Paweł "Trybson" Trybała to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, jeśli chodzi o freak fighty. Aktualnie swoje pojedynki toczy w organizacji Prime MMA, a jego kolejny pojedynek odbył się na gali Prime MMA 7. Dowiedz się kim jest Trybson i poznaj szczegóły na jego temat!

Kim jest Trybson?

Kim jest Trybson? Kto to Trybson? Trybson, czyli Paweł Trybała, to polski celebryta, który aktualnie jest zawodnikiem MMA. Popularność zdobył dzięki udziałowi w programie Warsaw Shore. Po odejściu z programu rozpoczął swoją karierę jako zawodnik MMA

Trybson wiek

Ile ma lat Trybson? Paweł Trybała urodził się 28 stycznia 1991 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 32 lata.

Trybson waga

Ile waży Trybson? Przed swoją ostatnią walką Trybson wniósł na wagę 93 kilogramy.

Trybson wzrost

Wzrost Trybsona wynosi 183 centymetry.

Trybson MMA

Trybson MMA zaczął trenować jeszcze przed udziałem w Warsaw Shore w 2013 roku. Swój debiut zawodowy w MMA zanotował w 2015 roku na gali XGage 7 w Toruniu. Pokonał wówczas Łukasza Stojanowskiego w pierwszej rundzie przez TKO.

Trybson walki

Trybson walki w początkowej fazie swojej kariery toczył głównie w organizacji PLMMA, której założycielem był Mirosław Okniński. Do czerwca 2019 roku toczył walki sportowe, choć jego przeciwnicy nie byli szczególnie klasowi czy doświadczeni, z wyjątkiem Adama Niedźwiedzia, z którym przegrał w maju 2017 roku przez poddanie.

W 2019 roku zdecydował się porzucić poważne MMA na rzecz freak fightów.

Trybson rekord

Rekord Trybsona jest całkiem okazały. Trybała stoczył bowiem aż 13 pojedynków, z których wygrał siedem.

Rekord MMA: 7-6

Trybson Prime MMA

W 2023 roku Trybson postanowił dołączyć do federacji Prime MMA. Swoją debiutancką walkę stoczył na Prime MMA 5, gdzie zmierzył się z Grzegorzem Szulakowskim. Szuli był zdecydowanym faworytem tego starcia, co potwierdził wygrywają z Trybsonem w drugiej rundzie przez TKO.

Trybson vs Erko Jun

Na gali Prime MMA 7, która odbyła się 13 stycznia 2024 roku, doszło do walki Trybsona z Erko Junem. Walka nie poszła jednak po myśli Trybsona. Erko Jun wygrał bowiem przez nokaut już w pierwszej rundzie.

Trybson vs Najman

Konflikt na linii Trybson - Najman trwał wiele lat. Do pierwszej poważnej scysji między zawodnikami doszło już w 2017 roku na konferencji przed jedną z gal PLMMA. Trybsona i Najmana musiał rozdzielać sam Mirosław Okniński.

Ostatecznie do tego starcia nie doszło na PLMMA, a na pierwszej edycji gali FFF. Pojedynek Trybson vs Najman był walką wieczoru gali FFF 1. Trybała nie dał rywalowi żadnych szans i pokonał go w zaledwie 41 sekund.

Trybson konfident

Przed laty w sieci głośno było o rzekomych informacjach, według których Trybson miał być konfidentem i współpracować z policją. Niektórzy dodawali, że Trybała został przez to w 2017 roku wyrzucony z klubu WCA, w którym trenował u Roberta Jocza. Na początku 2018 roku Trybson zabrał w tej sprawie głos na swoich mediach społecznościowych, zamieszczając na ten temat długi wpis.

4 lata temu w Sosnowcu w nocy, przy wejściu do jednego z klubów, zaatakowało mnie 3 gości. Dostałem z byka od jednego z partyzanta i zacząłem się z nimi napier*****. Skończyło się tak, że jednego zabrała karetka, a dwaj pozostali uciekli. Ochrona klubu, która całą sytuację widziała, wzięła moją stronę, za co dzięki.

Niestety sprawa się nie skończyła. Goście, których pobiłem, okazali się kibolami Zagłębia. Zaczęły do mnie docierać różne groźby. Następnie zlokalizowali miejsce, gdzie wtedy mieszkałem – a był to dom moich rodziców. Którejś nocy 8 – 9 gości w kominiarkach, z pałkami, kijami, pistoletami gazowymi, wpadło do domu moich rodziców. Wywalili drzwi wejściowe, prysnęli mi gazem w twarz, rozwalili szyby w drzwiach do pokojów. Rodzice zdążyli zadzwonić na policję, więc tamci uciekli. Moja mama, która ma kłopoty z sercem, bardzo się przestraszyła i długo była kompletnie roztrzęsiona.

Potem musieliśmy złożyć zeznania na policji i doszło do okazania podejrzanych. Ja jednak nikogo NIE ROZPOZNAŁEM!

Trybson dodał, że za bójkę pod klubem otrzymał karę w wysokości 900 godzin prac społecznych, które przepracował. Zdementował także informacje na temat tego, że został wyrzucony z klubu WCA.

Trybson Okniński

Trybson Okniński, czyli duet zawodnik – trener z Akademii Sportów Walki Wilanów. Paweł Trybała przed laty trenował u trenera Oknińskiego, jednak zdecydował się odejść i swoje umiejętności szkolił między innymi w klubie WCA. Z czasem wrócił jednak do Oknińskiego, gdzie trenuje zresztą po dziś dzień.

Trybson Warsaw Shore

Trybson Warsaw Shore, czyli od tego wszystko się zaczęło! Trybała wziął udział w pierwszej edycji kontrowersyjnego programu emitowanego na antenach stacji MTV, który powstał w 2013 roku. Trybson szybko stał się jednym z bardziej charakterystycznych bohaterów reality show, a do klasyka przeszły jego teksty „Krzycz Trybson!” czy „Księżniczki, do sprzątania, k...”.

Trybson wziął udział w pierwszych dwóch sezonach Warsaw Shore. W kolejnych pojawiał się albo jako gość, a później pełnił rolę szefa ekipy.

Trybson zarobki

Trybson zarobki, czyli ile Trybson zarabia? Tego nie wiadomo. Organizacje, w których swoje pojedynki toczył Trybała, nie upubliczniają informacji na temat zarobków zawodników. Nie ulega jednak wątpliwości, że Trybson z pewnością był jednym z lepiej zarabiających zawodników w organizacji FFF, a również za walki w Prime MMA na pewno inkasuje solidne kwoty.

Trybson żona

Trybson ma żonę. Co ciekawe poznał ją w programie Warsaw Shore. Chyba mało kto oglądając pierwszy sezon tego kontrowersyjnego reality show przypuszczał, że Trybson i Eliza zostaną parą. Tak się jednak stało. Para pozostaje w związku po dziś dzień i doczekała się dwójki dzieci.

Trybson dzieci

Trybson i Eliza mają dwójkę dzieci. Ich córki mają na imię Victoria i Kornelia.

Trybson Instagram

Trybson Instagrama prowadzi pod nazwą @pawel_trybson_trybala. Na ten moment obserwuje go ponad 160 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Trybson?
Imię i nazwisko Trybsona to Paweł Trybała.
Ile lat ma Trybson?
Trybson urodził się 28 stycznia 1991 roku, co oznacza, że ma 32 lata.