Agnieszka Bobek to postać, która zadebiutowała w klatce podczas gali Clout MMA 2. Dla wielu może być to postać anonimowa, dlatego postaramy się wyjaśnić z czego znana jest Agnieszka Bobek oraz kim jest Agnieszka Bobek. Poznaj szczegóły na temat nowej zawodniczki Clout MMA!

Kim jest Agnieszka Bobek?

Kim jest Agnieszka Bobek? Kto to Agnieszka Bobek? Najprościej byłoby nazwać kobietę influencerką, jednak nie ma ona na tyle dużej grupy odbiorców, aby zaliczyć ją do tego grona. Trudno też znaleźć jakiekolwiek osiągnięcia, jakimi mogłaby się pochwalić. Agnieszka Bobek znana jest tylko z tego, że w jednym z odcinki na kanale Goats postanowiła podnieść swoją koszulkę i pokazać nago swoje piersi.

Odpowiadając zatem na pytanie kim jest Agnieszka Bobek, jest to osoba, która postanowiła pokazać się nago, aby zyskać rozgłos i popularność.

Agnieszka Bobek wiek

Ile lat ma Agnieszka Bobek? Aktualnie nie wiadomo, kiedy dokładnie urodziła się Agnieszka Bobek. Według informacji dostępnych w sieci aktualnie ma 23 lata.

Agnieszka Bobek wzrost

Agnieszka Bobek wzrost, czyli ile centymetrów wzrostu ma 23-latka. Nowa zawodniczka Clout MMA ma 174 centymetry wzrostu.

Agnieszka Bobek waga

Agnieszka Bobek waga, czyli ile waży zawodniczka Clout MMA? Dokładną wagę Agnieszki Bobek poznamy podczas oficjalnego ważenia przed Clout MMA 2, które odbędzie się 28 października. Patrząc jednak na jej sylwetkę można oszacować, że jej waga oscyluje w okolicach 65 kilogramów.

Agnieszka Bobek rekord

Agnieszka Bobek jak na razie stoczyła tylko jedną walkę, którą przegrała.

Rekord K-1 (w małych rękawicach): 0-1

Agnieszka Bobek Clout MMA

Agnieszka Bobek w Clout MMA została ogłoszona 2 października 2023 roku podczas pierwszej konferencji przed galą Clout MMA 2. Zawodniczka zadebiutuje właśnie na tej gali, a odbędzie się ona 28 października w Płocku.

Warto podkreślić, że zakontraktowanie Agnieszki Bobek spotkało się z dużym sprzeciwem internautów, którzy zamieścili wiele negatywnych komentarzy pod postem promującym jej walkę.

Pójdź do Goats pokaż cycki dostań walkę. Wstyd mi za ten świat

 

Ale wstyd typiara pokazała cycki I eostaje walkę za coś takiego to powinna być zjechana a oni jej jeszcze dają zarobić żałosne

 

Strzał w stopę z ta typiara 💀 cyce pokazała i walkę dostała XD

Agnieszka Bobek vs Laluna

Agnieszka Bobek vs Laluna to walka, która odbyła się na gali Clout MMA 2. Bobek była skazywana na porażkę, jednak wytrzymała z Laluną pełen dystans i przegrała dopiero przez decyzję sędziów.

Agnieszka Bobek Goats

Agnieszka Bobek Goats, czyli jak zaczęła się przygoda tej osoby w internecie? Dziewczyna postanowiła wziąć udział w jednym z odcinków na kanale Goats, w którym potencjalnej partnerki szukał Kacper Błoński. Agnieszka Bobek postanowiła przekonać do siebie zawodnika FAME MMA pokazując mu swoje piersi. Błoński uznał, że to mu wystarczy i przepuścił dziewczynę do kolejnego etapu.

Na drugim etapie zakończył się jednak udział Agnieszki w programie.

Agnieszka Bobek Instagram

Agnieszka Bobek prowadzi konto na Instagramie pod nickiem @agv.b. Do tej pory zgromadziła na nim nieco ponad 75 tysięcy obserwatorów.


Z kim Agnieszka Bobek zadebiutowała w Clout MMA? 
Agnieszka Bobek zawalczyła z Laluną na Clout MMA 2.
Z czego znana jest Agnieszka Bobek? 
Agnieszka Bobek jest znana z tego, że pokazała nagie piersi w jednym z odcinków na kanale Goats.