Maciej Rataj to kolejny z zawodników, który związał się umową z organizacją Prime Show MMA. Kim jest Maciej Rataj? Ile lat ma Maciej Rataj? Jaki jest rekord Macieja Rataja?

Kim jest Maciej Rataj?

Kim jest Maciej Rataj? Kto to Maciej Rataj? Jeśli ktoś nie śledzi szeroko pojętego internetu, z naciskiem na świat związany z freakowymi sportami walki, z pewnością może nie kojarzyć tej postaci. Rataj jest więc zawodnikiem sportów sylwetkowych i trenerem personalnym, który popularność zyskał dzięki występom w telewizyjnych reality show. Kolejnym etapem w jego karierze były pojedynki w organizacjach typu freak fight.

Maciej Rataj wiek

Ile lat ma Rataj? Urodził się w 1991 roku. Rocznikowo ma więc 32 lata.

Maciej Rataj waga

Ile waży Maciej Rataj? Jeśli chodzi o wagę, to zawodnik ten waży około 100 kilogramów.

Maciej Rataj wzrost

Wzrost Rataja to około 190 centymetrów, dzięki czemu dysponuje naprawdę dobrymi warunkami fizycznymi.

Maciej Rataj rekord

Maciej Rataj stoczył do tej pory sześć walk, z których dwie wygrał i cztery przegrał [4 w MMA, 1 w K-1, 1 w boksie].

Rekord MMA: 1-3
Rekord Boks (w małych rękawicach): 0-1
Bilans K-1 (w małych rękawicach): 1-0

Maciej Rataj walki

Maciej Rataj walki toczył już w trzech organizacjach freakowych. Występował bowiem w FAME MMA, High League oraz Prime Show MMA.

Maciej Rataj FAME MMA

Maciej Rataj w MMA zadebiutował na gali FAME MMA 6 pojedynkiem z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Wydarzenie to odbyło się 28 marca 2020 roku. Rataj przegrał ten pojedynek w drugiej rundzie przez duszenie.

Drugą walkę stoczył 5 września 2020 roku na FAME MMA 7. Pokonał wtedy jednogłośną decyzją sędziów Sebastiana „Ztrolowanego” Nowaka. Jak się jednak okazało, był to jego ostatni występ pod szyldem tej organizacji.

Maciej Rataj Don Kasjo

Rataj swego czasu był dość mocno skonfliktowany z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Panowie spotkali się w klatce podczas gali FAME MMA. Życiński, mający znacznie bardziej rozbudowaną przeszłość w sportach walki, poradził sobie z Ratajem, poddając go w drugiej rundzie duszeniem gilotynowym. Po walce obaj panowie się pogodzili i zakończyli konflikt, występując nawet na wspólnych transmisjach live w serwisie YouTube.

Maciej Rataj High League

Kolejnym przystankiem w karierze Rataja w sportach walki było High League. Rataj wystąpił na pierwszej gali spod szyldu tej organizacji. W debiucie w nowych barwach skonfrontował się z Adrianem „Medusą” Salamonem, który – podobnie jak Rataj – wcześniej walczył dla FAME MMA.

Faworytem tego starcia był Salamon. Bukmacherzy mieli nosa, jednak Rataj przegrał dopiero w trzeciej rundzie. Medusa poddał go kimurą.

Maciej Rataj Prime Show MMA

Po przygodzie z High League Macieja Rataja zakontraktowało Prime Show MMA. W swoim debiucie w tej federacji pokonał w formule K-1 Mikołaja Rdzanka, jednak na trzeciej odsłonie przegrał swój rewanżowy pojedynek ze Ztrolowanym przez jednogłośną decyzję sędziów.

Rataj vs Dzik

Na gali Prime MMA 6 doszło do starcia Maciej Rataj vs Damian "Dzik" Graf. Panowie po raz pierwszy mieli się zmierzyć podczas drugiej edycji, jednak Dzik musiał wtedy wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji. Gdy w końcu doszło do tej walki na Prime MMA 6, Dzik nie dał Ratajowi najmniejszych szans, wygrywając już w pierwszej rundzie.

Maciej Rataj Warsaw Shore

Rataj popularność zawdzięcza udziałowi w takich programach, jak Ex na plaży czy Warsaw Shore, gdzie pojawiał się gościnnie. Obie produkcje wzbudzały spore kontrowersje, więc udział w nich niósł za sobą rozgłos i popularność.

Maciej Rataj dziewczyna

Dziewczyna Rataja to Magdalena Luba, znana lepiej jako Maluba. Kobieta popularność zyskała, wygrywając program Projekt Lady III, który emitowany był na antenie telewizji TVN.

Maciej Rataj Instagram

Jeśli chodzi o profil na Instagramie, konto Rataja o nazwie @m_rataaj śledzi około 170 tysięcy obserwujących. Rataj wrzuca zarówno ujęcia z życia prywatnego, jak i z treningów na siłowni czy sportów walki.

https://www.instagram.com/p/Cyp6mwJNppl/


Ile lat ma Maciej Rataj?
Maciej Rataj urodził się w 1991 roku, a zatem ma 32 lata.
Z czego znany jest Maciej Rataj?
Maciej Rataj znany jest z udziału w takich programach jak Warsaw Shore czy Ex na plaży.