Żurom dość niespodziewanie znalazł się na karcie walk Prime MMA 7. Zastąpił on bowiem w rozpisce Rafała Gawrona i stanął naprzeciwko Tomasza Chica. Dowiedz się kim jest Żurom i co wiadomo na jego temat!

Kim jest Żurom?

Kim jest Żurom? Kto to Żurom? Żurom to raper, producent muzyczny oraz założyciel akcji Stop Pomówieniom. Żurom w ramach tej akcji prowadzi kanał na YouTubie oraz fanpage na Facebooku. W swoim dorobku artystycznym ma trzy albumy, które wydał w 2002, 2004 i 2008 roku.

W 2021 roku podpisał kontrakt z organizacją MMA Vip i zadebiutował w MMA. Żurom w tej federacji zanotował dwa pojedynki, natomiast w 2024 roku Prime MMA ogłosiło go jako swojego nowego zawodnika.

Żurom imię i nazwisko

Jak nazywa się Żurom? Prawdziwe imię i nazwisko mężczyzny to Andrzej Żuromski.

Żurom wiek

Andrzej Żuromski urodził się 30 lipca 1977. Aktualnie Żurom ma zatem 46 lat.

Żurom wzrost

Ile wzrostu ma Żurom? Żurom ma około 185 centymetrów wzrostu.

Żurom waga

Ile waży Żurom? Przy okazji ostatniej walki Andrzej Żuromski wniósł na wagę 115 kilogramów.

Żurom rekord

Rekord Żuroma nie jest czymś, czym zawodnik może się pochwalić. Do tej pory stoczył bowiem trzy walki i przegrał dwie z nich.

Rekord MMA: 0-2
Bilans Boks (w małych rękawicach): 1-0

Żurom MMA

W formule MMA Żurom stoczył do tej pory dwie walki. Nie poznał jednak smaku zwycięstwa. W debiucie przegrał przez poddanie z Rafałem "Antykonfidentem" Podejmą, natomiast w drugim starciu został znokautowany przez Tomasza "Chica" Galewskiego.

Żurom walka

Do tej pory Żurom walki stoczył dwie. Obie odbyły się na galach organizacji MMA Vip. Kolejna walka Żuroma odbędzie się natomiast 13 stycznia na gali Prime MMA 7.

Żurom Prime MMA

8 stycznia 2024 roku Andrzej Żuromski został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji Prime MMA. Debiut Żuroma w tej federacji odbędzie się 13 stycznia na gali Prime MMA 7 w Koszalinie.

Żurom vs Tomasz Chic

Rywalem Żuroma podczas debiutu w Prime MMA był Tomasz Chic. Co ciekawe byt to rewanż, bowiem po raz pierwszy do tego starcia doszło 5 marca 2022 roku na gali MMA Vip 4. Wtedy górą był Chic, który znokautował Żuroma w pierwszej rundzie.

W rewanżowej walce Chic podobnie prezentował się znacznie lepiej i dominował przez całą pierwszą rundę. Jednak w ostatniej akcji pierwszej odsłony doznał kontuzji, przez co nie był w stanie kontynuować pojedynku. W konsekwencji Żurom wygrał po pierwszej rundzie.

Żurom MMA Vip

W 2021 roku Żurom podpisał kontrakt z organizacją MMA Vip. Żuromski stoczył w tej federacji dwa pojedynki. Pierwszy z nich odbył się 18 czerwca 2021 roku na gali MMA Vip 2. Żurom zmierzył się z Rafałem "Antykonfidentem" Podejmą. Mimo znacznej przewagi warunków fizycznych Żuromski przegrał przez poddanie w drugiej rundzie.

Drugą walkę Żurom stoczył na MMA Vip 4. Przegrał wtedy z Tomaszem Chiciem już w pierwszej rundzie przez nokaut.

Żurom rap

Żurom to raper, który nagrał trzy płyty. Żadna z nich nie odniosła jednak spektakularnego sukcesu.

Żurom poszukiwany

W grudniu 2018 roku Żurom był poszukiwany przez organy ścigania. Żuromski miał bowiem postawione zarzuty w związku z handlem narkotykami oraz wymuszeniami rozbójniczymi i mimo tego nie stawił się do aresztu. Żurom nie został jednak znaleziony i ostatecznie zgłosił się sam 22 stycznia 2019 roku.

Co ciekawe Żurom nagrał też płytę, którą zatytułował "Poszukiwany, czyli rap z celi i wolności". Krążek został wydany w 2008 roku.

Żurom Stop Pomówieniom

Żurom znany jest również z prowadzenia akcji Stop Pomówieniom. Na Youtube prowadzony przez niego kanał StoPomówieniomTv zgromadził ponad 50 tysięcy obserwujących, a filmy na nim obejrzano łącznie 17 milionów razy. Fanpage na Facebooku jest natomiast obserwowany przez ponad 100 tysięcy użytkowników.

Żurom Instagram

Żurom Instagrama prowadzi pod nazwą @zuromtv. Jego konto obserwuje blisko 40 tysięcy użytkowników, jednak warto zaznaczyć, że pod swoimi postami najczęściej otrzymuje zaledwie kilkadziesiąt polubień.


Kim jest Żurom?
Żurom to raper oraz założyciel akcji Stop Pomówieniom.
Ile ma lat Żurom?
Żurom ma 46 lat.