Maluba to kolejna influencerka, która zdecydowała się spróbować swoich sił w MMA. Kobieta postanowiła podpisać kontrakt z organizacją Prime Show MMA. Kim jest Maluba? Ile lat ma Maluba? To wszystko w poniższym artykule.

Kim jest Maluba?

Maluba tak naprawdę nazywa się Magdalena Lubacz. Jest ona modelką i influencerką. Zasłynęła dzięki wystąpieniu w programie Projekt Lady, który wygrała. Obecnie skupia się głównie na rozwoju swoich social mediów takich jak TikTok czy Instagram.

Maluba wiek

Maluba wiek, czyli ile lat ma nowa zawodniczka Prime Show MMA? Magdalena Lubacz urodziłą 4 listopada 1993 roku. Oznacza to, że w tym momencie ma 28 lat.

 

Maluba wzrost

Maluba wzrost, czyli ile mierzy zawodniczka Prime Show MMA? Influencerka należy do grona wysokich kobiet. Zwyciężczyni programu Projekt Lady posiada 182 centymetry wzrostu.

Maluba waga

Maluba waga, czyli ile waży popularna influencerka? Na oficjalnym ważeniu na gali Prime Show MMA 3 Maluba wniosła na wagę 69 kilogramów.

Maluba MMA

Maluba w MMA, czyli ile walk stoczyła ona już w tej formule? 28-letnia modelka czekała na swój debiut w klatce aż do gali Prime Show MMA 3. 1 października na gali Prime Show MMA 3 przeciwniczką Lubacz była Wiola Kotelecka, którą pokonała jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także: Kim jest Wiola Kotelecka?

Maluba Prime Show MMA

W 2022 roku Magdalena Lubacz podpisała kontrakt z organizacją Prime Show MMA. Jej debiut w tej federacji odbył się na trzeciej edycji. Zmierzyła się ona wtedy z Wiolą Kotelecką, którą po raz pierwszy w klatce mogliśmy oglądać na gali Prime Show MMA 1, kiedy jej rywalką była Oliwia Sadkowska.

Maluba rekord

Jaki rekord ma na ten moment Maluba? Magdalena Lubacz wygrała do tej pory jedną walkę, a więc rekord Maluby wynosi zatem 1-0.

Maluba Projekt Lady

Projekt Lady to program typu reality show, w którym udział biorą młode kobiety prowadzące imprezowy styl życia. Grupa ekspertów stara się wyprowadzić dziewczyny na prostą. Maluba wzięła udział w trzeciej edycji programu. Lubacz pokonała 12 innych uczestniczek i finalnie zwyciężyła cały program. Jak jednak czas później pokazał Maluba wróciła na imprezową ścieżkę.

Maluba Rataj

Maluba Rataj, czyli z kim kobieta jest w związku? W 2020 roku Maluba poznała Macieja Rataja przez ich wspólnego znajomego - Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. Lubacz przyznała w jednym z wywiadów, że jej związek z Ratajem trwa od maja 2020 roku.

Zobacz także: Kim jest Maciej Rataj?

Maluba Instagram

Maluba Instagram, czyli czy zawodniczka Prime Show MMA ma konto na tej platformie? 28-latka, jak każda influencerka, oczywiście posiada konto na Instagramie. Modelkę można znaleźć pod nazwą @malubaaa. Obecnie jego poczynania obserwuje prawie 345 tysięcy followersów.


Ile lat ma Maluba? 
Maluba ma obecnie 28 lat.
Jaki jest wzrost Maluby? 
Wzrost Maluby to 182 centymetry.