Tomasz Chic to kolejny zawodnik, który spróbował swoich sił na galach MMA-VIP, których pomysłodawcą jest król freakfightu w Polsce, czyli Marcin Najman. Kto to Tomasz Chic? Tomasz Chic Radom – czy pochodzi z tego miasta? Tomasz Chic wiek – ile ma lat? Tomasz Chic Pruszków – o co chodzi w jego konflikcie z „Chińczykiem”? Tomasz Chic YouTube – jak nazywa się jego kanał? Tomasz Chic walka – z kim zadebiutował w pojedynku na zasadach MMA?

Kto to Tomasz Chic?

kim jest tomasz chic

Kto to Tomasz Chic? Kim jest Tomasz Chic? Dobre, ale trudne pytania! W sieci trudno bowiem znaleźć informacje na temat tego, czym dokładnie zajmuje się mężczyzna. W wielu miejscach można trafić na informacje, według których w przeszłości miał mieć problemy z prawem i w związku z tym siedział w więzieniu.

„Nie jestem celebrytą. Jestem sobą” - napisał Chic na swoim instagramowym profilu w opisie.

 

 

 

Być może więcej informacji na temat działalności Chica poznamy przy okazji jego walki na gali MMA-VIP 2.

Tomasz Chic Radom

Tomasz Chic Radom – czy mężczyzna pochodzi z tego miasta w województwie mazowieckim? Tak, Chic pochodzi z Radomia.

Tomasz Chic wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o wiek, Tomasz Chic urodził się w 1983 roku. Rocznikowo ma więc 38 lat. W swojej debiutanckiej walce mierzył się z zawodnikiem wagi ciężkiej, więc jeśli chodzi o wagę, Chic właśnie w tej kategorii wagowej powinien toczyć swoje pojedynki w klatce.

Tomasz Chic Pruszków

Tomasz Chic Pruszków – w sieci można natrafić na informacje, według których mężczyzna w przeszłości miał mieć coś wspólnego z Grupą Pruszkowską. W sieci zasłynął między innymi z wymiany nagrań z byłym gangsterem Jarosławem "Chińczykiem" Maringe, z którym rzekomo w przeszłości miał wspólnie siedzieć w więzieniu.

Tomasz Chic siostra

rodzina tomasz chic

Jedna z najpopularniejszych teorii w internecie na temat Tomasza Chica mówi o tym, że jego siostra w przeszłości miała być w związku z jednym z członków Grupy Pruszkowskiej. Jest to jednak informacja trudna do zweryfikowania i być może kiedyś sam Chic zabierze na ten temat głos, wyjaśniając, jaka faktycznie jest prawda.

Tomasz Chic YouTube

Tomasz Chic YouTube, czyli z czego mężczyzna jest przede wszystkim znany w internecie. Jego konto na YouTube o nazwie "Tomasz PRINCE CHIC" obserwuje ponad 32 tysiące subskrybentów. Można znaleźć na nim... wszystko. Mężczyzna dzieli się nagraniami z życia codziennego, chwali swoją wysportowaną sylwetką czy odpowiada na zaczepki ze strony internautów.

Tomasz Chic walka

Tomasz Chic walka, czyli kto był jego rywalem na gali MMA-VIP 2? Dla wielu to mogło być sporym zaskoczeniem! Rywalem kontrowersyjnego mężczyzny był bowiem sam Brat Pudziana, czyli Krystian Pudzianowski.

Pierwsza walka Chica zakończyła się już w pierwszej rundzie - jego przegraną. Pudzianowski skutecznie obalił przeciwnika, a następnie dokończył robotę w parterze ciosami, w związku z czym sędzia przerwał walkę.

Tomasz Chic MMA

tomasz chic w mma

Tomasz Chic MMA – czy trenował coś w przeszłości? Nie wiadomo. Mężczyzna może pochwalić się imponującą sylwetką, jednak nie wiadomo, czy oprócz treningów na siłowni, ma za sobą także doświadczenie w sportach walki czy konkretnie MMA. Z pewnością odpowiedź na to pytanie poznaliśmy niejako przy okazji jego debiutanckiej walki w tej formule. Chic jest silny fizycznie i może namieszać w pojedynkach typu freakfight, jednak bardziej doświadczony i "obity" Pudzianowski był dla niego zbyt silnym rywalem.

W swoim drugim występie w MMA VIP Chic zanotował efektowną wygraną, pokonując przez nokaut w pierwszej rundzie Żuroma na gali MMA VIP 4.

Tomasz Chic Instagram

Tomasz Chic Instagram to kolejne, oprócz YouTuba, miejsce w sieci, gdzie Chic jest niezwykle aktywny. Jego konto na tym portalu o nazwie "czik1983" obserwuje blisko 25 tysięcy użytkowników Instagrama.


Ile lat ma Tomasz Chic?
Tomasz Chic urodził się w 1983 roku. Jak nazywa się profil Chica na Instagramie? Mężczyznę na Instagramie można znaleźć pod nazwą "czik1983".