Tomasz Chic to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim internecie. Pod koniec 2023 roku Chica postanowiła zakontraktować organizacja Prime Show MMA. Jego ostatni pojedynek znalazł się na karcie walk Prime MMA 8. Sprawdź kim jest Tomasz Chic!

Kim jest Tomasz Chic?

Kto to Tomasz Chic? Tomasz Chic to internetowy celebryta, a także uczestnik gal freak fightowych. Jest on niezwykle kontrowersyjną postacią. Trudno jednak jednoznacznie określić kim jest Tomasz Chic i czym się zajmuje. Tomasz Chic w MMA zadebiutował w czerwcu 2021 roku na gali MMA VIP 2. W 2023 roku podpisał kontrakt z Prime MMA.

Tomasz Chic imię i nazwisko

Jak nazywa się Tomasz Chic? Chic to w rzeczywistości pseudonim mężczyzny. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Tomasz Galewski.

Tomasz Chic wiek

Ile ma lat Tomasz Chic? Tomasz Chic urodził się w 1983 roku. Oznacza to, że rocznikowo ma 41 lat.

Tomasz Chic wzrost

Tomek Chic ma 184 centymetry wzrostu.

Tomasz Chic waga

Waga Tomasza Chica oscyluje w okolicy 90 kilogramów. Przed ostatnią walką wniósł bowiem na wagę dokładnie 92 kilogramy.

Tomasz Chic walka

Wielu internautów było ciekawych, jak Tomasz Chic prezentuje się w walce. Umiejętności mężczyzny fani po raz pierwszy mogli zobaczyć w 2021 roku, gdy wystąpił na gali MMA VIP 2. Kolejna walka Tomasza Chica odbędzie się 13 stycznia na Prime MMA 7.

Tomasz Chic Prime MMA

Pod koniec 2023 roku organizacja Prime MMA ogłosiła, że Tomasz Chic podpisał z federacją kontrakt i zadebiutował 13 stycznia 2024 roku na gali Prime MMA 7. Na ten moment nie wiadomo, na jaki okres Tomasz Chic związał się z Prime MMA. W swojej debiutanckiej walce w Prime Chic zmierzył się w rewanżowym starciu z Żuromem, w którym doznał kontuzji kolana już w pierwszej rundzie.

Tomasz Chic vs Dzik

Mimo tego, że Chic zgłosił kontuzję podczas swojej walki na Prime MMA 7, jego kolejna walka odbyła się już na kolejnej gali tej organizacji. Chic wystąpił bowiem na Prime MMA 8 w walce z Damianem "Dzikiem" Grafem. Pojedynek był niezwykle wyrównany, ale ostatecznie wygrał je Dzik, ponieważ Tomasz Chic poddał się w drugiej rundzie.

Tomasz Chic MMA VIP

Tomasz Chic w MMA VIP zadebiutował 18 czerwca 2021 roku na gali MMA VIP 2. Był to zarazem debiut Chica w MMA.

Tomasz Chic vs Pudzianowski

Mężczyzna zmierzył się z Krystianem Pudzianowskim, a więc bratem Mariusza Pudzianowskiego. Chic nie sprostał jednak temu wyzwaniu i przegrał w pierwszej rundzie przez TKO.

Tomasz Chic vs Żurom

Swoją drugą walkę Tomasz Chic stoczył na gali MMA VIP 4. Jego przeciwnikiem był Andrzej "Żurom" Żuromski. Chic tym razem okazał się lepszy i brutalnie znokautował rywala i wygrał w 55 sekundzie walki.

Tomasz Chic Państwo w Państwie

W listopadzie 2023 roku Tomasz Chic był głównym "bohaterem" 502 odcinka programu Państwo w Państwie. Tematem odcinka było unikanie płacenia przez Chica za wynajem mieszkania.

Internetowy celebryta, który obnosi się ze swoim bogactwem, od miesięcy nie płaci za wynajmowany luksusowy apartament. Co więcej, od właściciela żąda okupu za wyprowadzkę! Czy interwencja programu „Państwo w Państwie” pomoże w rozwiązaniu sprawy?

Tomasz Chic dziewczyna

W ostatnim czasie dużo mówi się o dziewczynie Tomasza Chica. 41-latek jest bowiem związany z 18-letnią Nadią, którą jak sam przyznał, adoptował z domu dziecka. Wyniki to z słów, które powiedział podczas jednej z rozmów.

Jak ja miałem iść siedzieć, zostawić dzieciaka, którego wziąłem z domu dziecka i jeszcze zrobiłem jej dziecko (...)

Nadię można znaleźć na Instagramie pod nazwą @lemonxxhaze.

Tomasz Chic dziecko

Czy Tomasz Chic ma dziecko? Tomasz Chic ma jedno dziecko ze swoją aktualną partnerką, 18-letnią Nadią.

Tomasz Chic majątek

Z czego żyje Tomasz Chic? Tak naprawdę nie wiadomo. Chic sam na Instagramie określa się jako bezdomny milioner. Patrząc jednak na styl jego życia, można domniemywać, że Tomasz Chic należy do bogatych osób.

Tomasz Chic Pruszków

Tomasz Chic Pruszków – w sieci można natrafić na informacje, według których mężczyzna w przeszłości miał mieć coś wspólnego z Grupą Pruszkowską. W sieci zasłynął między innymi z wymiany nagrań z byłym gangsterem Jarosławem "Chińczykiem" Maringe, z którym rzekomo w przeszłości miał wspólnie siedzieć w więzieniu.

Tomasz Chic YouTube

Tomasz Chic na YouTube prowadzi kanał pod nazwą Tomasz CHIC. Zgromadził na nim ponad 70 tysięcy subskrypcji, a jego filmy obejrzano łącznie 27 milionów razy.

Tomasz Chic Instagram

Tomasz Chic na Instagramie prowadzi konto pod nazwą @chic_performance. Poczynania mężczyzny na tej platformie obserwuje ponad 150 tysięcy użytkowników.


Ile ma lat Tomasz Chic?
Tomasz Chic rocznikowo ma 41 lat.
Kim jest dziewczyna Tomasza Chica?
Tomasz Chic jest w związku z 18-letnią Nadią.