Gala MMA-VIP 2 zbliża się wielkimi krokami! Kiedy gala MMA-VIP 2 będzie miała miejsce? Gdzie odbędzie się gala MMA-VIP 2? Czy wiadomo już, kto wystąpi na MMA-VIP 2? MMA-VIP 2 walki – kto zawalczy w pojedynku wieczoru? Czy MMA-VIP 2 karta walk jest już znana?

Kiedy gala MMA-VIP 2?

Po tym, jak odbyła się pierwsza gala organizowana przez Marcina Najmana pod nazwą MMA-VIP, nie było pewne, czy dojdzie do drugiej edycji. Sam organizator mówił, że musi to przemyśleć i oszacować, czy opłaca się organizować tego typu przedsięwzięcia. Jak się jednak okazało, gala MMA-VIP 2 się odbędzie.

 

 

Na odpowiedź na pytanie, kiedy gala MMA-VIP 2 dokładnie się odbędzie, musieliśmy trochę poczekać. Dokładna data, kiedy MMA-VIP 2 się odbędzie, została jednak w końcu ogłoszona na oficjalnych social mediach gali. Będzie to 18 czerwca 2021 roku.

Gdzie odbędzie się gala MMA-VIP 2?

To, gdzie odbędzie się gala MMA-VIP 2, pozostaje niewiadomą. Nie jest to jednak istotna informacja z perspektywy kibiców. Wszystko wskazuje bowiem na to, że w czerwcu duże obiekty czy hale nadal będą zamknięte w związku z pandemią koronawirusa. Obejrzenie w akcji zawodników MMA-VIP 2 nie będzie więc możliwe na żywo z wysokości trybun, a jedynie przed telewizorem czy komputerem.

MMA-VIP 2 transmisja

transmisje mma vip 2

MMA-VIP 2 transmisja, podobnie jak w przypadku premierowej gali spod tego szyldu, będzie odbywać się w systemie PPV. Jak na razie nie znamy jednak konkretów, jeśli chodzi o cenę MMA-VIP 2 transmisja. Można domniemać, że będzie ona podobna, jak w przypadku pierwszej gali MMA-VIP, czyli dostęp do transmisji drugiej gali będzie kosztował około 30 złotych.

Kto wystąpi na MMA-VIP 2?

Kto wystąpi na MMA-VIP 2? Poznaliśmy już większość nazwisk, w tym kilka, które kibice kojarzą z występów na premierowej gali MMA-VIP. Będą to między innymi Mateusz "Rolnik" Kisiel, Adrian Cios czy Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień.

W dzień Prima Aprilis, dodając od razu, że to nie żart, MMA-VIP ogłosiło zakontraktowanie Krystiana Pudzianowskiego.

Wszystko wskazuje na to, że na drugiej edycji MMA-VIP nie wystąpi Marcin Najman. „El Testosteron”, po przegranej z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem na MMA-VIP 1, ogłosił bowiem zakończenie kariery.

MMA-VIP 2 walki

Na gali MMA-VIP 2 walki stoczą Kisiel i Cios, którzy zmierzą się ze sobą. Na pierwszej gali Kisiel wygrał, natomiast Cios musiał uznać wyższość przeciwnika i zanotował debiutancką porażkę, jeśli chodzi o występy w MMA.

Znaliśmy już także pełny skład MMA VIP 2 walki wieczoru. Pierwotnie wiadomo było, że jej uczestnikiem będzie Komandos, jednak jego przeciwnik nie został od razu oficjalnie ogłoszony. Po kilku dniach organizatorzy ogłosili jednak przeciwnika Komandosa, którym będzie "Taxi Złotówa".

Dlaczego znaliśmy? Na kilka dni przed galą Komandos został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze, w związku z czym jego walka z Wrześniem stanęła pod znakiem zapytania. Jak się okazało, w jego miejsce do karty walk wskoczył Dariusz "Lew" Kaźmierczuk.

MMA-VIP 2 karta walk

walki mma vip 2

Andrzej "Żurom" Żuromski vs Rafał "Antykonfident" Podejma
Krystian "Pudzian" Pudzianowski vs Tomasz "Prince" Chic
Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień vs Dariusz "Lew" Kaźmierczuk
Mateusz "Rolnik" Kisiel vs Adrian Cios
Daniel Kaczmarek vs Kamil Wieczorek
Alan "Psychotrop" Gruchała vs Ryszard "Szczena" Dąbrowski
Dominik "Guma" Tyman vs Krystian "Kiki" Stefanów
Sebastian Tronina vs Oliwier "Detailer" Gajewski
Kacper Miklasz vs Tomas Vaicickas


Kto będzie walczył na MMA-VIP 2?
Na MMA-VIP 2 zawalczyć mają między innymi Mateusz "Rolnik" Kisiel czy Krystian Pudzianowski.
Czy Marcin Najman zawalczy na MMA-VIP 2?
Marcin Najman ogłosił zakończenie kariery i nic nie wskazuje na to, żeby miał zawalczyć na gali MMA-VIP 2.