Pozostałe walki Clout MMA 3

Ostatnia gala freak-fightowa w tym roku za nami. W jednym z najgłośniejszych pojedynków na Clout MMA 3 zmierzyli się Denis "Bad Boy" Załęcki i Natan "Bóg Estetyki" Marcoń. Kto wygrał walkę Załęcki vs Marcoń na Clout MMA 3?

Denis Załęcki vs Natan Marcoń wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Denis Załęcki vs Natan Marcoń przekonaliśmy się w piątek 29 grudnia 2023 roku. Mogło się również okazać, że do tej walki w ogóle nie dojdzie. Wszystko zależało od wcześniejszego pojedynku "Bad Boya" z "Wielkim Bu". Jeśli po nim Denis nie byłby w stanie wyjść ponownie do klatki, to w zastępstwie już czekał Denis Labryga.

Galę Clout MMA 3 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował zupełnie darmowe środki na start w wysokości 20 PLN. Mogłeś je wykorzystać na dowolne zakłady, a wygraną od razu wypłacić!

Natan Marcoń robi duże show na konferencjach i programach, ale jak na razie nie idzie to w parze z umiejętnościami. Do tej pory nowy zadymiarz polskich freak-fightów zanotował trzy porażki, w tym jedną z Dariuszem "Daro Lwem" Kaźmierczukiem. Jego jedyne zwycięstwo przypadło na galę FAME MMA 19, gdzie pokonał w pierwszej rundzie Mariusza "Hejtera" Słońskiego.

Pan Pawłowski poinformował, że walka Denis Załęcki vs Natan Marcoń nie została uznana.