Krystian Pudzianowski to popularny piosenkarz i zawodnik sportów walki. Kim jest Krystian Pudzianowski? Krystian Pudzianowski wiek, wzrost, waga – czy znane są te parametry? Krystian Pudzianowski MMA-VIP 2 – czy wiadomo, z kim brat Pudziana zawalczy w debiutanckiej walce w tej organizacji? Pudzianowski dziecko – jak ma na imię jego córka?

Kim jest Krystian Pudzianowski?

Odpowiadając na pytanie, kim jest Krystian Pudzianowski, złośliwi z pewnością powiedzą, że... bratem Pudziana. Krystian Pudzianowski faktycznie jest bratem Mariusza, wielokrotnego mistrza świata strongmenów oraz zawodnika KSW. Na to, kim jest Krystian Pudzianowski, mężczyzna pracuje jednak osobiście.

Krystian Pudzianowski znany jest przede wszystkim ze swojej działalności muzycznej. Do najpopularniejszych utworów grupy „Pudzian Band” zaliczają się takie piosenki, jak Dawaj na ring czy Cała sala.

Krystian Pudzianowski wiek, wzrost, waga

krystian pudzianowski wiek

Krystian Pudzianowski wiek – mężczyzna urodził się w 1981 roku. Jeśli chodzi o wiek, Krystian Pudzianowski ma więc rocznikowo 40 lat i jest o cztery lata młodszy od Mariusza. Biorąc pod uwagę wzrost, Krystian Pudzianowski mierzy około 185 centymetrów. Waga Krystiana Pudzianowskiego przed walką na gali FEN 28 wynosiła niewiele ponad 105 kilogramów.

Krystian Pudzianowski kontrowersje

Krystian Pudzianowski kontrowersje wynikają głównie z tego, że wiele osób zarzuca mu robienie kariery na popularności brata. Wydaje się to jednak nietrafionym zarzutem, gdyż młodszy z braci Pudzianowskich działa w innej branży i skupia się przede wszystkim na karierze muzycznej. A nazwiska przecież nie zmieni...

Zobacz także: Ile zarabia Mariusz Pudzianowski?

Krystian Pudzianowski walki

Krystian Pudzianowski walki w MMA stoczył jak na razie dwie. W debiucie na gali Free Fight Federation pokonał kulturystę Radosława Słodkiewicza, rozbijając go ciosami w drugiej rundzie. Krystian Pudzianowski walki z Piotrem Szeligą na gali FEN 28 nie będzie jednak wspominał dobrze, gdyż skrajnie wyczerpany nie wyszedł do trzeciej rundy i zanotował pierwszą porażkę w karierze.

 

 

Krystian Pudzianowski, podobnie jak jego brat Mariusz Pudzianowski, do swoich startów w MMA przygotowuje się w warszawskim klubie WCA. Jego trenerem jest były zawodnik KSW, Anzor Anzhiev.

Krystian Pudzianowski rekord

rekord krystiana pudzianowskiego

Krystian Pudzianowski rekord w MMA ma więc wyrównany – jedną walkę wygrał, a jedną przegrał.

Krystian Pudzianowski MMA-VIP

Krystian Pudzianowski MMA-VIP – na takie połączenie jeszcze niedawno nikt by nie wpadł, gdyż młodszy z braci Pudzianowskich był związany kontraktem z FEN. Jego umowa z tą organizacją jednak wygasła, a Krystian Pudzianowski – dla wielu niespodziewanie – związał się kontraktem z federacją Marcina Najmana. W związku z tym, że podpisanie umowy ogłoszono dnia pierwszego kwietnia, wielu wzięło to za primaaprilisowy żart.

Pudzianowski dziecko

Krystian Pudzianowski w połowie sierpnia 2020 roku ogłosił, że został ojcem. Jego córka ma na imię Julia.

„Cześć, jestem Julcia Pudzianowska i przyszłam na świat 15.08.2020 o godzinie 00:15. Trochę wymęczyłam mamę, ale nikt nie powiedział, że będzie lekko” - napisał Pudzianowski na swoim instagramowym koncie.

Krystian Pudzianowski Instagram

insta krystian pudzianowski

Krystian Pudzianowski Instagram posiada pod nazwą "pudzianowski_krystian". Jego profil na tym portalu społecznościowym śledzi niespełna 35 tysięcy obserwujących.


Czy Krystian Pudzianowski i Mariusz Pudzianowski to bracia?
Tak, Krystian Pudzianowski to młodszy brat Mariusza Pudzianowskiego.
Czy Krystian Pudzianowski walczy w MMA?
Tak, Krystian Pudzianowski ma na swoim koncie walki dla organizacji FFF czy FEN.