Neffati Brothers, czyli czas na głośny debiut w FAME MMA. Po raz kolejny w klatce zobaczymy bowiem braci. Co o nich wiadomo?

Kto to Neffati Brothers?

Kto to Neffati Brothers? Kim są Neffati Brothers? Jeśli ktoś nie śledzi szeroko pojętego internetu, a zwłaszcza TikToka, z pewnością zadaje sobie tego typu pytania. Neffati Brothers są to bowiem twórcy internetowi, którzy ogromną popularność zyskali tworząc treści właśnie za pośrednictwem TikToka.

W 2022 roku okazało się, że zawalczą w FAME MMA.

Zobacz także – typy na FAME MMA

Jak się nazywają Neffati Brothers?

Jak się nazywają Neffati Brothers? Jak brzmi imię i nazwisko braci Neffati? Bracia to Jamil i Jamel Neffati.

Neffati Brothers pochodzenie

Skąd pochodzą Neffati Brothers? Być może dla wielu to spore zaskoczenie, ale mężczyźni są Polakami i pochodzą ze Śląska. Sugerując się informacjami dostępnymi w sieci, wygląda na to, że mama Neffati Brothers jest Polką, a tata - Tunezyjczykiem.

Neffati Brothers wiek

Ile lat mają Neffati Brothers? Panowie urodzili się w 1993 roku.

 

 

Neffati Brothers wzrost

Jeśli chodzi o wzrost Neffati Brothers, mężczyźni mają około 165 centymetrów, więc z pewnością nie posiadają szczególnie imponujących warunków fizycznych, jeśli chodzi o starty w MMA.

Neffati Brothers waga

To, ile ważą Neffati Brothers, okaże się dzień przed ich debiutem na gali FAME MMA. Wówczas bowiem dojdzie do oficjalnej ceremonii ważenia przed ich walką.

Neffati Brothers TikTok

Neffati Brothers ogromną popularność zyskali na TikToku, gdzie ich profil neffatibrothers śledzi bagatela 18 milionów użytkowników. Polubienia na ich profilu polajkowano łącznie ponad 435 milionów razy. Te liczby bez wątpienia robią wrażenie!

Neffati Brothers FAME MMA

W 2022 roku okazało się, że Neffati Brothers zawalczą w FAME MMA. Jak się okazało, do ich debiutu dojdzie na gali FAME MMA 15, która odbędzie się pod koniec sierpnia. Wielu kibiców zastanawiało się, czy Neffati Brothers zawalczą w klatce w walkach 1 vs 1, czy jednak w starciu 2 vs 2. Jak się okazało, FAME MMA postawił na ten drugi wariant.

Zobacz także – karta walk FAME MMA 15

Neffati Brothers walka

Walka Neffati Brothers odbędzie się na FAME MMA 15, a ich rywalami będą Warjat Radek i Patryk Woźniak, znany jako xpatlyk. Jak słyszeliśmy na konferencji, ze względu na warunki fizyczne braci trudno było im znaleźć przeciwników i ostatecznie wybór padł na duet, w którym nie znaleźli się inni dwaj bracia.

Zobacz także – kim jest Warjat Radek?

Neffati Brothers Instagram

Neffati Brothers na Instagramie udzielają się pod nazwą neffatibrothers. Ich poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje blisko pół miliona użytkowników.