Marcin Siwy to kolejny zawodowy sportowiec, który zdecydował się na udział we freak fightach. Kontrakt z Siwym podpisała organizacja Clout MMA, a jego debiutancki pojedynek w tej federacji odbył się na gali Clout MMA 3. Kim jest Marcin Siwy? Ile lat ma Marcin Siwy? Z kim zawalczy Marcin Siwy na kolejnej gali?

Kim jest Marcin Siwy?

Kim jest Marcin Siwy? Kto to Marcin Siwy? Marcin Siwy to polski pięściarz występujący w wadze ciężkiej. Zawodowy debiut zanotował w 2011 roku. W grudniu 2023 roku ogłoszono, że został nowym zawodnikiem organizacji Clout MMA.

Marcin Siwy wiek

Ile ma lat Marcin Siwy? Marcin Siwy urodził się 9 lutego 1991 roku, a więc aktualnie ma 32 lata.

Marcin Siwy wzrost

Jaki ma wzrost Marcin Siwy? Marcin Siwy ma 186 centymetrów wzrostu.

Marcin Siwy waga

Ile waży Marcin Siwy? Siwy toczy swoje pojedynki w dywizji ciężkiej. Jego waga oscyluje w okolicach 116 kilogramów.

Marcin Siwy skąd pochodzi

Skąd pochodzi Marcin Siwy? Polski zawodnik pochodzi z Częstochowy.

Marcin Siwy rekord

Jaki ma rekord Marcin Siwy? Aktualnie Marcin Siwy jest niepokonany.

Rekord Boks: 25-0-1
Rekord Boks (w małych rękawicach): 1-0

Marcin Siwy Clout MMA

Mało kto spodziewał się, że Marcin Siwy dołączy do freak fightów. Okazało się jednak, że po pięściarza zdecydowała się sięgną federacja Clout MMA. 32-latek został ogłoszony jako zawodnik tej organizacji na początku grudnia 2023 roku.

Marcin Siwy vs Vasyl Halych

Do debiutu Marcina Siwego w Clout MMA doszło na gali Clout MMA 3. 32-latek zmierzył się na tym wydarzeniu z Vasylem Halychem, który znany jest z walk na gołe pięści na Gromdzie. Formułą walki był boks na małe rękawicy. Marcin Siwy ostatecznie wygrał przed czasem. Vasyl nie wyszedł bowiem do trzeciej rundy.

Marcin Siwy boks

Marcin Siwy boks trenuje już od wielu lat. Polak zadebiutował na zawodowych ringach w listopadzie 2011 roku na gali w Białymstoku. Do tej pory stoczył 26 walk, w których zanotował 25 zwycięstw i jeden remis. Co ciekawe wszystkie swoje dotychczasowe walki Marcin Siwy stoczył w Polsce.

Marcin Siwy Instagram

Marcin Siwy na Instagramie prowadzi konto pod nickiem @marcinsiwy91. Jak na razie zgromadził na swoim koncie blisko 15 tysięcy obserwujących.


Ile lat ma Marcin Siwy?
Marcin Siwy ma 32 lata.
Skąd pochodzi Marcin Siwy?
Marcin Siwy pochodzi z Częstochowy.