Daniel Magical to kontrowersyjny polski streamer, który próbuje swoich sił w MMA. Kim jest Daniel Magical? Daniel Magical nazwisko i wiek – co na ten temat wiadomo? Kontuzja nogi – jak doszło do przerażającego złamania? Magical FAME MMA – czy zawalczy jeszcze w tej organizacji i jaki jest jego bilans? Daniel Magical Tik Tok – ile osób obserwuje jego profil na tym portalu?

Kim jest Daniel Magical?

Kim jest Daniel Magical? Jeśli ktoś śledzi szeroko pojętą działalność internetową, a także jeśli oglądał pierwsze gale FAME MMA, z pewnością zna odpowiedź na to pytanie. Daniel Magical to jeden z najpopularniejszych patostreamerów, który zasłynął tym, że podczas transmisji spożywał alkohol i w dużej mierze w ten sposób dostarczał swoim odbiorcom rozrywkę. W transmisjach udział brali między innymi członkowie jego rodziny, jak Małgorzata „Goha” Zwierzyńska – jego mama.

Daniel Magical nazwisko, wiek, wzrost

daniel magical wiek

Daniel Magical nazwisko – kontrowersyjny twórca nazywa się Daniel Zwierzyński. Jeśli chodzi o wiek, Daniel Magical urodził się w 1993 roku. Rocznikowo ma więc 28 lat. Daniel Magical wzrost poznaliśmy przy okazji jego walk w FAME MMA. Mężczyzna mierzy 183 centymetry wzrostu.

Daniel Magical FAME MMA

Daniel Magical FAME MMA – gdy na rynku pojawiła się organizacja FAME MMA, wielu twierdziło, że w dużej mierze właśnie od osoby Zwierzyńskiego zamierzają rozpocząć jej promocję. Magical był wówczas niezwykle popularny w sieci, a że był skonfliktowany z wieloma innymi twórcami, promocja jego pojedynków niejako robiła się sama.

 

 

 

Daniel Magical na FAME MMA zadebiutował na pierwszej gali. Jego przeciwnikiem był wówczas Adrian „Polak” Polański, a panowie zmierzyli się w formule bokserskiej. Górą okazał się Polak, zadając Zwierzyńskiemu pierwszą – i nie ostatnią – porażkę w karierze, jeśli chodzi o walki na FAME MMA.

Magical Rafonix walka

walki magicala

Marcin „Rafonix” Krasucki był streamerem, z którym Zwierzyński był najmocniej skonfliktowany. I to właśnie walka Magical vs Rafonix była pojedynkiem wieczoru gali FAME MMA 2. Zakończyła się błyskawicznym zwycięstwem Krasuckiego, gdyż Magical nie był w stanie kontynuować walki z powodu przerażającej kontuzji.

Daniel Magical noga

Daniel Magical noga – to właśnie złamanie kości piszczelowej uniemożliwiło Zwierzyńskiemu dalsze kontynuowanie walki z Rafonixem. Magical przez wiele miesięcy dochodził do siebie, a jak przyznał w jednym z niedawnych materiałów, do dziś mniej lub bardziej odczuwa skutki kontuzji, której nabawił się na FAME MMA 2.

Daniel Magical MMA

daniel magical w mma

Daniel Magical MMA – jego występy w tej formule nie skończą się jednak na dwóch walkach w FAME MMA. Magical związał się bowiem kontraktem z nową organizacją Elite Fighters. Jak na razie nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem w debiutanckiej walce pod szyldem właśnie Elite Fighters.

Zobacz także: Elite Fighters karta walk

Daniel Magical Instagram, Tik Tok

Daniel Magical Instagram – choć mężczyzna zasłynął głównie streamami na platformach do tego stworzonych, jest również popularny na Instagramie. Jego profil o nazwie "danielmagical" śledzi około 77 tysięcy obserwujących.

Z kolei jego konto na Tik Toku o nazwie "goha_magical" obserwuje 200 tysięcy użytkowników, a filmiki z tego kanału polubiono łącznie ponad trzy miliony razy.


Jak nazywa się Daniel Magical?
Imię i nazwisko Daniela Magicala to Daniel Zwierzyński.
Kto wygrał walkę Magical vs Rafonix?
Pojedynek wygrał Rafonix, gdyż Magical nabawił się kontuzji nogi.