Maciej Rataj to kolejny z zawodników, który związał się umową z organizacją Prime Show MMA. Kim jest Maciej Rataj? Ile lat ma Maciej Rataj? Jaki jest rekord Macieja Rataja?

Kim jest Maciej Rataj?

Kim jest Maciej Rataj? Kto to Maciej Rataj? Jeśli ktoś nie śledzi szeroko pojętego internetu, z naciskiem na świat związany z freakowymi sportami walki, z pewnością może nie kojarzyć tej postaci. Rataj jest więc zawodnikiem sportów sylwetkowych i trenerem personalnym, który popularność zyskał dzięki występom w telewizyjnych reality show. Kolejnym etapem w jego karierze były pojedynki w organizacjach typu freak fight.

Maciej Rataj wiek, waga, wzrost

Ile lat ma Rataj? Urodził się w 1991 roku. Rocznikowo ma więc 31 lat. Jeśli chodzi o wagę, wynosi w jego przypadku około 100 kilogramów. Wzrost Rataja to około 191 centymetrów, dzięki czemu dysponuje naprawdę dobrymi warunkami fizycznymi, jak na swoją kategorię wagową.

Maciej Rataj Warsaw Shore

Rataj popularność zawdzięcza udziałowi w takich programach, jak Ex na plaży czy Warsaw Shore, gdzie pojawiał się gościnnie. Obie produkcje wzbudzały spore kontrowersje, więc udział w nich niósł za sobą rozgłos i popularność.

Maciej Rataj vs Don Kasjo

Rataj skonfliktowany był z innym z uczestników wyżej wymienionych programów, czyli Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Panowie spotkali się w klatce podczas gali FAME MMA. Życiński, mający znacznie bardziej rozbudowaną przeszłość w sportach walki, poradził sobie z Ratajem, poddając go w drugiej rundzie duszeniem gilotynowym. Po walce obaj panowie się pogodzili i zakończyli konflikt, występując nawet na wspólnych transmisjach live w serwisie YouTube.

Zobacz także - ile Don Kasjo zarabia za walkę?

Maciej Rataj FAME MMA

Na tym występy Rataja w klatce największej polskiej organizacji typu freak fight się nie skończyły. Do startów wrócił na gali z numerem siedem, kiedy pokonał jednogłośną decyzją sędziów Sebastiana „Ztrolowanego” Nowaka. Jak się jednak okazało, był to jego ostatni występ pod szyldem tej organizacji.

 

 

Maciej Rataj walki

Maciej Rataj walki na FAME MMA ma więc na swoim koncie dwie. Jego bilans w tej federacji wynosi 1-1. Podczas gali FEN wyzwał do pojedynku Mateusza Murańskiego, jednak nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższej przyszłości miało dojść do takiego starcia. Jak przyznał Murański na gorąco po tym, jak Rataj wyzwał go do walki, nie wiedział za bardzo, kim on jest.

Maciej Rataj High League

Kolejnym przystankiem w karierze Rataja w sportach walki było High League. Rataj wystąpił na pierwszej gali spod szyldu tej organizacji. W debiucie w nowych barwach skonfrontował się z Adrianem „Medusą” Salamonem, który – podobnie jak Rataj – wcześniej walczył dla FAME MMA.

Faworytem tego starcia według Fortuny (sprawdź kod promocyjny Fortuna) był Salamon, na którego triumf kurs wynosił około 1.45. Bukmacherzy mieli nosa, jednak Rataj przegrał dopiero w trzeciej rundzie. Medusa poddał go kimurą.

Maciej Rataj Prime Show MMA

Po przygodzie z High League Macieja Rataja zakontraktowało Prime Show MMA. W swoim debiucie w tej federacji pokonał w formule K-1 Mikołaja Rdzanka, jednak na trzeciej odsłonie przegrał swój rewanżowy pojedynek ze Ztrolowanym przez jednogłośną decyzję sędziów.

Maciej Rataj rekord

Maciej Rataj stoczył do tej pory pięć walk - dwie wygrał i trzy przegrał. Rekord Macieja Rataja w MMA to 1-3, natomiast w K-1 to 1-0.

Maciej Rataj dziewczyna

Dziewczyna Rataja to Magdalena Luba, znana lepiej jako Maluba. Kobieta popularność zyskała, wygrywając program Projekt Lady III, który emitowany był na antenie telewizji TVN.

Maciej Rataj Instagram

Jeśli chodzi o profil na Instagramie, konto Rataja o nazwie „maciej_rataj_” śledzi około 130 tysięcy obserwujących. Rataj wrzuca zarówno ujęcia z życia prywatnego, jak i z treningów na siłowni czy sportów walki.


Ile lat ma Maciej Rataj?
Maciej Rataj urodził się w 1991 roku.
Z czego znany jest Maciej Rataj?
Z udziałów w programach typu Warsaw Shore czy Ex na plaży.