Dzik to postać, która od dawna łączyło się z freak fightami. Jednak do jego debiutu w klatce doszło dopiero w październiku 2023 roku. Ostatnia walka Dzika znalazła się na karcie walk Hybrid MMA 4. Sprawdź kim jest Dzik z Warsaw Shore i co o nim wiadomo!

Kim jest Damian Dzik Graf?

Kto to Dzik? Dzik to influencer znany z występów w Ex na plaży i Warsaw Shore. Aktualnie jest on zawodnikiem organizacji Prime MMA. Jego medialna kariera rozpoczęła się w 2017 roku, kiedy wziął udział w reality show Ex na plaży. Widzowie polubili Dzika i dzięki temu dostał się on do Ekipy z Warszawy.

W 2022 roku zaczęło mówić się o jego potencjalnym występie w MMA. Zakontraktowała go organizacja Prime Show MMA i jego debiut został zaplanowany na drugą edycję gali. Dzik był zmuszony jednak wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji. Po ponad roku federacja Prime postanowiła ponownie zaplanować walkę z udziałem Dzika i do jego debiutu ostatecznie doszło 21 października 2023 roku na Prime MMA 6 w Toruniu.

Damian Dzik Graf imię i nazwisko

Jak tak naprawdę się nazywa Dzik? Dzik to w rzeczywistości Damian Graf.

Damian Dzik Graf wiek

Ile lat ma Dzik? Damian Graf urodził się 15 czerwca 1997 roku. Oznacza to zatem, że aktualnie ma 26 lat.

Damian Dzik Graf wzrost

Dokładny wzrost Dzika poznamy przy okazji jego debiutu w klatce. Można jednak szacować, że mężczyzna ma około 187 centymetrów.

Damian Dzik Graf waga

Ile waży Dzik? Damian Graf to z pewnością zawodnik, który należy do wagi ciężkiej. Jego waga oscyluje w okolicach 95 kilogramów.

Damian Dzik Graf rekord

Dzik do tej pory stoczył tylko trzy walki, z których wygrał dwie, a więc jego rekord to 2-1.

Rekord Boks (w małych rękawicach): 2-0
Rekord K-1 (w małych rękawicach): 0-1

Damian Dzik Graf Prime MMA

Dzik podpisał kontrakt z Prime Show MMA już w 2022 roku, jednak jego debiut w tej organizacji odbędzie się dopiero w październiku 2023 roku. Wszystko przez kontuzję, której Damian Graf doznał przed galą Prime MMA 2. Ostatecznie do debiutu Dzika doszło 21 październiku podczas gali Prime MMA 6 w Toruniu.

Dzik vs Rataj

Dzik vs Rataj to pojedynek, który odbył się na gali Prime MMA 6. Starcie to toczyło się w formule boksu w małych rękawicach. Co ciekawe Dzik i Rataj byli zestawieni już w czerwcu 2022 roku na gali Prime MMA 2, jednak Damian Graf wycofał się z walki z powodu kontuzji.

Walkę na Prime MMA 6 już w pierwszej rundzie wygrał Dzik. Damian Graf zdeklasował Rataja, pokonując go już w pierwszej rundzie.

Dzik vs Tomek Chic

Dzik powrócił do klatki 13 kwietnia 2024 na gali Prime MMA 8. Jego rywalem był Tomasz Chic. Walka odbyła się w formule bokserskiej. Pojedynek ten był bardzo zacięty i wydawało się, że Chic wygra. Ostatecznie jednak padł z wyczerpania i poddał się, gdy sędzi liczył Dzika po knockdownie.

Damian Dzik Hybrid MMA

20 kwietnia 2024 roku Dzik zawalczył na gali Hybrid MMA 4. Jego rywalem podczas tego wydarzenia był Jakub "Jay" Wiśniewski. Starcie nie zakończyło się jednak dla Dzika pomyślnie, bowiem przegrał już w pierwszej rundzie przez TKO.

Damian Dzik Graf Ex na plaży

Po raz pierwszy Dzik dał się poznać publiczności w programie Ex na plaży. Mężczyzna wystąpił w drugim sezonie tego show, który był emitowany w 2017 roku.

Damian Dzik Graf Warsaw Shore

Dzik największą popularność zdobył występując w programie Warsaw Shore. Damian Graf dołączył do Ekipy z Warszawy w jedenastym sezonie i był stałym członkiem Ekipy przez pięć edycji. Dziku pojawiał się również w kolejnych sezonach, jednak już tylko w roli gościa.

Damian Dzik Graf Instagram

Dzik prowadzi swój profil na Instagramie pod nickiem @dzik_ws. Do tej pory zgromadził na swoim koncie blisko 145 tysięcy obserwujących.


Z czego jest znany Damian Dzik Graf? 
Dzik zdobył popularność dzięki występom w Ex na plaży i w Warsaw Shore.
Ile lat ma Damian Dzik Graf? 
Dzik urodził się 15 czerwca 1997 roku, a zatem ma 26 lat.