Laluna to kolejna popularna influencerka, która na początku kariery freak fightowej postanowiła spróbować swoich sił we freak fightach. Walczyła już w FAME MMA i Clout MMA, natomiast jej kolejne starcie znalazło się na karcie walk Prime MMA 9. Co o niej wiadomo?

Kim jest Laluna?

Kto to Lala Laluna? Gdy podczas pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 14 okazało się, że kobieta zawalczy na tym wydarzeniu, z pewnością wielu kibiców śledzących transmisję zadawało sobie tego typu pytania. Jeśli chodzi o to, czym się zajmuje Laluna, jest to modelka, osobowość medialna i influencerka. Popularność zyskała dzięki wzięciu udziału w programie Królowe Życia.

Laluna posiada liczne tatuaże, przeszła również szereg operacji plastycznych. Jak przyznała w jednym z wywiadów, jej idolką jest Nicky Minaj, amerykańska raperka. Wygląda więc na to, że kobieta stara się dorównać swojej idolce również w kwestiach wyglądu.

Laluna imię i nazwisko

Jak nazywa się Laluna? Imię i nazwisko kobiety to Katarzyna Lirsz.

Laluna pochodzenie

Jeśli chodzi o pochodzenie, Laluna mieszka w Oławie w województwie dolnośląskim. Kobieta mówi w językach polskim, niemieckim, rosyjskim i angielskim.

Laluna wiek

Ile lat ma Laluna? Jeśli chodzi o wiek, Lirsz urodziła się w październiku 1983 roku, a zatem ma 41 lat.

Laluna waga

Według aktualnych informacji Laluna waży 74 kilogramy.

Laluna wzrost

Jak się okazało, wzrost Laluny to 163 centymetry. Informacje na ten temat poznaliśmy przy okazji jej walki, która odbyła się na Clout MMA 2.

Laluna Królowe Życia

Laluna ogromną popularność zyskała jako uczestniczka programu Królowe Życia na antenach telewizji TTV. Kobieta dołączyła do show w szóstym sezonie tego programu i szybko stała się jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek.

Laluna walka

W kwietniu 2022 roku okazało się, że Laluna zawalczy w FAME MMA. Kobieta została ogłoszona jako nowa zawodniczka tej federacji na konferencji przed galą FAME MMA 14 i na tym wydarzeniu został zaplanowany jej debiut w klatce. Choć początkowo miała mieć inną przeciwniczkę, to do walki doszło. W pierwszym ogłoszeniu jej rywalką była Sheeya, lecz została zastąpiona przez kontuzję.

Po tym występie kobieta zrobiła sobie przerwę, a teraz zobaczymy jej wielki powrót, jednak już w innej organizacji. Kobieta pojawi się na Clout MMA 2 i zmierzy się po raz kolejny z dużo młodszą przeciwniczką. Jej walkę ogłoszono 2 października, jednak ona sama zleakowała swój udział w organizacji nieco wcześniej.

Laluna Prime MMA

W czerwcu 2024 roku organizacja Prime MMA poinformowała o zakontraktowaniu Laluny. Tym samym 41-latka będzie miała okazję zadebiutować już w trzeciej organizacji freak fightowej, bowiem ma za sobą występy w FAME MMA oraz Clout MMA.

Laluna vs Wiola Kotelecka

W swoim debiucie dla Prime MMA Laluna zmierzy się z Wiolą Kotelecką. Pojedynek ten odbędzie się w emocjonującej formule, bowiem zawodniczki zawalczą na gołe pięści.

Laluna FAME MMA

Do debiutu Laluny doszło na gali FAME MMA 14. Jej rywalką była Wiktoria Jaroniewska, piłkarka ręczna i influencerka. Zastąpiła ona Sheeyę, która była początkową rywalką Laluny.

Do debiutanckiego pojedynku Laluna przygotowywała się między innymi pod okiem Dominika Zadory. Na jej zdjęciach na mediach społecznościowych pojawia się też między innymi inny z przedstawicieli sportów walki, Artur Gwóźdź. Debiut dla Laluny okazał się nieudany. Kobieta przegrała przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Laluna Clout MMA

Laluna w swoim drugim pojedynku wystąpiła na gali Clout MMA 2. Kobieta stanęła do walki z młodszą o 17 lat Agnieszką Bobek.

Laluna vs Agnieszka Bobek

Walka Laluna vs Agnieszka Bobek odbyła się 28 października 2023 roku na gali Clout MMA 2. Poza różnicą wieku, zawodniczki dzieli wzrost, gdyż rywalka Lirsz była od niej o 11 centymetrów wyższa, ale równocześnie 11 kilogramów lżejsza. Laluna była zdecydowaną faworytką tego starcia i potwierdziła te przewidywania, wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów.

Laluna córka

Córka Laluny to Laura. Dziewczyna urodziła się w 2004 roku, a zatem aktualnie ma 19 lat.

Laluna partner

Czy Laluna ma partnera? W programie Królowe Życia Lirsz brała udział w duecie z pochodzącym z Francji Gabryelem Vicenzo. Pod koniec 2019 roku para jednak się rozstała.

Laluna Instagram

Lala Laluna na Instagramie prowadzi konto o nazwie @lala_laluna_official. Na tej platformie społecznościowej jej poczynania śledzi ponad 500 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Laluna?
Lala Laluna to Katarzyna Lirsz.
Ile lat ma Lala Laluna?
Kobieta urodziła się w 1983 roku, a zatem ma 41 lat.