Vasyl Halych to były zawodnik organizacji Gromda. Aktualnie związał się kontraktem z Clout MMA, jednak jego ostatni pojedynek znalazł się na karcie walk Gromda 17. Sprawdź kim jest Vasyl Halych!

Kim jest Vasyl Halych?

Kim jest Vasyl Halych? Kto to Vasyl Halych? Vasyl Halych to ukraiński pięściarz, który znany jest przede wszystkim z walk na gołe pięści na Gromdzie. Na swoim koncie ma również walki w boksie zawodowym, a także w MMA.

W grudniu 2023 roku został przedstawiony jako nowy zawodnik organizacji Clout MMA.

Vasyl Halych wiek

Ile ma lat Vasyl Halych? Vasyl urodził się 6 sierpnia 1993 roku, a więc obecnie ma 30 lat.

Vasyl Halych wzrost

Halych ma 180 centymetrów wzrostu.

Vasyl Halych waga

Ile waży Vasyl Halych? Waga Vasyla oscyluje w okolicach 95 kilogramów.

Vasyl Halych skąd pochodzi

Wiele osób zastanawia się skąd pochodzi Vasyl Halych. Vasyl jest Ukraińcem.

Vasyl Halych Gromda

Vasyl na Gromdzie zadebiutował już na premierowej edycji. Wygrał pierwszą walkę, ale odpadł w półfinale. Powrócił na Gromdzie 3 i tym razem udało mu się wygrać cały turniej. W finale pokonał Denisa Załęckiego.

Na Gromdzie 6 Vasyl zmierzył się z Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim w wielkim finale turnieju. Ukrainiec wygrał w piątej rundzie po niezwykle krwawej i emocjonującej walce.

Vasyl Halych Don Diego

Na gali Gromda 10 doszło do walki Vasyl vs Don Diego. Pojedynek ten był zarazem eliminatorem do walki o pas mistrzowski Gromdy. Pojedynek ten przez wielu został uznany jako jeden z najlepszych w historii Gromdy. Ostatecznie starcie to w piątej rundzie wygrał Kubiszyn.

Vasyl Halych Clout MMA

Po tym jak Vasyl zdobył popularność występami na Gromdzie, zaczęły się nim interesować organizacje freakowe. Kontrakt z Ukrainiec zdecydowała się podpisać organizacja Clout MMA.

Vasyl Halych vs Marcin Siwy

Vasyl w Clout MMA zadebiutował 29 grudnia 2023 roku podczas gali Clout MMA 3. Zmierzył się z Marcinem Siwym na zasadach boksu w małych rękawicach. Vasyl nie podołał wyzwaniu, bowiem przegrał przed czasem, nie wychodząc do trzeciej rundy.

Vasyl Halych Instagram

Vasyl Instagram prowadzi pod nickiem @va5ylenko. Ukraińca na ten moment obserwuje nieco ponad 21 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Vasyl Halych?
Vasyl Halych ma 30 lat.
Kto wygrał walkę Vasyl vs Don Diego?
Walka Vasyla z Don Diego zakończyła się zwycięstwem Kubiszyna w piątej rundzie.