Pozostałe walki Clout MMA 3

Ostatnia gala freak-fightowa w tym roku trwa. W drugim darmowym starciu na Clout MMA 3 doszło do pojedynku bokserskiego w wadze ciężkiej. Zmierzyli się w nim Marcin Siwy oraz znany z walk na gołe pięści Vasyl Halych. Kto wygrał walkę Siwy vs Halych na Clout MMA 3?

Siwy vs Halych wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Siwy vs Halych przekonaliśmy się wyjątkowo w piątek 29 grudnia 2023 roku. W przypadku tego starcia zdecydowanym faworytem był Polak. Siwy to 32-letni pięściarz z Częstochowy z rekordem 25 zwycięstw (12 nokautów) i 1 remisem.

Galę Clout MMA 3 można obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantuje zupełnie darmowe środki na start w wysokości 20 PLN. Możesz je wykorzystać na dowolne zakłady, a wygraną od razu wypłacić!

Rywalem Siwego był 30-letni Vasyl Halycz znany przede wszystkim z występów na Gromdzie, gdzie należy do ścisłej czołówki. W trzeciej edycji wygrał nawet cały turniej. Na Clout MMA 3 walka w piąstkówkach była na jego korzyść, ale warunki fizyczne były zdecydowanie po stronie Siwego.

Marcin Siwy pokonał Vasyla Halycha przez TKO (kontuzja/decyzja lekarska), runda II.