Adam "ajthepolishamerican" Josef to kolejny sportowiec, który postanowił spróbować swoich sił w FAME MMA. Co o nim wiadomo?

Kim jest Adam Josef?

Kim jest Adam Josef? Kto to Adam Josef? Gdy podczas pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 14 okazało się, że mężczyzna zawalczy na tym wydarzeniu, z pewnością wielu kibiców śledzących transmisję zadawało sobie tego typu pytania.

AJ jest to przedstawiciel sportów siłowych i sylwetkowych, a także trener personalny i dietetyk. Posiada własną stronę internetową, na której oferuje tego typu usługi. W sieci znany jest jako ajthepolishamerican.

Adam Josef imię i nazwisko

Pełne imię i nazwisko Adama Josefa to Adam Josef Modzelewski.

Adam Josef pochodzenie

Skąd pochodzi Adam Josef? Ajthepolishamerican przyszedł na świat w Stanach Zjednoczonych, a konkretniej w Nowym Jorku. Aktualnie mieszka w Polsce, a konkretniej w Gdyni.

Adam Josef rodzina

Adam Josef rodzina, czyli młody Modzelewski wrócił do Polski w wieku czterech lat ze swoją mamą – Polką. Kobieta straciła pracę i była zmuszona wrócić do ojczyzny. Ojciec ajthepolishamerican to pochodzący z Trynidadu i Tobago obywatel USA, jednak przez długi czas nie mieli ze sobą najlepszego kontaktu, a ich relacja poprawiła się, gdy Josef stał się dorosły.

W Polsce wychowywał się z matką i babcią

Adam Josef wiek

Ile lat ma Adam Josef? Jeśli chodzi o wiek, ajthepolishamerican urodził się w 1992 roku.

Adam Josef waga

Waga Adama Josefa to około 100 kilogramów. Trzeba jednak pamiętać, że mężczyzna jest przedstawicielem sportów siłowych, więc jego waga z pewnością wskazuje różne wartości w zależności od tego, na jakim etapie treningów jest.

Adam Josef wzrost

Z kolei wzrost ajthepolishamerican to 191 centymetrów.

Adam Josef YouTube

Mężczyzna od 2016 roku prowadzi popularny kanał na YouTube o tematyce sportowej o nazwie ajthepolishamerican. Jego kanał na YouTube subskrybuje około 275 tysięcy użytkowników, a filmy na jego kanale obejrzano ponad 50 milionów razy.

Adam Josef Ninja Warrior

Adam Josef w 2020 roku wziął udział w popularnym programie Ninja Warrior na antenie telewizji Polsat. Mężczyzna pod koniec toru przeszkód nie poradził sobie jednak z jedną z trudnych konkurencji i wpadł do wody, kończąc udział w Ninja Warrior.

Adam Josef FAME MMA

W kwietniu 2022 roku okazało się, że Adam Josef zawalczy w FAME MMA. Mężczyzna został ogłoszony jako nowy zawodnik tej federacji podczas premierowej konferencji przed galą FAME MMA 14. Właśnie na to wydarzenie został zaplanowany jego debiut w klatce największej polskiej organizacji typu freak fight.

Zobacz także – karta walk FAME MMA 14

Adam Josef walka

Adam Josef walka, czyli z kim mężczyzna zawalczył w debiucie? Jak się okazało, jego rywalem na gali FAME MMA 14 był Mateusz z Fit Lovers. Pierwotnie jego przeciwnikiem miał być Robert Karaś, utytułowany polski triathlonista, ale nabawił się kontuzji na kilka dni przed galą.

Jak się okazało, AJ zanotował udany debiut, nokautując Fit Loversa w pierwszej rundzie potężnym kolanem.

Adam Josef partnerka

Czy ajthepolishamerican ma partnerkę? Tak, dziewczyna Adama Josefa to Anna Karcz, znana w sieci jako anna_karcz.

Adam Josef Tik Tok

Adam Josef na Tik Toku udziela się pod nazwą ajthepolishamerican. Jego konto na tym portalu obserwuje około 125 tysięcy użytkowników.

Adam Josef Instagram

Również na Instagramie AJ prowadzi konto o nazwie ajthepolishamerican. Na tej platformie społecznościowej jego poczynania śledzi około 115 tysięcy użytkowników.


Skąd pochodzi Adam Josef?
Mężczyzna urodził się w USA, a od 4. roku życia mieszka w Polsce. Ile lat ma Adam Josef? Adam Josef urodził się w 1992 roku.