Adam "AJ" Josef to kolejny influencer, który postanowił spróbować swoich sił we freak fightach. Swój debiut zanotował w FAME MMA, natomiast jego kolejne starcie znalazło się na karcie walk Clout MMA 5. Sprawdź, kim jest AJ i co o nim wiadomo!

Kim jest Adam Josef?

Kto to Adam Josef? Adam Josef to influencer tworzący treści o tematyce sportowej. Słynie on z jednej z najlepszych sylwetek na polskim YouTube. W 2022 roku rozpoczął swoją karierę we freak fightach. Zadebiutował w klatce podczas gali FAME MMA 14, natomiast dwa lata później podpisał kontrakt z Clout MMA.

AJ aktywnie promuje sporty siłowe i sylwetkowe. Ma on za sobą również pracę jako trener personalny i dietetyk. Posiada własną stronę internetową, na której oferuje tego typu usługi. W sieci znany jest jako ajthepolishamerican.

Adam Josef imię i nazwisko

Pełne imię i nazwisko Adama Josefa to Adam Josef Modzelewski.

Adam Josef pochodzenie

Skąd pochodzi Adam Josef? Ajthepolishamerican urodził się w Stanach Zjednoczonych, a konkretniej w Nowym Jorku. Aktualnie mieszka w Polsce, w Gdyni.

Adam Josef wiek

Ile lat ma Adam Josef? Jeśli chodzi o wiek, ajthepolishamerican urodził się w 1992 roku.

Adam Josef waga

Waga Adama Josefa to około 100 kilogramów.

Adam Josef wzrost

Wzrost AJ-a to 191 centymetrów.

Adam Josef walka

Pierwsza walka Adama Josefa odbyła się na gali FAME MMA 14. Jego rywalem był Mateusz z Fit Lovers. Pierwotnie jego przeciwnikiem miał być Robert Karaś, utytułowany polski triathlonista, ale nabawił się on kontuzji kilka dni przed galą. AJ zanotował udany debiut, nokautując Fit Loversa w pierwszej rundzie potężnym kolanem.

Adam Josef Clout MMA

24 kwietnia 2024 roku organizacja Clout MMA ogłosiła, że Adam Josef zasilił jej szeregi. Do jego debiutu w tej federacji dojdzie 8 czerwca podczas Clout MMA 5. AJ zawalczy z Kacprem Błońskim i Zbigniewem Bartmanem, którzy będą się zmieniać co rundę. Walka odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach i potrwa sześć rund.

Adam Josef FAME MMA

W kwietniu 2022 roku okazało się, że Adam Josef zawalczy w FAME MMA. Mężczyzna został ogłoszony jako nowy zawodnik tej federacji podczas premierowej konferencji przed galą FAME MMA 14.

Adam Josef vs Fit Lover

Walka Adam Josef vs Fit Lover odbyła się w formule K-1 w małych rękawicach. Mateusz Janusz bardzo dobrze rozpoczął starcie, bowiem już po około 30 sekundach posłał rywala na deski. W późniejszej fazie walki AJ przejął jednak inicjatywę i pod koniec pierwszej rundy znokautował Janusza.

Adam Josef rodzina

Adam Josef Modzelewski wrócił do Polski w wieku czterech lat ze swoją mamą, która jest Polką. Kobieta straciła pracę i była zmuszona wrócić do ojczyzny. Ojciec ajthepolishamerican to pochodzący z Trynidadu i Tobago obywatel USA, jednak przez długi czas nie mieli ze sobą najlepszego kontaktu, a ich relacja poprawiła się, gdy Josef stał się dorosły. W Polsce wychowywał się z matką i babcią

Adam Josef Anna Karcz

Czy Adam Josef ma dziewczynę? AJ przez pewien czas był w związku z Anną Karcz. Para zdecydowała się jednak na rozstanie.

Adam Josef Ninja Warrior

Adam Josef w 2020 roku wziął udział w popularnym programie Ninja Warrior na antenie telewizji Polsat. Mężczyzna pod koniec toru przeszkód nie poradził sobie jednak z jedną z konkurencji i wpadł do wody, kończąc udział w Ninja Warrior.

Adam Josef YouTube

Mężczyzna od 2016 roku prowadzi popularny kanał na YouTube o tematyce sportowej o nazwie ajthepolishamerican. Jego kanał na YouTube subskrybuje około 275 tysięcy użytkowników, a filmy na jego kanale obejrzano ponad 50 milionów razy.

Adam Josef Tik Tok

Adam Josef na Tik Toku udziela się pod nazwą @adamjosef_aj. Jego konto na tym portalu obserwuje około 15 tysięcy użytkowników.

Adam Josef Instagram

Adam Josef Instagram prowadzi pod nazwą @ajthepolishamerican. Warto również dodać, że na tej platformie jego poczynania śledzi ponad 330 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Adam Josef?
Adam Josef urodził się w 1992 roku i ma 32 lata.
Skąd pochodzi Ajthepolishamerican?
Adam Josef pochodzi ze Stanów Zjednoczonych.