Pozostałe walki Clout MMA 3

Ostatnia gala freak-fightowa w tym roku za nami W zamykającym kartę główną starciu na Clout MMA 3 Denis "Bad Boy" Załęcki zmierzył się w głośnym konflikcie z Patrykiem "Wielki Bu" Masiakiem. Kto wygrał walkę Załęcki vs Wielki Bu na Clout MMA 3?

Denis Załęcki vs Wielki Bu wynik

O tym, kto wygrał walkę Załęcki vs Wielki Bu, przekonaliśmy się już w piątek 29 grudnia 2023 roku. Kibic Lechii Gdańsk "Wielki Bu" jeszcze nie zaznał smaku porażki. W rekordzie przed tym starciem miał trzy zwycięstwa i jeden remis. Gdańszczanin mógł pochwalić się 190 cm wzrostem i 198 cm zasięgiem, więc był wyraźnie większy od Załęckiego.

Galę Clout MMA 3 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował zupełnie darmowe środki na start w wysokości 20 PLN. Mogłeś je wykorzystać na dowolne zakłady, a wygraną od razu wypłacić!

"Bad Boy" przed tą walką był już w serii 4 porażek z rzędu. Trzy jego ostatnie niepowodzenia w klatce poniesione były w mizernym stylu, który nie podobał się publiczności. Nie wspominając już, że 2 z jego ostatnich 3 walk zakończyły się jego dyskwalifikacją.

Patryk "Wielki Bu" Masiak pokonał Denisa "Bad Boy" Załęckiego przez TKO, runda II.