Oliwia Sadkowska to kolejna z uczestniczek gali Prime Show MMA. Co o niej wiadomo?

Kim jest Oliwia Sadkowska?

Kim jest Oliwia Sadkowska? Kto to Oliwia Sadkowska? Gdy tuż przed galą Prime Show MMA okazało się, że kobieta zawalczy na pierwszym wydarzeniu spod tego szyldu, z pewnością w głowach wielu kibiców pojawiły się tego typu pytania.

Sadkowska to była uczestniczka takich programów telewizyjnych, jak Projekt Lady czy Gry Małżeńskie, która zyskała popularność właśnie dzięki wzięciu udziału w tego typu produkcjach.

Oliwka Sadkowska wiek

Ile lat ma Oliwia Sadkowska? Jeśli chodzi o wiek, Sadkowska ma 22 lata.

Oliwia Sadkowska wzrost

Wzrost kobiety to z kolei 170 centymetrów, zgodnie z oficjalnymi danymi na stronie Prime Show MMA.

Oliwia Sadkowska waga

Waga Oliwi Sadkowskiej to około 70 kilogramów, o czym przekonaliśmy się na oficjalnym ważeniu przed pierwszą galą Prime Show MMA.

 

 

Oliwia Sadkowska Projekt Lady

Oliwia Sadkowska Projekt Lady, czyli od tego wszystko się zaczęło. Właśnie dzięki udziałowi w tym programie na antenach telewizji TVN kobieta stała się rozpoznawalna. Sadkowska była półfinalistką piątej edycji Projektu Lady.

Oliwia Sadkowska MMA VIP

Na początku 2022 roku Oliwia Sadkowska ogłosiła, że zawalczy w organizacji Marcina Najmana, czyli MMA VIP. Właśnie na gali MMA VIP miało dojść do walki Oliwia Sadkowska vs Paris. Kilka tygodni później Sadkowska ogłosiła jednak, że zdecydowała się odejść z federacji.

Oświadczam, że nie zostałam zwolniona z federacji MMA VIP! Odeszłam ja sama i to była moja decyzja. Miałam ku temu powody - napisała wówczas na swoim instagramowym koncie, nie podając konkretnego powodu odejścia z MMA VIP.

Oliwia Sadkowska Prime Show MMA

W połowie lutego 2022 roku okazało się jednak, że Sadkowska zawalczy w MMA, ale nie w MMA VIP, a w Prime Show MMA. Z karty walk pierwszej gali wypadła Klaudia Kamińska, która – jak twierdzi kobieta – jest kuzynką Sadkowskiej. W jej miejsce do walki z Wiolką od Kamerzysty wskoczyła Sadkowska.

Oliwia Sadkowska walka

Walka Sadkowska vs Wiola Kotelecka była debiutancką dla obu zawodniczek. Walka Oliwii Sadkowskiej była jedną z pierwszych na gali Prime Show MMA. Jak się okazało, Sadkowska zanotowała nieudany debiut, przegrywając przed czasem w pierwszej rundzie.

Oliwia Sadkowska Alko Master

Sadowska weźmie udział w październikowej gali Alko Master 3.

https://www.instagram.com/p/Cvhn7H0NUcs/

Oliwia Sadkowska chłopak

Czy Oliwia Sadkowska ma chłopaka? Patrząc na social media kobiety, wszystko wskazuje na to, że jest ona singielką.

Oliwia Sadkowska Instagram

Oliwia Sadkowska na Instagramie udziela się pod nazwą @sadkowska_oliwia". Jej konto śledzi około 30 tysięcy użytkowników Instagrama.

https://www.instagram.com/p/CuproqfIcVE/