Wiola Kotelecka to kolejna z popularnych polskich instagramerek, która postanowiła spróbować swoich sił w walkach typu freak fight. Jej ostatnia walka znalazła się na karcie walk Prime MMA 8. Sprawdź kim jest Wiola Kotelecka!

Kim jest Wiola Kotelecka?

Kto to Wiola Kotelecka? Wiola Kotelecka to influencerka, która popularność zyskała dzięki występom w filmach na kanałach Kruszwila i Kamerzysty. W 2022 roku podpisała kontrakt z organizacją Prime MMA i od tamtej pory toczy walki w tej federacji.

Wiola Kotelecka wiek

Ile lat ma Wiola Kotelecka? Jeśli chodzi o wiek, Wiola Kotelecka ma 23 lata.

Wiola Kotelecka wzrost

Biorąc pod uwagę wzrost, Wiola Kotelecka mierzy 167 centymetrów.

Wiola Kotelecka waga

Wagę Wioli Koteleckiej poznaliśmy na oficjalnym ważeniu przed pierwszą galą Prime Show MMA. Wówczas okazało się, że Kotelecka waży około 80 kilogramów.

Wiola Kotelecka MMA

Jak długo Wiola Kotelecka trenowała MMA i czy w ogóle? W dużej mierze odpowiedź na to pytanie poznaliśmy przy okazji jej debiutanckiego pojedynku w tej formule, w którym skrzyżowała rękawice z Sadkowską na pierwszej gali Prime Show MMA. Kotelecka szybko wjechała ciosami w swoją rywalkę, która nie odpowiadała i sędzia przerwał pojedynek.

Wiola Kotelecka rekord

Rekord Wioli Koteleckiej nie jest imponujący. Zawodniczka stoczyła bowiem tylko trzy walki.

Rekord MMA: 1-1
Rekord K-1 (w małych rękawicach): 0-1

Wiola Kotelecka walka

Wiola Kotelecka walki do tej pory toczyła tylko w organizacji Prime Show MMA. Jak na razie na swoim koncie ma dwa starcia, jednak to niedługo ulegnie zmianie. Jej kolejny pojedynek został bowiem zaplanowany na 13 kwietnia i odbędzie się gali Prime MMA 8.

Wiola Kotelecka Prime MMA

W 2022 roku okazało się, że Wiola Kotelecka zawalczy w federacji Prime Show MMA. Oprócz Koteleckiej, na karcie walk znalazły się między innymi nazwiska Kamerzysty czy Kruszwila, więc organizatorzy w dużej mierze postawili właśnie na twórców związanych z tą częścią polskiego YouTube'a.

Wiola Kotelecka vs Oliwia Sadkowska

Podczas swojej debiutanckiej walki Wiola Kotelecka zmierzyła się z Oliwią Sadkowską. Starcie potrwało zaledwie minutę. Kotelecka błyskawicznie ruszyła na przeciwniczkę z ciosami i w momencie gdy Sadkowska odwróciła się do rywalki plecami, sędzia zdecydował się przerwać walkę.

Wiola Kotelecka vs Maluba

Walka Kotelecka vs Maluba odbyła się podczas gali Prime MMA 3. Dla Maluby był to debiut, natomiast Kotelecka wracała do klatki po błyskawicznym zwycięstwie z Oliwią Sadkowską. Wiolka była w tym starciu faworytką, jednak Lubacz zaskoczyła kibiców i po trzyrundowej walce zwyciężyła przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wiola Kotelecka vs Sandra S

Wiola Kotelecka vs Sandra S to jeden z pojedynków, który początkowo miał odbyć się na gali Prime Show MMA 5. Pojedynek ten cieszył się jednak małym zainteresowaniem fanów i ostatecznie został usunięty z karty walk.

Wiola Kotelecka vs Kasia Kubiak

Podczas gali Prime MMA 8 Wiola Kotelecka zanotowała swój trzeci występ w klatce. Zmierzyła się bowiem z debiutującą Kasią Kubiak. Pojedynek ten odbył się w formule K-1 w małych rękawicach. Wiola, mimo tego, że była skazywana na porażkę, postawiła rywalce trudne warunki. Walka potrwała pełen dystans i wygrała ją Kubiak przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wiola Kotelecka Kamerzysta

Gdy drogi Kruszwila i Kamerzysty się rozeszły, Wiolka postanowiła pozostać w ekipie Kamerzysty. Z różnego rodzaju wywiadów czy wypowiedzi można wywnioskować, że Wiolka i Kamerzysta zaprzyjaźnili się, a niektórzy spekulowali również, że mogą być w związku.

Wiola Kotelecka Psychofanka

Wiola Kotelecka zyskała popularność biorąc udział w nagraniach na kanałach Lord Kruszwil czy Kamerzysta. Dała się tam poznać jako Psychofanka, odrywając rolę natrętnej fanki najpierw Kruszwila, a potem właśnie Kamerzysty.

Wiola Kotelecka problemy z prawem

Znajomość z Kamerzystą to również problemy z prawem i głośna sprawa, po której Łukasz Wawrzyniak na wiele miesięcy trafił do aresztu. W 2021 roku ruszył bowiem proces w sprawie znęcania się nad niepełnosprawnym w trakcie jednego z nagrań.

Wśród oskarżonych, oprócz Kamerzysty, znalazła się również między innymi Wiolka, która za pośrednictwem swoich social mediów relacjonowała różnego rodzaju zdarzenia związane ze sprawą.

Wiola Kotelecka chłopak

Czy Wiola Kotelecka jest w związku? Tak, Wiola Kotelecka ma chłopaka. Kobieta pochwaliła się swoim wybrankiem pod koniec 2021 roku. Chłopak influencerki na Instagramie udziela się pod nazwą @kaban_milusinski.

Wiola Kotelecka Instagram

Wiola Kotelecka, podobnie jak każdy inny influencer, prowadzi konto na Instagramie. Znana jest na tym portalu jako @viola.wiolin, a jej profil śledzi blisko 370 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Wiolka od Kamerzysty?
Wiolka od Kamerzysty to Wiola Kotelecka.
Z czego znana jest Wiola Kotelecka?
Kobieta popularność zyskała występami w filmach Kruszwila i Kamerzysty.