Wiola Kotelecka to kolejna z popularnych polskich instagramerek, która postanowiła spróbować swoich sił w walkach typu freak fight. Kim jest Wiolka od Kamerzysty?

Kim jest Wiola Kotelecka?

Kim jest Wiola Kotelecka? Kto to Wiolka od Kamerzysty? Jeśli ktoś zobaczył imię i nazwisko kobiety przy okazji ogłoszenia karty walk pierwszej gali Prime Show MMA, z pewnością mógł zadawać sobie tego typu pytania. Wiola Kotelecka jest to influencerka, która popularność zyskała dzięki występom w filmach na kanałach Kruszwila i Kamerzysty. Ale o tym nieco później.

Wiola Kotelecka wiek

Ile lat ma Wiola Kotelecka? Jeśli chodzi o wiek, Wiolka od Kamerzysty ma 21 lat.

Wiola Kotelecka wzrost

Biorąc pod uwagę wzrost, Wiola Kotelecka mierzy około 176 centymetrów.

Wiola Kotelecka waga

Wagę Wiolki od Kamerzysty poznaliśmy na oficjalnym ważeniu przed pierwszą galą Prime Show MMA. Wówczas okazało się, że Kotelecka waży około 80 kilogramów.

 

 

Wiola Kotelecka Psychofanka

Wiola Kotelecka popularność zyskała, biorąc udział w nagraniach na kanałach Lord Kruszwil czy Kamerzysta. Dała się tam poznać jako Psychofanka, odrywając rolę natrętnej fanki najpierw Kruszwila, a potem właśnie Kamerzysty.

Wiola Kotelecka Kamerzysta

Gdy drogi Kruszwila i Kamerzysty się rozeszły, Wiolka postanowiła pozostać w ekipie Kamerzysty. Z różnego rodzaju wywiadów czy wypowiedzi można wywnioskować, że Wiolka i Kamerzysta zaprzyjaźnili się, a niektórzy spekulowali nawet, czy nie są w związku.

Zobacz także – kim jest Kamerzysta?

Wiola Kotelecka problemy z prawem

Znajomość z Kamerzystą to również problemy z prawem i głośna sprawa, po której Łukasz Wawrzyniak na wiele miesięcy trafił do aresztu. W 2021 roku ruszył bowiem proces w sprawie znęcania się nad niepełnosprawnym w trakcie jednego z nagrań.

Wśród oskarżonych, oprócz Kamerzysty, znalazła się również między innymi Wiolka, która za pośrednictwem swoich social mediów relacjonowała różnego rodzaju zdarzenia związane ze sprawą. Wygląda na to, że finał tej historii, czyli ewentualne wyroki w tej sprawie, poznamy w 2022 roku.

Wiola Kotelecka Prime Show MMA

W 2022 roku okazało się również, że Wiolka od Kamerzysty zawalczy w federacji Prime Show MMA. Oprócz Koteleckiej, na karcie walk znalazły się między innymi nazwiska Kamerzysty czy Kruszwila, więc organizatorzy w dużej mierze postawili właśnie na twórców związanych z tą częścią polskiego YouTube’a.

Zobacz także – karta walk pierwszej gali Prime Show MMA

Wiola Kotelecka walka

Na Prime Show MMA 1 zaplanowana była walka Wiolka vs Klaudia Kamińska, która w przeszłości również brała udział w nagraniach Kamerzysty. Jak się jednak okazało, Kamińska wypadła z karty walk na kilkadziesiąt godzin przed galą. W jej miejsce wskoczyła Oliwia Sadkowska, rzekomo będąca jej kuzynką. Kotelecka wygrała swój pierwszy pojedynek w życiu już w pierwszej rundzie, bo jej przeciwniczka odmówiła dalszej walki.

Na Prime Show MMA 3 w Radomiu Kotelecka była zestawiona z Magdaleną „Malubą” Lubacz. Walka trwała trzy rundy, a większość pojedynku dominowała Maluba, dla której był to debiut w oktagonie. Sędziowie jednogłośnie uznali, że Wiole Kotelecka przegrała to starcie.

Wiola Kotelecka MMA

Jak długo Wiola Kotelecka trenowała MMA i czy w ogóle? W dużej mierze odpowiedź na to pytanie poznaliśmy przy okazji jej debiutanckiego pojedynku w tej formule, w którym skrzyżowała rękawice z Sadkowską na pierwszej gali Prime Show MMA. Kotelecka szybko wjechała ciosami w swoją rywalkę, która nie odpowiadała i sędzia przerwał pojedynek.

Zobacz także – typy na Prime Show MMA

Wiola Kotelecka chłopak

Czy Wiolka od Kamerzysty jest w związku? Tak, Wiola Kotelecka ma chłopaka. Kobieta pochwaliła się swoim wybrankiem pod koniec 2021 roku. Chłopak Wiolki od Kamerzysty na Instagramie udziela się pod nazwą „kaban_milusinski”.

Wiola Kotelecka Instagram

Z kolei Wiolka na Instagramie znana jest jako „viola.kotelecka”. Jej profil na tym portalu społecznościowym śledzi blisko 400 tysięcy użytkowników.


Wiolka od Kamerzysty to Wiola Kotelecka. Z czego znana jest Wiolka od Kamerzysty? Kobieta popularność zyskała występami w filmach Kruszwila i Kamerzysty.