Lala Laluna to kolejna popularna influencerka, która postanowiła spróbować swoich sił w FAME MMA. Co o niej wiadomo?

Kim jest Lala Laluna?

Kim jest Lala Laluna? Kto to Lala Laluna? Gdy podczas pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 14 okazało się, że kobieta zawalczy na tym wydarzeniu, z pewnością wielu kibiców śledzących transmisję zadawało sobie tego typu pytania.

Jeśli chodzi o to, czym się zajmuje Lala Laluna, jest to modelka, osobowość medialna i influencerka. Popularność zyskała dzięki wzięciu udziału w programie Królowe Życia, ale o tym nieco później.

Lala Laluna posiada liczne tatuaże, przeszła również szereg operacji plastycznych. Jak przyznała w jednym z wywiadów, jej idolką jest Nicky Minaj, amerykańska raperka. Wygląda więc na to, że Lala Laluna stara się dorównać swojej idolce również w kwestiach wyglądu.

Lala Laluna imię i nazwisko

Jak nazywa się Lala Laluna? Imię i nazwisko kobiety to Katarzyna Lirsz.

Lala Laluna pochodzenie

Jeśli chodzi o pochodzenie, Lala Laluna mieszka w Oławie w województwie dolnośląskim. Kobieta mówi w językach polskim, niemieckim, rosyjskim i angielskim.

Lala Laluna wiek

Ile lat ma Lala Laluna? Jeśli chodzi o wiek, Lirsz urodziła się w 1983 roku.

 

 

Lala Laluna waga

To, ile waży Lala Laluna, okazało się dzień przed jej walką na gali FAME MMA 14. Wówczas odbyła się bowiem oficjalna ceremonia ważenia przed wydarzeniem. Laluna ważyła 69 kilogramów.

Lala Laluna wzrost

Jak się okazało, wzrost Laluny to 163 centymetry. Informacje na ten temat poznaliśmy przy okazji jej debiutu w FAME MMA.

Lala Laluna Królowe Życia

Lala Laluna ogromną popularność zyskała jako uczestniczka programu Królowe Życia na antenach telewizji TTV. Kobieta dołączyła do show w szóstym sezonie tego programu i szybko stała się jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek.

Lala Laluna FAME MMA

W kwietniu 2022 roku okazało się, że Lala Laluna zawalczy w FAME MMA. Kobieta została ogłoszona jako nowa zawodniczka tej federacji na konferencji przed galą FAME MMA 14. Właśnie na to wydarzenie został zaplanowany jej debiut w klatce.

Zobacz także – karta walk FAME MMA 14

Lala Laluna walka

Lala Laluna walka, czyli z kim kobieta zawalczyła w debiucie? Jak się okazało, jej rywalką na gali FAME MMA 14 była Wiktoria Jaroniewska, piłkarka ręczna i influencerka.

Zobacz także - kim jest Wiktoria Jaroniewska?

Do debiutanckiego pojedynku Lala Laluna przygotowywała się między innymi pod okiem Dominika Zadory. Na jej zdjęciach na mediach społecznościowych pojawia się też między innymi inny z przedstawicieli sportów walki, Artur Gwóźdź.

Debiut dla Laluny okazał się nieudany. Kobieta przegrała przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Lala Laluna córka

Córka Laluny to Laura. Dziewczyna w 2021 roku świętowała 18. urodziny.

Lala Laluna partner

Czy Lala Laluna ma partnera? W programie Królowe Życia Lirsz brała udział w duecie z pochodzącym z Francji Gabryelem Vicenzo. Pod koniec 2019 roku para jednak się rozstała.

Lala Laluna Instagram

Lala Laluna na Instagramie prowadzi konto o nazwie lala_laluna_official. Na tej platformie społecznościowej jej poczynania śledzi ponad 350 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Lala Laluna?
Lala Laluna to Katarzyna Lirsz. Ile lat ma Lala Laluna? Kobieta urodziła się w 1983 roku.