Piotr Pająk to jeden z zawodników Clout MMA. Biorąc jednak pod uwagę jego sportową przeszłość, jest z pewnością jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w tej freakowej organizacji, jeśli chodzi o sporty walki. Kim jest Piotr Pająk? Ile lat ma Piotr Pająk? Piotr Pająk w Tajlandii – co tam robi?

Kim jest Piotr Pająk?

Kim jest Piotr Pająk? Kto to Piotr Pająk? Piotr Pająk urodził się w Bielsko-Białej i ze sportami walki związany jest od wielu lat. W różnych formułach sportów uderzanych stoczył już ponad 100 walk. Jest również posiadaczem purpurowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu, który wręczył mu Roger Gracie, członek legendarnej rodziny Gracie.

Przed laty mieszkał w Londynie, jednak postanowił spędzić życie na podróżowaniu. Jak do tej pory zwiedził już 102 kraje! W 2011 roku Piotr Pająk trafił do Tajlandii, gdzie trenował w legendarnym klubie Tiger Muay Thai. To właśnie w Tajlandii aktualnie mieszka na stałe.

Piotr Pająk wiek

Ile lat ma Piotr Pająk? Piotr Pająk urodził się 28 lutego 1989 roku. Aktualnie ma zatem 34 lata.

Piotr Pająk wzrost

Wzrost Piotra Pająka to 176 centymetrów.

Piotr Pająk waga

Waga Piotra Pająka została ujawniona przy okazji jego walk w MMA. Przy okazji swojego ostatniego starcia Pająk wniósł na wagę 80 kilogramów.

Piotr Pająk walka

Walki Piotra Pająka to temat bardzo rozległy. Zawodnik ten stoczył bowiem bardzo dużą ilość walk w Tajlandii w różnych formułach, głównie w muay thai.

Piotr Pająk MMA

W zawodowym MMA Piotr Pająk zadebiutował na gali FAME MMA 10. Mimo że był to jego debiut w tej formule, to wiadomo, że od wielu lat trenuje on przekrojowo i jest on mocnym zawodnikiem zarówno w stójce, jak i w parterze.

Piotr Pająk rekord

Rekord Piotra Pająk w MMA to 1-0. Zawodnik ten stoczył bowiem tylko jedną walkę w tej formule. Dwa inne zawodowe starcia odbył w K-1 oraz w boksie. Pełny bilans walk Piotra Pająka jest jednak nieznany. Jest to spowodowane tym, że ma on na koncie bardzo dużo walk, które odbyły się na małych galach w Tajlandii, z których nie są prowadzone oficjalne statystyki.

Rekord MMA: 1-0
Bilans K-1 (w małych rękawicach): 0-2
Rekord Boks: 0-1

Piotr Pająk FAME MMA

Podczas gali FAME MMA 8 Piotr Pająk zadebiutował w największej polskiej freakowej organizacji. Zawalczył na zasadach kicboxingu z Alanem Kwiecińskim. Pająk wydawał się zdecydowanym faworytem pojedynku, którego stawką był pas organizacji XFC. Po walce pełnej emocji sędziowie jednak orzekli, że to Kwieciński był lepszy. Werdykt wzbudził sporo kontrowersji i na gorąco po walce Pająk zapowiedział złożenie protestu.

Protest został odrzucony, a Pająk zaapelował do Kwiecińskiego o rewanż na zasadach MMA. Do drugiej walki między tymi zawodnikami doszło na gali FAME MMA 10, tym razem na zasadach MMA. Pająk skutecznie zrewanżował się Kwiecińskiemu, poddał go bowiem gilotyną w drugiej rundzie.

Piotr Pająk Prime Show MMA

Po ponad rocznej przerwie Piotr Pająk wrócił do klatki. Tym razem wystąpił jednak w organizacji Prime Show MMA. Na gali Prime Show MMA 3 zawalczył z Danielem "Rutkiem" Rutkowsim w boksie. Był to zdecydowanie najbardziej sportowy pojedynek w tej edycji. Pająk przegrał jednak to starcie przez jednogłośną decyzję sędziów.

Piotr Pająk Clout MMA

W lipcu 2023 roku Piotr Pająk dołączył do nowopowstałej organizacji Clout MMA. Pająk zadebiutował już podczas pierwszego wydarzenia tej federacji, które odbyło się 5 sierpnia w hali Torwar w Warszawie. Zmierzył się z Wojciechem "Rekordzistą" Sobierajskim, a pojedynek odbył się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Według wielu Piotr Pająk był zdecydowanym faworytem tego starcia, jednak rzeczywistość okazała się kompletnie inna. Wojciech Sobierajski znokautował bowiem Pająka już w pierwszej rundzie.

Piotr Pająk brat

Co ciekawe Piotr Pająk ma brata bliźniaka, który podobnie jak on jest związany ze sportami walki. Paweł jest bowiem między innymi mistrzem świata K1, mistrzem Europy w muay thai czy trzykrotnym mistrzem Anglii w K1. Podobnie jak Piotr, trenuje w klubie Tiger Muay Thai w Tajlandii.

Piotr Pająk rodzina

Jak na razie Piotr Pająk nie założył jeszcze rodziny. Jest on jednak w stałym związku, dlatego taka decyzja może być tylko kwestią czasu.

Piotr Pająk żona

Czy Piotr Pająk ma żonę? Aktualnie zawodnik Clout MMA nie jest w związku małżeńskim. Jest on jednak w związku z Alicją Horosz, wraz z którą wydał e-booka dotyczącego życia w Tajlandii.

Piotr Pająk Podróże Wojownika

Piotr Pająk prowadzi projekt o nazwie Podróże Wojownika. 34-latek swój projekt reklamuje w następujący sposób.

Moim marzeniem od zawsze było latać po świecie i praktykować nowe sztuki walki. I dlatego właśnie to ROBIĘ! Bo marzenia nie są po to, by je mieć, tylko po to, by je spełniać! Zacząłem podróżować wiele lat temu, odwiedziłem już 75 krajów, a to dopiero początek! Aktualnie Podróże po Azji Środkowej Trenuję różne sztuki walki już od ponad 11 lat i mam na swoim koncie ponad 100 walk w BJJ , 17 MMA i 3 Muay Thai i 1 w Kick Boxingu.

Piotr Pająk YouTube

Piotr Pająk swoje podróże i treningi relacjonuje na kanale Podróże Wojownika na YouTube. Jak na razie zebrał na nim już 315 tysięcy subskrypcji, natomiast jego filmy obejrzano łącznie 90 milionów razy.

Piotr Pająk Instagram

Piotr Pająk Instagram prowadzi bardzo aktywnie. Można go tam znaleźć pod nazwą @podroze_wojownika_youtube, a jego poczynania obserwuje ponad 170 tysięcy osób.


Kim jest Piotr Pająk?
Piotr Pająk jest związanymi ze sportami walki. W różnych formułach sportów uderzanych stoczył już ponad 100 walk. Jest posiadaczem purpurowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu, który wręczył mu Roger Gracie, członek legendarnej rodziny Gracie.
Jaki kanał na YouTube prowadzi Piotr Pająk?
Piotr Pająk swoje podróże i treningi relacjonuje na kanale Podróże Wojownika na YouTube, który subskrybuje ponad 300 tysięcy osób.