Mateusz Kisiel będzie jednym z bohaterów gali MMA-VIP, podczas której pożegnalną walkę w karierze stoczy Marcin Najman. Mateusz Kisiel Rolnik szuka żony – czy występy w tym programie przyniosły mu popularność? Mateusz Kisiel MMA – czy to będzie jego debiut? Mateusz Kisiel MMA VIP – kto będzie jego rywalem? Mateusz Kisiel żona – czy mężczyzna wziął ślub po występie w programie? Mateusz Kisiel zarobki – czy wiadomo, ile mężczyzna zarobi za występ na gali Najmana?

Kim jest Mateusz Kisiel - z pewnością to pytanie zadają sobie fani MMA, którzy w lutym planują obejrzeć galę MMA-VIP. Mateusz Kisiel jest 27-letnim menedżerem restauracji z Trójmiasta, który szerszej publiczności dał się poznać jako uczestnik popularnego programu emitowanego na antenie TVP – Rolnik szuka żony. Choć, jak się później okazało, z rolnictwem kompletnie nic wspólnego nigdy nie miał.

Mateusz Kisiel Rolnik szuka żony

Mateusz Kisiel Rolnik szuka żony – jeśli ktoś kojarzy 27-latka, to właśnie z tego programu, podczas którego prezentowane jest życie na wsi z poszukiwaniem partnera w tle. Kisiel od początku wzbudzał sporo kontrowersji - zabiegający o względy Magdaleny Bator mężczyzna zgłosił się do programu, przesyłając rolniczce... zdjęcie swojej wytatuowanej klaty. Na spotkaniu był niezwykle pewny siebie i dostał się do ścisłego grona kandydatów na potencjalnego męża Magdaleny.

Szybko okazało się, że Kisiel nie ma pojęcia o pracy na wsi. Mimo ogromnej pewności siebie mężczyzna nie był w stanie odnaleźć się w nowej rzeczywistości i tak naprawdę... nie był zainteresowany Magdaleną, choć o to przecież powinno chodzić w tej historii. Kobieta wyeliminowała więc 27-latka i jego występ w programie zakończył się błyskawicznie.

Mateusz Kisiel MMA

MMA Mateusza Kiśla

W mediach mówiło się sporo o tym, że Kisiel chętnie spróbowałby swoich sił w MMA, najchętniej biorąc udział w najpopularniejszej gali w Polsce, jeśli chodzi o freak fighty, czyli FAME MMA. Ostatecznie znalazł zatrudnienie, ale w debiutującej na polskim rynku gali MMA-VIP, czyli wydarzeniu organizowanym przez Marcina Najmana, podczas którego sam „El Testosteron” stoczy pożegnalną walkę na zasadach MMA. Prawdopodobnie pożegnalną.

Mateusz Kisiel w MMA ma więc zerowe doświadczenie i nigdy nie startował na profesjonalnych galach. Występ na MMA-VIP będzie jego debiutem i szansą na zwiększenie swojej popularności. Gdzie bowiem pojawia się Marcin Najman, jest zainteresowanie i możliwość na przebicie się do szerszej grupy odbiorców.

 

 

Mateusz Kisiel MMA-VIP

Mateusz Kisiel MMA-VIP – rywalem byłego uczestnika programu Rolnik szuka żony w debiutanckiej walce na zasadach MMA będzie Sebastian Tronina, czyli manager sportowy. Jak przyznał Kisiel, do pojedynku z Troniną musiał zrzucić kilka kilogramów, żeby zmieścić się w kategorii do 84 kilogramów.

„Waga zbita z 92 kilogramów na 84 kilogramy, aby zmieścić się w kategorii średniej. Powiem szczerze, że zakumplowałem się z moim przeciwnikiem. Seba jest równym gościem i spogląda na świat jak ja. Mimo sympatii, w oktagonie będę go prześladował jak Ziobro rodzinę Stonogi” - napisał na swoim instagramowym profilu Kisiel.

Zobacz także: Kiedy druga gala MMA-VIP?

Kisiel zamieścił także długi wpis, w którym zabrał głos w sprawie swojego pojedynku na MMA-VIP. Jak przyznał, brzydzi się nudą i traktuje przygodę z MMA jako kolejne wyzwanie.

„Przygotowania idą ciężko, pracując w gastro na etacie, ale staram się robić ruchy, żeby nie dostać w czerep na ringu. O życiu nigdy nie myślałem poważnie, ale wiem jedno. Nie chcę być smutasem jak większość mieszkańców Europy Wschodniej i brzydzę się nudą. Decyduję się przeżywać moment osobiście, a nie przez ekran. Tylko od Ciebie zależy czy w życiu jesteś graczem, czy obserwatorem” - napisał Kisiel.

Mateusz Kisiel zarobki

Mateusz Kisiel zarobki

Mateusz Kisiel zarobki – wielu fanów z pewnością ciekawi, ile pochodzący z Gdyni mężczyzna zarobi na walce podczas gali Marcina Najmana. Niestety takie informacje nie zostały podane do publicznej informacji. Nie ulega jednak wątpliwości, że występ na gali MMA-VIP zwiększy popularność 27-latka, dzięki czemu będzie on mógł liczyć na coraz lepsze zarobki czy to na kolejnych walkach, czy na współpracach ze sponsorami.

Mateusz Kisiel tatuaże

Kisiel w mediach społecznościowych bardzo chętnie chwali się swoimi tatuażami. Patrząc na jego zdjęcia, można odnieść wrażenie, że zdecydowana większość jego ciała od pasa w górę jest pokryta kolejnymi tatuażami. Kisiel ma wytatuowane między innymi efektowne skrzydła w okolicach klatki piersiowej.

Czytaj też: Zobacz podsumowanie gali MMA VIP

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Mateusz Kisiel ma konto na Instagram?

Kisiel jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie o nazwie "mati_rolniq" śledzi ponad 12 tysięcy obserwujących. Wszystko wskazuje na to, że walka na MMA-VIP sprawi, że liczby te będą jeszcze bardziej okazałe. Jeśli Kisiel wygra na przykład przez efektowny nokaut, z pewnością będzie mógł liczyć na przyrost obserwujących i jeszcze większą popularność.

Mateusz Kisiel ma żonę?

Mateusz Kisiel i żona – takiej konfiguracji nie udało się tym samym osiągnąć po występie w programie Rolnik szuka żony. Widzowie w komentarzach zarzucali mężczyźnie, że wziął udział w telewizyjnym show tylko i wyłącznie po to, żeby się wylansować i zyskać popularność. Kisiel w zasadzie nigdy nie udawał, że było inaczej. I swój cel z pewnością osiągnął, bo zaczęło się o nim mówić – dobrze lub nieco gorzej, ale ludzie komentowali jego występ i mężczyzna wzbudzał emocje.