym, a innym trzeba tę pamięć odświeżyć. Chłopak zdecydowanie wrył się w pamięć wielu internautów. Kim jest Boro? Ile ma lat Boro i jakiego jest wzrostu? Poznajcie wszystkie szczegóły dotyczące świeżego freak fightera, który zawalczył na Clout MMA 2.

Kim jest Boro?

Jak już wspomnieliśmy, chłopak może być znajomy wielu osobom ze świata internetu. Okazuje się, że 11 lat temu w sieci został opublikowany filmik, w którym pokazuje on swoje umiejętności w toczeniu walki. Co ciekawe, podczas tego wyimaginowanego starcia miał się mierzyć z aż 10 przeciwnikami. W takiej właśnie walce pokazał się na wydarzeniu federacji Clout MMA.

Opisywane video zdobyło łącznie 1,2 miliona. Dzięki jego publikacji i takiej popularność postanowił on kontynuować swoją przygodę ze sportami walki. Opłaciło mu się to, gdyż jako debiut dostał angaż w jednej z największych freak fightowych organizacji w kraju.

Boro imię i nazwisko

Jak naprawdę nazywa się Boro? W rzeczywistości jego imię i nazwisko, to Rafał Borkowski. Można się zatem domyślać, że jego ksywka pochodzi od nazwiska, które nosi.

Boro wiek

Wiele osób zastanawia się, w jakim wieku jest Boro. Aktualnie nie ma na ten temat informacji.

Boro wzrost

Ile mierzy Boro? Brakuje oficjalnych danych w tym zakresie.

Boro waga

Ile waży Boro? Tego dowiedzieliśmy się na oficjalnym ważeniu przed Clout MMA 2. Rafał Borkowski wniósł na wagę nieco ponad 86 kilogramów.

Boro rekord

Boro stoczył tylko jedną walkę, na dość niestandardowych zasadach. Udało mu się jednak zwyciężyć, a więc jego rekord to 1-0.

Rekord: 1-0

Boro amatorskie MMA

Okazuje się, że Boro w swoim życiu miał już styczność z walkami na większych wydarzeniach. W amatorskim MMA udało mu się zdobyć mistrzostwo Polski. Ponadto stoczył jeszcze kilka amatorskich starć na turniejach, w których osiągał zarówno porażki, jak i zwycięstwa.

Boro Clout MMA

Boro w Clout MMA zadebiutował 28 października 2023 roku w starciu 1 vs 10. Jego walka, a właściwie walki zostały ogłoszone przez organizację 10 września. Co ciekawe, było to okraszone ogłoszeniem, przez które chętni do walki z nim mogli się zgłaszać, na co mieli 8 dni.

Jeśli chodzi o komentarze dotyczące jego pojedynku, to pojawiły się w tym zakresie raczej mieszane opinie. Wśród nich mogliśmy zobaczyć:

"ja pierdole kto wam tam ogarnia tych zawodników i układa karteXD zamiast dać jace który ma otwarty kontrakt z prime to dajcecie lizaka najmanowi, dalibysie lalunie szona szeligi i już byście mieli fajne dymogenne pojedynki a tak to robicie gowno gale w moim mieście niestety"

"Wy już naprawdę nie macie kogo kontaktować że szukacie randomów z twittera"

"szkoda, że federacji freakowych nie było 10 lat temu. Miałby main event z gościem od lowkinga i cały spodek zapełniony"

Boro na 10

Boro podczas gali Clout MMA 2 w Orlen Arenie w Płocku zmierzył się z dziesięcioma przeciwnikami, zupełnie jak w swoim viralowym filmiku. Chłopak pojedynkował się w sposób jeden po drugim w zmodyfikowanej formule K-1. Ostatecznie Boro przetrwał cały pojedynek i tym samym zwyciężył.

Wśród ogłoszonej dziesiątki przeciwników Boro znaleźli się Gustaw Ordyłowski, Radosław Kalisz, Kacper Kurek, Mateusz Szczypior, Fabian Baner oraz Szymon Patyna. Ponadto skład rywali zasilił Krystian Bajor, Denis Zakrzewski, Marcin Szwed oraz Alan Stępień.

Boro Mamed Khalidov

Ciekawostką na temat zawodnika jest fakt, że udało mu się trenować z legendą KSW, Mamedem Khalidovem. Przyznał oczywiście, że ten mocny fighter nie używał w treningach z nim 100 procent mocy, a zaledwie 30.


Jak nazywa się Boro?
Boro tak naprawdę nazywa się Rafał Borkowski.
Z czego znany jest Boro?
Boro znany jest z viralowego filmiku, w którym mierzy się z niewidzalnymi 10-cioma przeciwnikami.