Piotr Pająk to jeden z zawodników w Prime Show MMA. Biorąc jednak pod uwagę jego sportową przeszłość, jest z pewnością jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w tej freakowej organizacji, jeśli chodzi o sporty walki. Kim jest Piotr Pająk? Piotr Pająk – wiek. Piotr Pająk w Tajlandii – co tam robi?

Kim jest Piotr Pająk?

kto to piotr pająk

Piotr Pająk urodził się w Bielsko-Białej i ze sportami walki związany jest od wielu lat. W różnych formułach sportów uderzanych stoczył już ponad 100 walk. Jest posiadaczem purpurowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu, który wręczył mu Roger Gracie, członek legendarnej rodziny Gracie.

Przed laty mieszkał w Londynie i postanowił spędzić życie na podróżowaniu. Jak do tej pory zwiedził już 59 krajów! Przed laty mieszkał w Londynie i postanowił spędzić życie na podróżowaniu. W 2011 roku Piotr Pająk trafił do Tajlandii, gdzie trenował w legendarnym klubie Tiger Muay Thai.

Piotr Pająk – brat

Co ciekawe Piotr Pająk ma brata bliźniaka, który podobnie jak on jest związany ze sportami walki. Paweł jest między innymi mistrzem świata K1, mistrzem Europy w muay thai czy trzykrotnym mistrzem Anglii w K1. Podobnie jak Piotr, trenuje w klubie Tiger muay thai w Tajlandii.

Piotr Pająk - wiek

wiek piotr pająk

W sieci trudno znaleźć informacje na temat wieku Pająka. Jeśli wierzyć informacjom z internetu, Piotr Pająk ma 33 lat.

Piotr Pająk – walki

Pająk na tyle zaangażował się w treningi, że w 2018 roku sięgnął po amatorskie mistrzostwo świata MMA WFMC w Niemczech. Ma także na swoim koncie trzy oficjalne walki w amatorskim MMA. W 2015 roku przegrał z Patrykiem Rutą na gali PLMMA 54 we Włocławku. Rywal poddał go wówczas w pierwszej rundzie. Dwa lata później pokonał natomiast Giuseppe Daveya na gali FightStar Championship 13. Walki Piotra Pająka są dostępne do obejrzenia w serwisie YouTube, więc jeśli ktoś ma ochotę zapoznać się z jego stylem walki, może w łatwy sposób zaspokoić swoją ciekawość.

Rekord Piotra Pająka w amatorskim MMA według serwisów Tapology czy Sherdog wynosi więc 1-1.

Sprawdź, jakie są dostępne bonusy bez depozytu u bukmacherów.

Piotr Pająk FAME MMA

Piotr Pająk na Fame MMA

Podczas gali FAME MMA 8 Piotr Pająk zadebiutował w szeregach największej polskiej freakowej organizacji. Zawalczył na zasadach kicboxingu z Alanem Kwiecińskim, zawodnikiem sportów walki znanym z występów między innymi w programie Warsaw Shore. Pająk wydawał się zdecydowanym faworytem pojedynku, którego stawką był pas organizacji XFC. Po walce pełnej emocji sędziowie wskazali, że to Kwieciński był lepszy. Werdykt wzbudził sporo kontrowersji i na gorąco po walce Pająk zapowiedział złożenie protestu.

- Wałek w c... - powiedział tuż po pojedynku wściekły Pająk.

Protest został odrzucony, a Pająk zaapelował do Kwiecińskiego o rewanż na zasadach MMA. Alan próbował już swoich sił w MMA, gdzie jego bilans wynosi 2-5 (1 KO). W swoim debiucie w FAME MMA przegrał właśnie w MMA jednogłośną decyzją sędziów z Arkadiuszem Tańculą.

Jak się okazało, do rewanżu między zawodnikami doszło na gali FAME MMA 10 - tym razem na zasadach MMA. Pająk skutecznie zrewanżował się Kwiecińskiemu, poddając go gilotyną w drugiej rundzie.

Piotr Pająk Prime Show MMA

Po ponad rocznej przerwie Piotr Pająk wrócił do oktagonu. Tym razem reprezentował barwy Prime Show MMA, czyli organizacji, której twarzą jest Don Kasjo. Na gali Prime Show MMA 3 zawalczył z Danielem "Rutkiem" Rutkowsim w boksie. Był to zdecydowanie najbardziej sportowy pojedynek w tej edycji. Starcie to przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

 

Piotr Pająk – Podróże Wojownika

Piotr Pająk swoje podróże i treningi relacjonuje na kanale Podróże Wojownika na YouTube, który subskrybuje ponad 150 tysięcy osób.

Piotr Pająk Instagram

Poza YouTubem Piotr Pająk udziela się także na Instagramie. Można go tam znaleźć pod nazwą podroze_wojownika_youtube. Jego poczynania obserwuje ponad 145 tys. osób.

Zobacz również nasz ranking polskich bukmacherów.


Kim jest Piotr Pająk?
Piotr Pająk jest związanymi ze sportami walki. W różnych formułach sportów uderzanych stoczył już ponad 100 walk. Jest posiadaczem purpurowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu, który wręczył mu Roger Gracie, członek legendarnej rodziny Gracie.
Jaki kanał na YouTube prowadzi Piotr Pająk?
Piotr Pająk swoje podróże i treningi relacjonuje na kanale Podróże Wojownika na YouTube, który subskrybuje ponad 150 tysięcy osób.